20 yaşındaki Kylie Jenner'ın hamile olduğu ortaya çıktı! Ne düşünüyorsunuz?

Henüz 20 yasında rapçı eski sevgilisinden hamileymiş 😯

2|0
137140

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 140

• Üresin tabi ünlüler, tekrar baba olasım geldi.☹️

1|0
    2|0
  • Parası var gücü var her şeyi var bir erkeğe sadece çocuk yapma konusunda ihtiyacı var onu da karşılamış eee daha ne gereği var ki o erkeğe. Şahsen benimde param olsaydı sadece çocuk yapma konusunda sıkıntı yaşardım. Çünkü insanın biri ile yaşaması çok saçma bir şey. Herkes eninde sonunda saçma sapan durumlar ortaya koyuyor. Ya sana sadık olamaz. ya da saçma sapan muhabbetler yaparak olan huzurunu da kaçırır. İnsanın hayatını güzelleştiren bir eş var mı bu dünyada yok. Yani bence kız en mantıklı seçimi yapmış helal olsun.

1|0
    1|0
  • -Baban ne is yapiyor evlat
    rapci.😃
    Nasil oldun?
    -Bir gun yine vurmuslar maruanin dibine kondom takmamis serefsiz. Varligimdan bile haberi yok
    Mutlu mesut aile tablosu

4|2
    0|0
  • Sıkıntı olmaz yaa kürtajla aldırır. Sonra gene hamile kalır gene aldırır... ahlah yok ki... iman yok ki...

4|1
    0|0
  • Lise tuvaletin de çocuk düşürmekten daha etik en azından. Kendi kıçımızı örtmeyip , başkalarına gülüyoruz ya bitiyorum.

4|0
    0|0
  • Zengin bir velet daha dünyaya gelecek desene ☺

4|1
    0|0
  • Benden hamile kalmadıysa sıkıntı yok. :):

3|0
    0|0
  • Ben şok ben iptal nasıl hamile kalır? Ünlüler 20 yaşında hamile kalamaz ki? Fıtrata ters.
    Gerçekten mühim bir hadiseymiş.

1|0
    0|0
  • Amerika turkiye gibi degil amerikada bunlar normal seyler. Cogu ailede normal karsilar bu kadar takma kafaya.

0|0
    0|0
  • Ablası 10 yıl hergün yedi hamile kalmadı bu 2 fırtda hamile kalmış hiç bişi öğretememişler buna

1|0
    0|0
  • tanrı analı babalı büyütsün amerikaya hayırlı bir yankee yapsın tv showlarına uygun bir karakterle doğsun çok başarılı olsun onuda stalklayın felan filan şimdilik düşüncelerim temennilerim bunlar yeni fikirler olunca paylaşacağım :D

3|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum, ilk defa görüyorum bunları.

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum ki, Kylie Jenner hamileymiş.

0|0
    0|0
  • çok normal :)

0|0
    0|0
  • Verdiği tipe bak!!! Evladım olsa çüküme dava açarım yemin ediyorum!

0|0
    0|0
  • Ülkemizde de 20 yaşında doğuran çok şaşırılıcak pek birşey yok bence

0|0
    0|0
  • Olabilir 😂

0|0
    0|0
  • Yaş önrmli de:ilki. Prezarvatifn yırtık çıkmıştır. Siz boyle onu havalandirdikça o daha da yapar artik abartmayın primcileri

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı buyutsun kanks

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    120

Kızlar Ne Diyor 137

• Bu ara genç yaşta anne/baba olmak moda heralde Lucky Blue Smith'in 18 yaşında baba oluşunun ardından Kylie çok da şaşırtmadı. Sonuçta çocuğu sadece doğuracak. Yanında çocuğuna bakacak birçok özel dadı vs olacak. O yüzden onlar için anne/baba olmak sadece popüler bir moda ürünü.

1|1
    0|0
  • Türk kızları ailesinden habersiz sevgilisinden hamile kalınca şaşırmıyorsunuz da buna mı şaşırıyorsunuz? Bizdeki normal de Amerikalıların ki anormal herhalde

3|2
    0|0
  • Bundan bize ne? demek istiyorum, umurumda değil.

1|1
    0|0
  • Daha kylie bebek ya
    Ne demek çocuğu olucak
    Ama kesin mi bu çünkü dün de doğru olmadığına dair haberler vardı

0|0
    0|0
  • bu kadının bir çok yeri estetikliydi acaba çocuk estetikli mi doğacak estetiksiz mi?

1|0
    0|0
  • Hamile olup olmaması beni ilgilendirmez de bu nasıl 20 yaşında 30 gibi duruyor ya buna şaşırıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Yanı bizim ne düşündüğümüzden kime ne? Kadında para bok doğurup bakar kime ne ama yası çok küçükmüş ya kardasyan ailesine taze kan lazim olmuş demek ki

1|0
    0|0
  • Hamile olduğunu

0|0
    0|0
  • Şaşırdık

0|0
    0|0
  • Artık bu haberleri sık sık duyar olduk bir yandan kendi hayatları bir yandan da ne bileyim ya sadece bunlar için söylemiyorum Türkiye'dekiler için diyorum

0|1
    0|0
    • Nefret ediyorum bu tarz insanlardan evlenmeden ilişkiye girenlerden sonra düzgün insan arayan orusbulardan nefret ediyorum

• İyi yapıyorsun valla

• Malesef ki çoğu insan orusbulari gözlerinde büyütüyor

• Oha şokum şuan😱

0|0
    0|0
  • Napim aman

0|0
    0|0
  • Üf bize ne alla alla

0|1
    0|0
  • Merhaba , bebeğini çöpe atan zevk mağduru sözde insanlardan daha insandır en azindan

1|0
    0|0
  • Travis Scottan hamile. Tyga degil. Hem hamile olup olmadigi belli bile degil henuz

1|0
    0|0
  • Ya yalan haber kendisi açıklama bile yapmadı

0|0
    0|0
  • Bunu şimdi öğrendim ve hiç şaşırmadım.
    Ortalık dallas olmuş mubarek, kimin eli kimin cebinde belli değil
    Tövbe estağfurullah 😂

0|0
    0|0
  • Ne dıyım hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Anormal bir durum değil ki 😂

0|0