Özcan Deniz kendisinden tam 20 yaş küçük sevgilisini hamile bıraktı! Bu skandal hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özcan Deniz 1 yıldır kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan ile aşk yaşıyor.
Özcan Deniz’in evleneceği konuşulan Feyza Aktan’ın 1.5 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Çift, bu gelişme sonrası nikah tarihini de öne çekti.Skandal Haber! Özcan Deniz kendisinden tam 20 yaş küçük sevgilisini hamile bıraktı! Bu skandal hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Zinaya yaklaşmayın, zina ile sonuçlanacak ilişkilerden uzak durun. Zira zina büyük günah, yüz kızartıcı, gayri meşrû bir ilişkidir. Soysuzluğa, tehlikeli hastalıklara, korunması gereken değerlere tecavüze, cehenneme götüren kötü bir yoldur. / İsra 32. Ayet

0|0
2618

En İyi Kız Görüşü

• Fakir yapınca yollu zengin yapınca normal oluyor. Suç bunlarda değil , insana cebindeki paraya göre muamele zihniyetini aşılayan toplumda.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Acun Ilicali yapti biz de gectik tv basina elimize cekirdegimizi, cayimizi, piskevitimiziiii alip sak sakladik. Ali Agaoglu, M. Ali Erbil ona keza... Ozcan in yaptigi neden skandal olsun. Skandal olmasi icin sartlar neler?
    Haaa pardoonnn banka defteri biraz sönük :/

6|2
    0|0
  • Şimdi bunun da İDO gibi çocukları olur hani İbrahim Didem Oğulları ya isminin anlamı. Buda ÖFO olur😂 eğer erkekse😒 neyse tamam sustum. Ama tabiki böyle normalleştirmeleri iğrenç ötesi.

1|3
    0|0
  • Bu adamdan nefret ediyorum

2|2
    0|0
  • Bu adamdan nefret eden biri olarak.. ilgilenmiyorum

0|2
    0|0
  • Evlilikte bu kadar yaş farkına karşıyım

0|2
    0|0
  • Hamile bıraktı ne demek ya 😅😄 Gören de adam tek başına bu işi yaptı sanacak. Hayırlı olsun. Mutlu olurlar umarim. Yas farkı çok fazla ama yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum valla

0|2
    0|0
  • Dünyanın çivisi çıkmıs ne denir baska laf söylemek istemiyorum.

0|2
    0|0
  • Oha yok artik ya

0|2
    0|0
  • tebrık edıyorum :D

0|2
    0|0
  • Paran varsa hersey olur

1|2
    0|0
  • Allah mutlu mesut etsin, bir şey düşünmüyorum. İkisi de yetişkin.

0|0
    0|1
  • Hayrli olsn

0|0
    0|0
  • Bu unlulernde ne igrenc abi ya evlenmeden ilisliye giriyolar yetmiyo hamile kaliyolar

0|0
    0|0
  • Zaten evleneceklerdi. Ama 20 yaş fark çok fazla. Olacak şey değil.

0|0
    0|0
  • ne kadar gereksiz insanlar var sizeneya milletteb

0|1
    1|1
  • Allah bağışlasın

0|0
    0|0
  • Hamile birakti deyip sucu tek tarafa atmamak lazim kiz da tedbirini alsaydi en azindan nikah olmadan birlikte olmasaydi

0|0
    0|0
  • Hiç baba olmamış ki bu

0|0
    0|0
  • ikisi de memnunsa bundan başkalarına bk yemek düşer

0|0
    1|1
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 17

• Onlar için yasak aşkın meyvesi olur o çocuk. Bizler yapsak arkadaşım derler

0|2
    0|0
  • Herşeyin ilacı para bu devirde parayla😂

0|3
    0|0
  • haya kalmamış

0|3
    0|0
  • Bence skandal değil. Alan memnun, veren memnun. Neresi skandal? Adam doğduktan sonra çocuğuna sahip çıkacaksa, düzgün bir gelecek vaad edebiliyorsa sorun yok. E zaten nikah tarihini de öne çekmişler. öyle yazmışsın..
    Nikahlı eşinden düzinelerce çocuk yapıp sokağa atanlar var bu ülkede. Skandal istiyorsan.

0|0
    0|1
  • söylenecek söz yok

0|0
    0|0
  • Ben skandal olarak görmüyorum sonuçta kız reşit kendi isteğiyle özcan deniz ile birlikte oluyor seviyor demekki sevgi yaş farkı tanımaz bence ;) skandal olan konu şu bence murat başoğlunun öz yeğeni ile olan ensest ilişkisi;)

0|0
    0|0
  • o. pu ztn salla

0|0
    0|0
  • Olabilir ne var bunda? Kızı tecavüz etmemişse sıkıntı yok

0|0
    0|1
  • hayırlı olsun

0|0
    0|1
  • Bunlar para avcısı kız prezervatifi bile uçtan delik açmıştır hamile kalayım diye. Bak mehmetali erbil hakkında da öyle bir olay var kız 250.000 tl lik araba istemiş.

0|1
    0|0
  • Onlar ünlü be kanka pipilerinde Dünya bizde anca konuşuruz.

0|0
    0|0
  • Olsnilir insanlık hali

0|0
    0|0
  • Abaza vol. 1534

0|0
    0|0
  • bizene yahu diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • bir gariban yapsa adı sübyancı olur sapık olur anasını satim bu paranın

0|0
    0|0
  • Artık çogunluk için aşk ve sevgi herşeyin üstüne geçti.(Allah cc. bagışlasın)

0|0
    0|0
  • Bize ne sana ne ona ne adamın uçkurundan bırak onu onlar düşünsün şuna bak be...

0|0
    0|1
Yükleniyor...