Miss Turkey 2017 Güzeli Itır Esen'in tacı geri alındı! Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

2017 Miss Turkey birincisi Itır Esen'in sosyal medya paylaşımları sebebiyle tacının geri alınmasına karar verildi.
Miss Turkey 2017 Güzeli Itır Esen'in tacı geri alındı! Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak

Güncellemeler:
Sebep olarakta bunlar gösteriliyor:

twitter.com/huorelensar/status/910974351197065218

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Galiba twiter paylasimindan dolayi alinmiş ama sacmalik herkes düşüncesinde ve iradesinde özgürdür özgür olmali...

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Twitter'daki gönderisi beyinsizce.
    Güzellik tacı ile alakası yok.
    Zeki olduğu için seçilmedi sonuçta.

Arada bağlantı kurup iyi olmuş diyenler beni aydınlatsın.

1|0
    0|0
  • 15 Temmuz saçmalığından gıcık almış olabilir normal ama attığı tweet gerçekten mide bulandırıcı.
    Yerinde bir karar.

1|0
    1|0
  • Bana çok saçma geliyor sen bu kadını yarışmaya dahil ettiysen hak ettiğini geri almak anca muz cumhuriyetinde olur ya baştan araştırılıp yarışmaya almayacaklardı ya da verilen kararların arkasında duracaklardı ama bu tür şeyler bu ülke için çok lüks olur. Bu yüzden 5. Dünya ülkesinde böyle durumları normal karşılıyorum.

0|0
    2|0
  • 15 Temmuz da insanlarımız öldü..
    öyle veya böyle..
    gerçekte olsa tiyatro da olsa, insanlarımız öldü...
    o yüzden böyle bir edepsiz hakkında uygun olan yapılmış..

3|0
    0|0
  • bumu güzel mikeyim bunu seçen jürinin gözlerini dicemde emanete yazık orda bile şike var be hiç haketmedi ki taç bunun neyine

2|0
    0|0
  • Bu kız 99 doğumluymuş.. doğum tarihini duyduğum da vay be.. demiştim.

1|0
    0|0
  • bir daha yazıyorum. ıtır esenin yazdıklarını kesinlikle tasvip etmiyorum ama neden şimdi ortaya çıkarıldı.

1|0
    0|0
  • Iyi olmuş

1|0
    0|0
  • Yapilan paylasim ahlakî acidan uygunsuz oldugundan mantikli.
    Ancak bu konu siyasî oldugundan herkesin dusuncesi farkli

2|0
    0|0
  • zaten ısınamadım şu karıya...

0|0
    0|0
  • Alınmasının çok geçerli bir sebebi olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Oh iyi olmuş

1|0
    0|0
  • ıtır nasıl bir isimdir allahım nasıl ana baba bu ismi evladına yakıştırır :D

0|0
    0|0
  • Vampirlere atalım. İşe yarasın.

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • Senin o vajinanı keserim esen adam ol biraz acık oldu kusura bakmayin

1|0
    0|0
  • Alınsın. Taçsız Güzel bence.. Beğenmemiştim ama koyun olmadığı için beğeniyorum artık.

0|0
    0|0
  • Yüzüde güzel değil zaten fiziğine vermişler ödülü. Ayrıda terbiyesizmiş de almaları iyi olmuş

0|0
    0|0
  • İyii olmuş

1|0
    0|0
  • Önemli olan zirveye çıkmak değil orada kalabilmektir. Kızımız 24 saat bile duramadı :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 25

• Gayet yerinde bir karar. Nedenini açıklayayım. Her ne olursa olsun attığı tiwit asla asla bir insan ( bakin insan diyorum insanımsı demiyorum) savunulamaz. Sevmezsin anlarim,15 temmuz kurgu dersin anlarim, ağır eleştir hatta buna mantıklı açıklama ile destekle ben alkışlarım ama icinde masum milletin evlatlarının öldüğü bir olayı regl kanı ile bağdaştirip aşağılamak aşağılıktir. Para ile seks yapan daha onurlu bu tür açıklama yapan o.. pulardan. Vatandaşlıktan çıkarılmasını talep ediyorum. Defol Itır sen insan degilsin.

0|2
    0|0
  • Miss Turkey baskanı mı ne bir açıklama yapmıstı biz bu tacı böyle birine veremeyiz diye. Bence de vermseinler. Ki ayrıca kız güzel değil be.

0|0
    0|0
  • O gün gerçek de olsa tiyatro da olsa insanlarımız öldü. Gönderisi gayet adice. Ama bunu tacıyla bağlamaları ne kadar mantikli anlayamadım.

1|0
    0|0
  • İyi olmuş.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • İyi olmuş kevaşeye bak sen hele

0|0
    0|0
  • Çirkin bişey zaten hakketmiyordu

3|0
    0|0
  • Hahaha 😂 Doğru karar olmuş 🙄😊

1|0
    0|0
  • Of yeter banane bu kızdan ya. Layığını bulmuş işte

0|0
    0|0
  • Özet; Güzele güzel diye aldanma.

0|0
    0|0
  • Miss Turkey güzeli seçilen ahlaksız Itır Esen'in yaptığı ahlaksız paylaşım nedeniyle tacı geri alınmış ne üzüldüm ama 😏
    Şimdi neresi kanıyorsa kanasın 👊

0|0
    0|0
  • Bunun neresi guzel be cok itici bunu seçenler neyin kafasıni yaşıyor diye düşünüyorum diger kızlara buyuk haksızlık olmuştu ilahi adalet diyorum

0|0
    0|0
  • İyi olmuş edepsize

0|0
    0|0
  • Haketmiştir ne diyek

0|0
    0|0
  • En doğrusu yapılmış.

0|0
    0|0
  • Abartılıyor, alınabilir hayet normal.

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz! Iyi olmus. Daha beterini hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Iyi yapmislar

0|0
    2|1
  • Beğenmemiştim zaten bu kızı

0|0
    0|0
  • Esefle kınıyorum karşımdaki karşıt biriside olsa farketmez düşmanımda olsa bu söylenim hiç kimseye yakıştırılamaz binaen yarası olan aileler için çok inciti.

0|0
    0|0
  • Zaten sevmemiştim 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...