Mehmet Ali Erbil'in hamile sevgilisi şokta, bir taraf istemiyorsa çocuk dünyaya getirilmeli mi?

Mehmet Ali Erbil 61 yaşında, sevgilisi şarkıcı Nevin ise 27. Nevin, Mehmet Ali Erbil'in yaşlı ve hasta olduğunu, bu sebeple de hamile kalmasına imkansız gözüyle baktığını söylemiş... Mehmet Ali Erbil ise Nevin'in çocuğu doğurmasını istemiyor. "Bebeği hemen aldır, ben hastayım bakamam. O çocuk kaç sene baba görecek. Doğurursan senin hakkında ne söylerler" demiş...
Sizce bu çocuk aldırılmalı mı, siz bu durumda olsanız ne yapardınız?

• Böyle bir durumda kadın ve erkek ortak karar verebilmeli, bir taraf istemiyorsa çocuk dünyaya getirilmemeli
    A seç
  • Çocuğu doğuran kadındır, bu karar da kadına bağlıdır. İsterse doğurabilir.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
94142

En İyi Erkek Görüşü

• Lan, ne kadar basit. Geliyor lan bunlara can lan can aldırmak nedir s*kerken iyide gebe kalınca mı aklınız başınıza geliyor be g*vat senden misliyle genç hatunu becerirken hasta degildin galiba, yapmayın yoldaşlar kürtaj kendi çocuğunun katlidir. madem illa şey olacak korunun arkadaş

5|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınla birlikte olurken sıkıntı yok. Hastayım diye korunma zaten çocuğum olmaz diye düşün. Eee burada kızın suçu ne. bir zahmet ölüver gitsin Mehmet Ali bey :) Ben olsam hiç dinlemem doğururum. Babası belli olan bir durumda neden yapmıyayım. Kabul eder ya da etmez buda o zaman onun ayıbı. DNA testi denen bişi var kimse kusura bakmayacak.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 141

• Katillik modernizim olmuş
    tıpkı sapkınlıkta olduğu gibi !

5|2
    0|0
  • Korunsaydınız o zaman
    O çocuğun ne günahı var?

6|0
    0|0
  • Öylesine kadına bağlıdır dedim.

Hiç bir şekilde çocuk aldırmak doğru bir şey değildir. Çocuğu olmayanlar bu haberi görünce ne hisseder sizce?

Günahını, vicdan azabını, pişmanlığı geçerek yine de yanlış bir şey bir cana kıymak.

Yapmadan düşüneceksin !

3|0
    0|0
  • Bu herif hiç rahat durmuyor.

4|0
    0|0
  • Çocuğu koyduysan doğmasını da sağlayacaksın... Öldürmeyeceksin yaşayacaksın!!!

5|1
    0|0
  • Bu insanlar kadar pc leri yok

6|1
    0|0
  • Madem bu kadar düşünmelisin sevgili Erbil, o halde önce tohumlarını saçmadan önce düşüneceksin. 21. yy da yaşıyoruz, tüm korunma şekilleri bariz olarak biliniyor. Ne demek o bebek alınacak? Can bu can.

1|0
    0|0
  • Eğer bir kadın bir erkekle eşi nişanlısı olmadan ilişkiye girmeyi kabul ediyorsa, sonucunda doğacak çocuğa tek başına bakma riskinide kabul etmiş olmalıdır. Hatta direkt kabul etmiştir.
    Karısı değilsin eşi değilsin ne bu özgüven?
    Girdiysen ilişkiye o çocuğa tek başınada bakma yükümlülüğünü almak zorundasın.
    Tecavüz değil zorla değil tecavüz olsa anlarımda bile bile giriyorsun ilişkiye
    Hayvanlar gibi zina yapmanın sonucu bu'dur bakın kedilere çiftleştikten sonra sadece anne bakıyor çocuğa erkek kedi uzaklaşıyor sizin gibi hayvanlarda öyle yapmalı

1|0
    0|0
  • Dünyada o kadar zulüm gören katedilen eziyet edilen tecavüze uğrayan sokaklarda yatan ağır işlerde çalışan açlıktan ölen binlerce çocuk için ne yapabilirim diye düşünmeyip, mehmet ali erbilin doğmamış çocuğuna don biçenler... alkışlıyorum sizi 👏👏👏👏👏

3|2
    1|0
  • İKİSİDE YANLIŞ ÇOÇUK YAPIYORSUN AMA O ÇOÇUKA CANI SEN VERMİYORSUN EĞER VEREBİLSEYDİN SAĞLIKLI DOĞMASI İÇİN DUA ETMEZSİN ÖNCE ÇAKIŞIN SONRADA ÇOÇUK OUNCA AYIRILIN YOK ÖYLE BİR DÜNYA ÇOÇUK YAPMAYA ÇOÇUK OLMADAN ÖNCE ÇİFTİN ORTAK KARAR VERİP YAPILMASI GEREK EĞER ÇAKIŞMA:) ESNASINDA ÇOÇUK OLMA İHTİMALNİN BİLMEYEN var mı BİLMİYORUM AMA ÇAKIŞILMADAN ÖNCE ERKE SPEREM VEİRP ÇOÇUK OLAMSINI İSTİYORSA KADINDA SPREMİ ALIP ÇOÇUK İSTİYORSA KARAK VERİLMİŞTİ ANNE KARNINDA ÇOÇUK OLDUKTAN SONRA BEN İSTEMİYORUM DİYE BİŞEY YOK ASLINDA BU ÇOÇUK ALDIRMA TAM ANLAMIYLA CİNAYET YASAL CİNAYET ÖYLE BİR CİNAYET Kİ Bİ YAŞAMADAN ÖLDÜRMEK BUNUN GUNAHINI DEVLET NASIL VERECEK BİLMİYORUM AMA ÇOÇUK ALDIRMAK YASAK VE CİNAYET SAYILMASI LAZIM TAMAMIYLE EVET BELKİDE YAZILARIN ÇOĞU KOMİK VE AYIP GELEBİLİR BEN TIP AÇISINDA YAZDIĞIM İÇİN BİR AYIP GÖRMİYORUM TEŞEKÜRLER OKUDUĞUNUZ İÇİN :

2|0
    0|0
  • Her altı geçtim. Bize ona şuna ne falan. En başından beri bu kürtaj işlerine ayarım. Resmen cinayet. Henüz tam büyümedi gelişmedi diye o bebeğe cansız muamelesimi yapılacak. Var mı böyle bir şey ya. Bir canlının nasıl yaşama hakkı bu kadar kolay alınır. Bir de benim bedenim benim kararım diyen salaklar ve ben o çocuğa bakamam diyen mallar var (şekil A). Senin değil o beden. Sana emanet. Geberdikten sonra alınacak senden. Ot beyinliler uçkurlarına libidolarına sahip çıkamadı gerekli önlemleri almadı diye suçlu daha ses çıkarmamış o bebek mi. İğrençlikte insanlar sınır tanımıyor. s

0|0
    0|0
  • 61 yaşındaki adamın altına yatıyorsun, seni s. kebildiğine inanıyorsun, demekki s. kebiliyormuş. Ama hamile bırakacağına ihtimal vermiyormuş. Ha s. ktir ordan derler.

3|1
    0|0
  • iki şıkda geçerli değil. çocuğu aldırma yetkisi ikisindede yok. gerçi bunların öbür dünyadaki ceza umurlarında olsa, zina yapmazlardı...

1|2
    0|0
  • Madem öyle yapmasaydı ben bu kafayı zihniyeti anlamıyorum keşke çocuk aldırmanın cezası 100 kırbaç olsa

2|1
    0|0
  • Eğer çocuğun istikbali ve mutluluğu düşünülüyorsa kesinlikle bu çocuğu aldırmak en mantıklısı olur. mehmet ali erbil son derece haklı. 61 yaşında bu adam, kaç sene baba görecek, hep bir babanın eksikliğini çekerek büyüyecek. kesinlikle aldırılmalı.

0|0
    0|0
  • Ne kadının ne erkeğin kararı Kürtaj haramdır

5|0
    1|0
  • Tabi ki kadının kararıdır ama erkek de istemiyorsa ondan babalık etmesini beklemek de haksızlık olur. Adam şimdi çekip gitse kimse de laf edemez etmemeli

0|0
    0|0
  • Ortaktir.. biri istemiyosa gelmemeli.. cocugu doguran kadindir kadin karar verir diye bisey mi var... Seksistlik ve bencillik.. feminizmin b*kunu cikarmayin... Erkek istemiyo dogurdu diyelim.. o cocugun baba sevgisi eksik buyumesi cok mu guzel.. sorf olsun diye cocuk dogurmak nedir..

1|0
    0|0
  • Bence dogurmali allahin bir lutfudur bir bebek ona bir can uflenmis ve yasamayi hak ediyor

1|0
    0|0
  • Kadının ekonomik gücü yerindeyse, çocuğa bakabileceğine inanıyorsa doğursun.
    Zaten çocuk daha küçük yaşta ünlenir para kazanmayada başlar. Hiç bişi olamasa dizilerde oynar falan.
    Bak ibonun çocuklara, hülyanın kızına.. Hangisi işsiz kalır bu memlekette..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    121

Kızlar Ne Diyor 93

• Kürtaj hak değil, cinayettir. Allah müstehakınızı versin.

3|1
    0|0
  • Kıza zorla bir şey yapmamış ki bir de sevgili yazmışsınız. Sevgili iken çocuk yapılmamalı diye düşünüyorum çocuğun aile ortamını tatması açısından.

Ne desem bilemedim. 27 yaşında kız küçük de değilmiş bazı şeyleri hesap etmiştir, etmeli.

0|1
    0|0
  • Ah kadınlar ve planları 🙈🤷‍♀️ erkeği kendine ya da eve bağlamak için yapan çok 😏 bunada şaşırmıyorum.

0|1
    0|0
  • Çocuğun bir suçu yok ki bunu hamile olmadan önce düşünücekti kesinlikle doğurum ben gerekirse dilenir bakarım ama genede aldırmam

2|1
    0|0
  • Hangi yünden baksan günah böyle insanlar insan bile denilmez ya Rabbimin adalatti de var elbet

2|0
    0|0
  • Hastaysa, bakamayacaksa bu haltları yemeyecek.
    İnanılmaz gereksiz bir adam ya sorumsuzluğa bak mide bulandırıcı.

0|0
    0|0
  • Bu adam m*l geldi m*l gidecek, kadın desen.. bunların hayatı hayatı değil

1|0
    0|0
  • Hamile kalamayacağını düşünnek, 40 yaş büyük adamla birlikte olmaktan da salakça.

Bu kadar mahrem bir detayı niye biliyoruz, bilmiyorum. Ama bebekle ilgili karar anneye aittir ve ben olsam istenmeyen bir çocuğu doğurmazdım.

0|0
    0|0
  • Dogurmasin

0|1
    0|0
  • Kadın çocuğu aldırmış çantasına da 17 bin sıkıştırmışlar. bitmiş mesele olan o minicik bebeğe oldu yazık

1|0
    0|0
  • Yaparken herkese çok güzel geliyor ama ana rahmine düştüğü anda potansiyel dert gözüyle bakıyorlar. Kimse kusura bakmasın ama o bebeğin sizin pis günahlarınızla bir ilgisi asla olamaz.

0|0
    0|0
  • Çocuğu aldırmış bile! Parayı da sıkıştırmış eline sus payı! Saçma sapan ilişkilerin günahı kuzucuklara kalıyor! Bunlar için her şey kollaaayy yazık çok yazık

0|0
    0|0
  • Dogurursa kizin hakkinda ne söylerler de o kizla beraberken ne söyleneceginin önemi yok... çok garip ya cidden

Kizi yasinda kisiyle beraber ol, cocuk olunca kenara cekil!

1|1
    0|0
  • Malinin şeyinden sanki ayran akıyor imkansız gözüyle bakmış bak sen

3|1
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Para için milletin altına giren bir kadının ve zevk düşkünü bir piçin günahını, masum bebek çekiyor. bacım çocukları.

3|0
    0|0
  • Ooov.. ben olsam doğurmak isterdim şahsen. Hastaysa hasta ne yapalım kendim bakarım ikisine bakabilirim hatta ne biliyim.. Inşallah çocuğu doğurup bir çözümünü de bulurlar yoksa yazık olur :/

1|1
    0|0
  • O çoçuğun günahı ne bahaneler bahaneler her haltı ye günahını daha yeni oluşmaya başlayan bir çoçuktan çıkar sen zevkini yaşa ama cezasını bebek çeksin yokya kolay geliyor size galiba yapmayacaksın bu kadar basit herşeyin imkanı varken çoçuk riskine girmeyeceksin bu kadar basit o bebeğin günahı yeter size aldırırsalar her hata bebeklere patlıyor Allahım sen görüyorsun yarabbim

0|0
    0|0
  • kac yil baba gorecekmis. babasiz kalicak diye o cocugun dogmaya hakki yok mu? kac cocuk vsr babasız doğan babasini erken kaybeden

1|0
    0|0
  • Allah affetsin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    73
Yükleniyor... ;