2017 Miss Turkey 1.'si Itır Esen oldu. Ne düşünüyorsunuz?

Siz, Dünya güzellik yarışmasında ülkeyi temsil edecek Türkiye güzeline 10 üzerinden kaç verirsiniz?
2017 Miss Turkey 1.'si Itır Esen oldu. Ne düşünüyorsunuz?

• Bu mu güzel
    21%(89)22%(162)Oy Ver25%(73)
  • Sokakta bundan binlercesi var
    35%(152)37%(268)Oy Ver40%(116)
  • Sıradan
    23%(100)23%(165)Oy Ver22%(65)
  • Ben daha güzelim
    21%(88)18%(127)Oy Ver13%(39)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben pek beğenmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 114

• soyunmuş kız bütün kızlar bunun gibi çıplak olsa seksapalitesi yüksek görünür zaten
    kız güzel değil sıradan

4|0
    0|0
  • Itır Esen'in yeğeni ya da kuzeni olduğunu sanıyordum hani Bizim aile gibi filmlerde başrol oynamış aktris sarışın iri yeşil gözlü bembeyaz tenli uzun ve ince hatunun akrabasının kızı ve kuzeni diye geçti içimden çok hoş zaten kızı görür görmez Itır Esen aklıma geldi bol şanslar diliyorum kendisine :) Itır Esen kimdir bilmeyenler için:
    yandex.com.tr/.../search

0|0
    1|0
  • Çok abartı bir güzelliği yok. Göğsünün biri diğerine oranla küçük. Sadece görsel ilk etapta bakıldığında vücudu güzel. Onun haricinde bundan çok çok daha güzel kızlar var. Ama tabi sadece seçilirken yüz güzelliğine bakmıyorlar diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Harika çünkü gayet doğal duruyor fiziği mükemmel şimdi etrafımıza bakınca her şeyi kusursuz olanlara güzel diyoruz bu algıyı sevmiyorum mesela kadının burnu kusurlu ama bakın kusuruyla güzel biraz farklılık arayın sürekli aynı tip güzellerden bıktım

2|2
    3|1
  • sen bile bir erkek olarak kızı kıskanıyosan işte. koyduğu şıklara bak şunun bir tane olumlu yok :d aşağılık kompleksi güzel fizikli kadinlari görünce erkekli kızlı kıskançlık krizine giriyosunuz 😂😂

3|1
    0|0
  • Kızın fiziği derim ve susarım salak salak güzellikten anlamayan insanlara bir bilgi oldun güzellik sadece yüzle olan bir şey değildir ayrıca yüzü de fena değil orantılı

1|0
    0|0
  • Millet de victoria's secret melegi bekliyor
    Her guzel olan o yarismaya gitmiyor
    Fizik ve saclar bir numara. Yuzu guzel. Hak etmis
    Ben daha guzelim diyen hadi bir dahaki seneye katilsin, klavyeden sallamak kolay

1|1
    0|1
  • Güzel bir kıza benziyor.
    Başarılar dilerim.

0|2
    1|0
  • Tamam da insna bir olumlu secenek koyar da anlariz igi mi kotu mu.. biz sadece aceba en kotusuhangisi bunu giruyoruz 😂

1|1
    0|0
  • Diğerlerine göre iyi ama diğerlerine göre. Dışarıda bundan güzel milyonlarca kız var. Hayır anlamıyorum başvuranlar mi çok kötü güzellik göreceli kavram olduğu için bakış açıları mı kötü anlamıyorum. Neyse tebrikler.

0|0
    1|0
  • Hep aynı tip kız seçiyolar ne buluyolar bu tip kızda anlamıyorum. Yarışmayı kazanacak kadar belirgin yüz hatları da yok vücut hatları da

0|0
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0
  • Ben torpil oldugunu düşünüyorum. Zaten aman aman guzel yoktu yarısmada. Dışarda daha guzeller var boy kriteri olmasa daha guzeller katılırdı

0|0
    1|0
  • Burda hepinize atıp tutması kolay tabi. Fakat 1. Olmak için sadece güzel olmak yetmez. Birçok kritere sahip olmak, bir çok aşamayı geçmek gerek lakin bunu bilmeden boş keseden sallamayın.

0|0
    1|0
  • Azda olsa gülseydi keşke, güzel kız başarılarını dilerim

1|0
    0|0
  • Bu kıza her yönüyle fark atacak insanlar tanıyorum

1|0
    1|0
  • Bütün şıklara yürekten katılıyorum

0|0
    0|0
  • Fizik güzel yüz degil

0|0
    0|0
  • Öyle aman aman bir güzelliği yok

2|0
    0|0
  • Ben daha güzelim ya ve zekiyim of

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    94

Erkekler Ne Diyor 132

• Artık memleketin özenti kızları kendini bayık balığa çevirir
    Güzel olalım diye

Kötü örnek hep bunlar

2|1
    1|0
  • Yaa şimdi ben böyle şeylere karşıyım ama k. bakmayın da Miss Turkey birinci güzeli seçildi diye şimdi veriyor mu? Ne..

Bu gereksiz vücut gösterimi milyonlarca insan bakar poposuna orasına burasına sokakta yürüse bir kişi baksa niye baktın diye abaza olur.. Birde 18 yaşında bunun ailesi yok mu varsa nasıl izin veriyorlar pess doğrusu bayağı geniş aile.

0|0
    0|1
  • cdn1.startv.com.tr/.../50345.jpg

Kartal'ın yerine koysakta çok farketmez.

Çirkin kadın

0|0
    1|0
  • Bayaaa torpillymis... bu sirfintinin neresi güzel yaaaa... jüri kimler den olusuyordu acaba... Dogan Medyanin nin temizlikcilerimi yer aldi

0|0
    0|0
  • Digerlerine gore guzel bir kiz.

0|0
    0|0
  • Memeleri sarkık gibi, yüzü suratsız, bacakları ince. bir cacık olmaz

0|0
    2|0
  • Elbiseyemi puan vercez anlamadım

0|0
    0|0
  • torpil vardır

1|0
    1|0
  • Hepimizin eminim boy pos yüz olsun bu kadından daha güzel tanıdğı insanlar vardır. anlam veremedim.

0|0
    0|0
  • Niye öven bir anket seçeneği yok

3|0
    0|0
  • Ben daha güzelim.

0|0
    0|0
  • Seneye bende katılıcam

0|1
    0|0
  • Kız güzel fiziği iyi, gülümsememesi de ayrı bir vuhuuu katmış..
    Seçeneklerden de anlayacağımız üzere yine kıskanmalar, hor görülmeler var)) ahh Türk milleti işte

0|0
    0|1
  • Bana güzel gelmedi neden bilmiyorumm zaten geçen sene de şekilsiz in biri Türkiye güzeli oldu... düşünmeye başladım acaba orada da mı torpil işliyor artık diye 😃😃

0|0
    0|0
  • BU kız güzel, başka fotoğraflarına da bakın

0|1
    0|0
  • Gzüel desen güzel değil fizik desen o da yok bunda bir iş var bu normal olamaz

0|0
    1|0
  • Torpil var torpil :D

0|0
    0|0
  • En son sarışın bir kız seçilmişti 2010 da mı ne sonra dizilerde oynadı ama adını hatırlamıyom o zamandan beri güzel kız çıkmıyor memleketten

0|0
    0|0
  • Bize gelene kadar buna ne notlar verdiler üstelik daha verecekler.
    Not içinde bırakacaklar puana boğacaklar

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    112
Yükleniyor... ;