"Yıldız Tilbe intihar etti" haberi asparagasmış! Ünlüler hakkında yanlış haber yapan gazeteciler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanların ailesi, çevresi var. Hiç düşünülmüyor mu bazı haberlerin sonuçları? Bu akşam gazeteler, Yıldız Tilbe intihar etti haberleriyle çalkalandı. Neyse ki yalanmış ki Yıldız Tilbe, kendi twitter hesabından duyurdu.

Sözcü'nün haberine göre, İntihar olayı, bazı yakınlarının Tilbe’nin platonik aşkı fotoğrafçı Ali İşitmez’i arayıp suçlamasıyla ortaya çıktı.

İşitmez’in olaydan haberdar olmadığı ve intihar olayı üzerine büyük bir şok yaşayarak çevresindekilere, “Yıldız’ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum” dediği öğrenildi. Armağan Çağlayan da bu haberin yalan olduğunu doğruladı.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?
"Yıldız Tilbe intihar etti" haberi asparagasmış! Ünlüler hakkında yanlış haber yapan gazeteciler hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|2
3961

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni duydum sayende

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazık günah kadına ya aşık olduğu adamı bile aramışlar adam da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum demiş kim kendini ne kadar kötü hissetmiştir. Seven insan sevdiğinin tek göz yaşına dayanamaz saplantılı psikopat insan olmakla aşık insan olmak arasında büyük fark var benim aşık olduğum kişi böyle konuşsa yıkılırdım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 60

• Ceza verilmeli bence böylelerine kız ayool

2|0
    1|0
  • Tırnak içini 10 kez okudum, tam üzüldüm derken detaya inince bir ohh çektim.

1|0
    1|0
  • çaycı hüseyinde haftada bir kere ölüyor sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Boyle gazetecilere yapilacak tek sey var kaziga oturtacan serefszleri :)

0|0
    0|0
  • sözcü ne zaman doğru yazdıki şimdide yazsın umarım büyük ders alır dicem ama nerde

1|1
    0|0
  • Gündemi yalan haberlerle canlı tutmak için uğraşıyorlar, tamamen saçmalık, misal emrah karaduman aleyna tilki ile şarkı yaptılar birkaç gün sonra aleyna tilki ile emrah karaduman arasında birşey mi var diye bir ton haber yaptılar tamamen saçmalık

1|0
    0|0
  • Sahtekar duzanbaz kardesim bu unlulerin de coluk cocugu var ailesi buna bu genel yayin yonetmenleri nasil musade ediyor busahtekarlara canak tutuyor

1|0
    0|0
  • bir münir özkulu öldürürler , bir cüneyt arkını , bir yıldız tilbeyi , bir kenan ışığı. ben de olsam aynen yıldız tilbe gibi hukuki yollara başvururdum.

1|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses duysa onu intihardan da kurtarırdı.

0|0
    0|0
  • dün akşam il hakem kurulu toplantimiza katilan best fm spikeri cem arslanın "medyada doğru ya da yanlış haber yoktur. sadwce yorumlama vardir" cümlesi aklima geldi.
    ortaya birşey atiliyor kaynak yok herkes yazip çiziyor sonra 😏

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin
    Yıldız ablayı severdim

0|0
    2|0
  • Gbersin

0|0
    2|0
  • Duymadım Bile böyle bir haber

0|0
    0|0
  • Çok ayıp ediyorlar

0|0
    0|0
  • Para için her şeyi yaparlar

0|0
    0|0
  • Anlaşmalı haber... Yalanla ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • Yanliş siyaset haberi yapan gazeteler de var. Onlara nasil çozum bulacağiz

0|0
    0|0
  • Ünlü olunca özel hayatın gizliliği kavramı hiçe mi sayılıyor. Bence buna bir el atılmalı. Suç suç sayılmali

0|0
    0|0
  • mormal

0|0
    0|0
  • annesini makarna süzgecinden gecirdiğimin cocukları işte

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 38

• Magazinsel olayları takip etmediğim için umurumda değil çünkü yarısından fazlası boş beyin doldurma, yalan haber ilgilenenleri de başkalarının hayatını yaşamayı seven kişiler oluyor genelde Yıldız herkesten hayat dolu bir kadın bize örnek olacak doluluk potansiyeli var.

0|0
    0|0
  • Ee yalan zaten

1|0
    0|0
  • Bu kadınla uğraşanlar asla samimi değil

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyor lar milleti kandırıyor lar

0|0
    0|0
  • Evet şu an arkadaşım söyledi şok oldum

0|0
    0|0
  • Bir şey soyleyecem bu haberi ilk senden duyuyorum ve yıldız tilbe intihar etti cümlesini görünce kalbim sıkıştı neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kardesimde vefat etti sanmis bana bir soyledi nerdeyse kalp krizi geciriyordum yildiz tilbe bizimle kalsin😞❤️❤️

0|0
    0|0
  • Aman yarabbii yıldız abla sakın kendisiyke bir cok insanida goturur muptezeli cok kadinin nxnx

0|0
    0|0
  • En son intihar edicek kişi

0|0
    0|0
  • Daha neler neler duyucaz acaba 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hepsi üç harfli g ile baslar t ile biter😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hiçbi şey düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben duymadim valla

0|0
    0|0
  • insanlıktan nasibini almamış hiçbiri de

0|0
    0|0
  • O kadar da delirmemistir yahuu

0|0
    0|0
  • Evet beş senedir de Selena Gomez hamile diyorlar.

0|0
    0|0
  • şimdi duydum inan

0|0
    0|0
  • Duymamıştım bile ☺

0|0
    0|0
  • Yazik sadece...

0|0
    0|0
  • Çok üzülürdüm eğer öyle bir şey olsaydı