İrem Derici yoğun bakımda Lider Şahin gezmelerde! Siz de aynısını yapar mıydınız?

İrem Derici'nin uzun süre birlikte olup ayrdığı son sevgilisi Lider Şahin, eski sevgilisinin yoğun bakımda olmasıyla ilgili sessizliğini koruyor.
İrem Derici Yoğun bakımda Lider Şahin gezmelerde! Siz de aynısını yapar mıydınız?Gıda zehirlenmesiyle hastaneye kaldırılan İrem Derici'nin durumu kötüleşince yoğun bakıma kaldırıldı. Derici'nin tüm sevenleri yanındayken büyük aşkı Lider Şahin, tek kelime etmedi.

BARSELONA'DAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI!
Instagram'da fotoğraflar paylaşan Lider Şahin'in Barselona'da tatilde olduğu görülüyor. Şahin'in eski sevgilisi İrem Derici'nin durumuyla alakalı henüz bir açıklama yapmadı!

• Yaparım, İlgilenmezdim.
    A seç
  • Yapmazdım, hastahanede olurdum.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Lider şahin eleştiri yağmuruna tutulduğu için bugün hastahaneye gelmiş.

0|1
2536

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler genelde bu tarz şeyler yapar çünkü kızlardan sıkılıyor hatta araştırmalara göre erkekler daha çok kitleye hitap etmek isterler çevresinde yüzlerce kız olsun kendi haremimi kurayım felan filan. Bazı hayvanlarda bile böyle güç ve gövde gösterisi ya da başkalarını etkileme amacı peşindeler elinde olanın kıymetini bilmek yerine başkalarını elde etme peşindedirler. Sadık değillerdir öyle görünürler sadece.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hanginiz eski sevgilinize bisiy olsa tatilden donup hastanede beklersiniz ki sallamayin burda 😀

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Ayrılık şekli çok önemli bu hususta. Çok kötü ayrıldığın bir insanı umursamazsın sonuçta...

2|0
    0|0
  • Geçmiş olsun demiştir. Ayrılmış bitmiş. Başında beklemeye ne gerek var ki?

1|0
    1|0
  • İnsanlık özelliğini yitimiş o yaratık

2|0
    0|0
  • o nasıl sevgi bir birliktelik ki
    tabi hastanede olmak gerekir
    bir insanı cenazede
    yolda birde böyle kötü durumlarda insanı tanırsın

1|0
    0|0
  • Yaparım, İlgilenmezdim.
    :D

2|0
    0|0
  • hayır tabiki..

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliye yakışır biçimde hareket ediyor. Adamlık bunu gerektirir.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun iyi ya da kotu seyler yasamis olabiliriz. Bir insan olarak yaninda olurdum.

0|0
    0|0
  • Bak adı üzerinde ne güzel yazmışsın eski sevgili.
    Ne yapacaktı adam yas mı tutacaktı :D ne garip şeysiniz yaaa :D Adam hayatını yaşamaya devam edecek. ayrılmışsa ilişki bitmiştir haytına bakacak yolunu çizecek. kim takar irem dericiyi. :D ayrıca gıda zehirlenmesi yaşamıyor kadın. piskolojik sorunlardan dolayı anoreksiya tedavisi görüyor.

0|0
    0|0
  • Sen hasta olunca eski sevgilin basinda nobet tutmaya mi geliyo ne alaka abi sacma sapan seyler paylasmayin

0|0
    0|0
  • Unutmuşsam yapmam. Ama halen daha seviyorsam ve de aramiz cok kotu bir sekilde ayrilmadiysak giderdim yanina

0|0
    0|0
  • ne yapsın adam ?
    kendine etti irem derici..

0|0
    0|0
  • karıya nazar değdirdi kekolar vıh vıhhh

0|0
    0|0
  • uzun süredir birlikte olduğu mu dedniz, Allah şifa versin tabii ki de. bu sevgili de çok uzun süreli değil yani. ünlülerin kaç tanesi uzun süreli sevgili

0|0
    0|0
  • İrem dErıcı Gıbı Bı Sevgılım Olsun Onunla Mezara Gırerım Be Karakterı Saglam Bı Kadın Onu Kaybetmek Koyar Insana Tabı bunu Kaybettıkden sonra anlayacaktır o kardeşim her kımse.) Tabı Kendısıne Cok gecmıs olsun Allah Acıl sıfalar versın

0|0
    0|0
  • iyi de eski sevgilisi zaten. çok da tın

0|1
    0|0
  • Yapardim, adi ustunde eski sevgilim allah sifa versin derim hayatima bakarim. Adam da tabiki hayatina devam edicek basini mi beklicek eski sevgilisinin

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Magazinci misin kızım sen

0|0
    0|0
  • Yanar yanar yanmaya yanmış gönül..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 24

• yakışık alır bir durum değil

1|0
    0|0
  • Kötü bir şekilde ayrılmamışsak en azından nezaketen giderdim ziyarete

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimin neden eski olduğuna bağlı olarak değişir durum. İlk sevgilim yoğun bakımda olsa büyük ihtimal hemşire kılığında hastaneye girmeye çalışırdım, elimi kolumu sallayarak giremem. Ama ikinci sevgilim ölse cenazesine gitmem. Ölsün.

1|0
    0|0
  • Eski sevgilisiymiş. Aralarında ne olup da bittiğini bilmiyoruz, pekala yüzünü bile görmek istemiyor olabilir. Ayrıldığımız insanlara karşı bir sorumluluğumuz olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin yanında olurdum

0|0
    0|0
  • Kızlar hastanede olur erkekler kız pesinde vay be anket gerçekler i söylüyor

0|0
    0|0
  • Yapan haberdir iremin haberi, ilgi çekip gündemden düşmemek için

0|0
    0|0
  • irem derici yüksek ihtimalle anoreksiya. aşırı kilo kaybı ve kemiklerinin sayılması zaten onun sağlıksız olduğunun habercisiydi. şaşırmadım. geçenlerde de yine kaldırılmıştı hastaneye, umarım iyileşir.

0|0
    0|0
  • Yanı ne olmasını beklıyorduk kı köpruyu gectı iş bıttı...

0|0
    0|0
  • Bence yanlis

0|0
    0|0
  • Zamane aşklarından fazla bir şey beklememek lazım. Millet hastalanınca karısını boşuyor, kaldı ki ayrıldığı sevgilisiyle ilgilensin.

1|0
    0|0
  • Ne saçma bir düşünce adı üstünde eski ayrılıp bitmiş bu karısı değil ki başında olsun ayrı ben olsamda umrumda olmazdı

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ne kadar acımasız olduklarının kanıtı.. :D

0|0
    0|1
  • Sevmiyorsam aynısını yapardım :D

0|1
    0|0
  • Serefszz

0|0
    0|0
  • ölüm var kimin ne zman yaşayacağı belli olmaz ben olsam giderdim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun der, fazla ilgilenmezdim.

0|0
    0|0
  • Birincisi pek ilgilenmezdim. İkincisi de bugün ziyaretine gitmiş diye duydum ✩

0|0
    0|0
  • Manyak mıyım ben sevdiğim hastanelerde sürünürken ben gezip tozacağım öyle mi? Yok deve

0|0
    0|0
  • Hastaneye giderdiö

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;