Sibel Kekilli Türkiye'yi engelledi! Ne düşünüyorsunuz?

Son günlerde İnstagram üzerinden yoğun bir şekilde aldığı tehdit ve cınsel içerikli mesajlar yüzünden geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Sibel Kekili artık daha fazla dayanamayıp Türkiye'yi engelledi ! Ne düşünüyorsunuz?

Bence kadın sonuna kadar HAKLI.
Sibel Kekili Türkiye'yi engelledi ! Ne düşünüyorsunuz ?

0|1
3324

En İyi Kız Görüşü

• Asdfds. p. rnocu diyenlerde bu kadının en az bir videosunu izlemiştir eminim. Kimseyi ilgilendirmez kadının nasıl yaşadığı ne olursa olsun hakaret etme hakkına sahip degildir.

0|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Herkesin yaptığı iş tercihi kendisini ve ailesini ilgilendirir. Kadın bu mesleği seçmiş ve yapıyor bundan insanlar ne çıkarmaya çalışıyor da tehdit varı mesaj atma gereği duyuyorlar ben onu anlamıyorum. Arkadaşım kime ne alan memnun, satan memnun diye bir tabir var. Kadın hayatından memnun ise af edersiniz de sizlere biraz b... yemek düşer. Ben kişilerin hayatlarına bu kadar müdahale edilmesine karşıyım. Ama tabi ki her Türk'te böyle değil. Herkesi de aynı kefeye koymamak lazım.

2|1
    1|1
  • Bence haklı. Ben de türküm ama türklerin çoğu boş insanlar. Sürekli baskalarının hayatına karısıyorlar. Kıskanıyorlar sanırım.

1|4
    1|3
  • O kadar +18 filminden sonra.. o mesajları hakediyor.. bizi yurt dışında rezil ediyordu.. engellerse engellesin nolcak

2|4
    0|0
  • Türkiyeyi engelleme mi var xbdhd

1|1
    2|0
  • Bize ne bizi istemeyenei biz hic isemeyoz hem ilk defa duydum adini tanimiyodum

4|2
    0|0
  • Bence de sonuna kadar haklı. Bizim insanımız halkımız insanların hayatına saygı duyma özürlü. Malesef.

0|1
    0|0
  • haklı

0|2
    1|3
  • Bir hayli haklı hem de.

0|1
    0|0
  • Iyi yapmis

0|1
    1|1
  • Kesinlikle haklı. Kimse bir başkasını rahatsız etme hakkına sahip değil. Sevmiyorsan takip etmezsin ama onlar takip edip sonra kadına demediklerini bırakmadılar.

0|1
    0|0
  • Kendince haklı herkes nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşasın bu kimseyi ilgilendirmemeli..

0|1
    0|0
  • Iyi yapmış.

0|2
    0|0
  • Ben mesaj atmıyordum haksızlık etmiş bana 😥😂😂

0|2
    0|0
  • Iyi yapmis, bu abazan tacizciler cekilmez asla.

0|2
    0|0
  • Haklı bir isyan herkesin hayatına kimse karışamaz

0|1
    0|0
  • nasıl yani, Türk kullanıcıları mı engelledi nasıl oluyor ki

0|1
    0|0
  • Yorumsuz...

0|1
    0|0
  • Haklı

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm nasıl engelledi bizi :D

0|0
    0|0
  • Kötü üzücü bir haber yikima ugradim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 23

• susayım susayım diyorum olmuyor. tehdit e saldırıya kesinlikle karşıyım o tamam.
    o yüzden işin taciz ve tehdit kısmında kendisine hak veriyor ve yorumumu sadece bu konu üzerinden bizim erkeklerimizi aç / abaza olarak tanımlayanlara yapıyorum
    fakat şimdi biz abaza o hanım ya , zamanında o her yerini gösteren başkalarıyle seks yaparken bunu izleten, filmini çeken ve bununla para kazanan biriydi , bizde ergendik.
    iki dizide oynadı sanatçı mı oldu? (filmde de başka bişi oynamadı zaten)
    kusura bakmasın insanı yaptıkları yaşatır.
    başkalarına aç / abaza diyerek kndi o... puluğunu haklı çıkaramaz.
    özel hayatı olsa canım feda bildiğin umuma açık ve para karşılığı yapıyordu.
    engellese ne , engellemese ne.

0|1
    0|0
  • Türkiye'dekilerden bu şekilde kurtulamayacağını bilmiyor sanırım ancak kadına yapılanlarda yanlış bence geçmişse ne yaptıysa yaptı bırakmış, sürekli geçmişiyle tehdit etmek, sürekli geçmişi üzerinden aşağılamak hatadır bence

1|1
    0|0
  • tehdite falan gerek yok yanii kim olursa olsunn tehdit veya cinsel içerikli mesajlar atamaz bedelinide ödemeli bunu yapanlarıki bir daha yapamasınlar..

0|1
    0|0
  • tabi haklı size ne kadının geçmişinden eşin değil kızın değil onun bedeni onun kariyeri

2|1
    1|0
  • Kadın haklı
    asds

1|1
    1|0
  • şimdi bizim toplumda şöyle bir algı var'' bizi istemeyeni bizde istemiyoruz'' diye yok öyle bir şey o kadar yoruma ben olsam bende yapardım herhalde ama burda insanımızada fatura çıkarılır ama genelleme yapmak saçma

0|1
    1|0
  • Hakli tabiki dunyanin izledigi rekortmen bir dizi de yer almis hala igrenclikler... yazik kendi ulkesinin insanlari birde 😥😥😣

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun. kendi kararı.

0|1
    0|0
  • Ne büyük kayıp.

0|0
    0|0
  • bizim sayemizde bir yerlere geldi, bizi engelliyor =))

0|1
    1|0
  • Ben olsam ben de engellerim.

0|1
    0|0
  • Doğru olani yapmış

0|1
    0|0
  • Haklı

0|1
    0|0
  • hakli ona laf atanlar onun kadar iyi bir insanmi hep serefsizler atar

0|1
    0|0
  • Çokfa umurlarında..

0|0
    0|0
  • Karı haklı. Öte yandan p*rno sektörünü de bırakmalı.

0|1
    0|0
  • Bu kadından nefret ediyorum ne hali varsa görsün lakin hakaret etmek çok yanlış herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    1|1
  • Bizim kekilliyle işimiz biteli nerden baksan 10 sene oldu. Erkenlikte çok işimizi gördü ama eskidi artık çok problem değil engellemesi kaşarın :)

0|1
    0|0
  • güle güle

1|1
    0|0
  • Ne engellemeymiş. İyi ortam yaptı. Egomuz tavan desenize

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;