Ebru Şancı eşine "tanışalım" diyen kadını rezil etti! Sevgilinize veya eşinize asılan kişiyi sosyal medyada deşifre eder misiniz?

Sen misin 'tanışalım' diyen!
Model ve tasarımcı Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'e "Tanışalım" diye mesaj atan kadını sosyal medya adresinden deşifre etti. Şancı'nın paylaşımı takipçileri tarafından olay oldu.Ebru Şancı eşine Model ve tasarımcı Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'e "Tanışalım" diye mesaj atan kadını sosyal medya adresinden deşifre etti..

Alpaslan Öztürk ile kadın arasında geçen konuşmanın ekran görüntüsünü Instagram sayfasında paylaşan Ebru Şancı, fotoğrafın altına şu notu düştü: "Arsızlığın hafifliğin böylesi valla bravo... Ortalıkta aslan gibi bekar adam dururken evlisinin peşine düşmek de ayrı... Helal be koca! Sana bunun gibi 1000 tanesi feda olsun..."
İşte o paylaşım..

Siz olsaydınız aynısını yapıp o kişiyi rezil etmek için deşifre eder miydiniz?
#Meczup

2|0
5224

En İyi Kız Görüşü

• :D :D Evlenince ben temalı bir kızmış bu Ebru :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Gidip 6 kişi arasından alıp dövmüşlüğüm var. Yediğim 8 10 yumruğa bedeldi. Benimle olduğunu bile bile yazıyordu kıza.

0|1
    0|0
  • Evli isem yol veririm yok anlamıyor rezil ederim.

1|0
    0|0
  • Mekana çağırırım hallederim.

0|0
    0|0
  • bir yönden iyi bir yönden kötü olmuş. iyi olmuş bir daha o kadın ya da başka bir kadın böyle bir şey yapmaya cesaret edemez. bir yandan da kötü olmuş. hata yapmış olsada insanların hatalarını ve ayıplarını deşifre etmek hiç iyi bir davranış değil.

0|0
    0|0
  • Çok Ergençe bir Hareket Bnce Konuşarakta Hal Edile Bilir bir Konu Şim Di O Kandın Ne Halde Biliyormusunuz Allah Bu Unlulerin Belasını Versin Bence 😡😡😡😡😡😤😤😤😤😤

1|0
    1|0
  • Deşifre etmem.

0|0
    0|0
  • Kadına laf ediyorda kendi niye evlenmiş böyle biriyle acaba

0|0
    0|0
  • helal

0|0
    0|0
  • İyi yapmış böylelerini erkek kadın demeden ifşa etmeliyiz

1|0
    0|0
  • İyi yapmış 😏
    Benim hatun daha beterini yapar 😂

0|0
    0|0
  • Yalnız sonunda da sana bunun gibi 1000 tanesi feda olsun demiş düşündürdü :P

1|0
    0|0
  • Bu kadınlar çok şeyran çok evli erkek fantezisi hep bınlar 😂

0|0
    0|0
  • rezil etmezdim sosyal medyada..
    ama gerçek hayatta sakat bırakırdım..

0|0
    0|0
  • İyi yapmış.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış ders olsun kaşara!

0|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz

0|0
    0|0
  • Arkadaş, delikanlılık bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış aferin

0|0
    0|0
  • Kadın kadındır

0|0
    0|0
  • Gündem olma dertlerii

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 51

• Kendi kocasını da deşifre etmiş. Direk mesajı silmek, cevap vermemek varken neden "Pardon, tanımadığım bir bayana neden cevap vereyim evli bir erkek olarak?"diyor ki? Basitlik resmen.

0|1
    0|0
  • Adama helal olsun #balım gerek duymam ben sosyal medyada deşifre etmeye falan , zaten biliyorsun sosyal medya hesabım yok. ben onu öyle bir pişman ederim ki kendi kedini zaten deşifre eder o ;-) anladın sen onu ;-) :-)

0|0
    0|0
  • Neden reklam yapıyor. Her gün yüzlerce mesaj geliyordur. Paylaşması saçmalık. Kendilerini gündeme düşürüyorlar bence.

0|0
    0|0
  • iyi yapmış :D bir daha kimseye yazmaz öyle

0|0
    0|0
  • karşılıklı ucuzlaşmanın örneği ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Hayır niye ifşa edeyim ya engelleriz olur biter baktık başka yerlerden de ulaşmaya çalışıyor suç duyurusun da bulunuruz

0|1
    0|0
  • onun seviyesine düşemem. üstelik ünlü biri kızların mesaj atması olası. Mesaj atarım ben eşiyim lütfen hayranı da olsanız bu tür mesajlar atmayın diye. En iyisi

0|0
    0|0
  • Evet karşı tarafın yaptığı kabul edilebilir bir şey değil fakat bunu da bu şekilde topluma yaymak hoş bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Ne ugraşıcam ya :D eminim daha fazlasını da alıyordur bu adam sadece o kadına takılması komik. Youtubeda sevgilimin instagram dmlerini okuyorum videolarina bakarsaniz erkeklere bile ne mesajlar geldigini görürsünüz. Böyle ifşa olayına falan gerek yok ucuzca hareketler bunlar 'bence'.

0|0
    0|0
  • Evli adama bile bile tanisalim dien kdin zaten rezildir desifre olmasina gerek yokki

0|0
    0|0
  • Aradığım koca tipi işte bu be alakalı alakasız her konuşmada evli olduğunu söylemeli asdf

0|0
    0|0
  • o cevabı kendi atmıştır kocası değil. ergenler gibi ne alaka paylaşmak koca kadın? o kadına haddini bir güzel bildirebilirdi. sana bunun gibi bin tanesi feda olsun nedir ne sacma bir laftır

0|0
    0|0
  • Sevgilime asılanları değilde bana hakaret veya asılanları rezil ediyorum birinin hesabını kapattırmıştım

0|0
    0|0
  • Sana 1000 tanesi feda olsun diye bir aptal sonuçta deşifre etse ne olur. Kocamın 3 5 gecelik ilişkileri yüzünden onu kapıya koymam diyen bir beyin yoksunu. Kocası aldatsa ne olur aldatmasa ne olur

0|0
    0|0
  • Normal hayatta sanmıyorum ama gündeme oturmak için yapar bunalr

0|0
    0|0
  • Yok yani kötülüğe kötülük gerek yok

0|0
    0|0
  • reklam

0|0
    0|0
  • aynısını yapardım. Rezillik.