Elif Ece Uzun’dan fakirle evlenmem açıklaması! Maddi durumu sizden düşük biriyle evlenir misiniz?

Özge Ulusoy'un tepki çekmiş bir sözü vardı biliyorsunuz, "fakirlerle mi çıkalım?" demişti. Elif Ece Uzun ise arkadaşına destek verdi! "Benden maddi olarak düşük biriyle 3 sene ilişki yaşadım, ama evlenmem" diyen Elif Ece Uzun sizce haklı mı? Maddi olarak eşit olmadığınız biriyle evlenebilir miydiniz?Elif Ece Uzun’dan fakirle evlenmem açıklaması! Maddi durumu sizden düşük biriyle evlenir misiniz?

• Davul bile dengi dengine, evlenemem.
    A seç
  • Olur olur, çok da güzel olur. Evlenirdim.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3
221349

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle evlenirim. Ama gerçekten seviyorsam ve beni sevdiğinden eminsem aramızda kayda değer bir saygı, sevgi ve anlayış varsa.. Fakir kelimesi bile çok yersiz.. maddi durumu yetersiz olabilir, şu an da maddi durumu elverişli olmayan biri diye tabir edebiliriz aslında. Direkt bir damga yapıştırmaya gerek var mı? İnsanoğlu ya bir saniyemizin bile garanti olmadığı şu dünyada cebine nakit para değil de, imanını koysun. İnsanoğlu değil mi? Bir anda her şey tersine dönerse birgün.. İnsanlar ne kadar boş beleş yaşıyor. Davul bile dengi dengine sözünü hep maddiyat için kullanan gün teyzelerinden farkınız yok. İki güzel insanın denkliği maddiyat mıdır? Maneviyat mı? Elif Ece Uzun kimdir bilmem. Ama belli ki tanınan birisi. Magazinde nam salmış karakter ve kişiliklerinde nasıl bu ünvana sahip olduğunu da bir düşünmek lazım? Kimse oturduğu yerden ünlü olmuyor sonuçta hele de bir yeteneği yoksa.

1|8
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 348

• Aradığım karakterler sahip se mal mülk benim için önemli deyil rabbim hayırlı eşler nasip etsin Engin deyil :-)

3|1
    0|0
  • İnsan ne kadar zengin olursa olsun, o küçümsediği insanlardan bir adım öndedir en fazla. Ve hayatın neler göstereceğini kimse bilemez. Bir gün olmaz dediği şey olup da beş parasız kalırsa anlar o zaman para mı önemli, yoksa karşısındaki insanın ona ne kadar değer verdiği mi.

1|0
    0|0
  • Haklı. Hayatta bazı gerçekler vardır.
    Hiç kimse boş konuşmasın yani.
    ''Sevince olurr ama, hiçbir şeyine bakmazsın'' Hee, bla bla...

1|0
    0|0
  • Kendisi beyin fakiri. Biz onu kınıyor muyuz?

4|0
    0|0
  • İşte kimileri para fakiri, kimileri karakter fakiri :)

1|2
    0|0
  • Bir kız olsaydım fakir demeyelim ama işsiz güçsüz biriyle evlenmezdim.

Ama kalkıp da fakir diye insanları hor görmezdim.

2|0
    0|0
  • maddi kaygın yoksa evlenirsin. bunların derdi adamı sömürmek. sevgiyle falan bir alakası yok. böyleleriyle asıl asla evlenilmez. kukumu silmem bunlarla. hergece bilmem kaç bin dolara her türlü pozisyona razı gelen insan müsveddeleri, fakirlerin tırnağı bile olamaz.
    Bkz. Robert de niro/ mistress
    asalak bir toplumu çok güzel sahnelemiştir.

1|0
    0|0
  • Aşk'a maddiyat girmez ortada maddiyat para durumları geziyorsa o zaten Aşk değildir saygı, sevgi değildir. Maddiyata önem verdiğiniz takdirde hayat sizi zaten ekarte edecektir.

1|0
    0|0
  • Hayatını hadi işine bir sıçan yavrusu gibi, ahbap edasıyla geçiren şu insan olmasını öğrenememiş şekilsizler mi bunu diyor? Onurlu şerefli bir insan bunlara zaten bakmaz, şu fotoğrafa bakın, yemin ederim bakarken midem bulanıyor. Sanki tuvalet borusunun içerisinden çıkmış bir lağım faresini görür gibiyim, hatta bu daha da fazla dehşet verici bir iğrençlik, bütün duyu organlarımın altını üstüne getiren, midemi altüst eden!

2|0
    0|0
  • Elif Ece Uzun hanıma sormak gerek. Kendinden zengin biriyle evlenmek ister mi? Onu koşa koşa kabul edeceğini ve dengini aramayacağını düşünüyorum. Peki sizden zengin bir insan sizinle neden bir hayat geçirsin? Ekonomik olarak alt sınıfta olanları kendine layık görmeyen biriyle ne kadar sağlıklı bir birliktelik yaşanabilir.

Ben evlilikte iki tarafında çalışması gerektiğini düşünüyorum. Eşimin ne kadar kazanacağı açıkçası önemli değil. Kendi uzmanlık alanı ve işi olması yeterli benim için.

1|0
    0|0
  • İşte bunları izleyerek büyüyor genç be çocuklar. Ondan sonra burda başlık açılır işte para daha önemli diye. Hadi bunları anladık varlık içindeler, yatlar , katlarda hayatları geçmiş, bu fakirden hallice kızlara ne oluyorda , büyük paraların hayallerini kuruyorlar erkekte.

0|0
    0|0
  • Kıçını başını açarak para kazan ben fakirle evlenmem. Fakir de ortalık malı olmuş insanları bekliyordu evleneywim diye. Ekine su dökemezsiniz o insanların siz. Boya kuklaları sizi.

2|4
    0|0
  • “Bu dünya ne bana ne de sana kalmaz, Sultan Süleyman’a kalmadı böyle hiç bir kitap yazmaz”

2|0
    0|0
  • Kızlar birçok yorum atmış hepsini görüşü fikri aynı nitelikte "işte paradan daha önemli şeyler var" he yavrum he yedik bizde. Bırakın bu ayakları kimi yiyonuz yaşan atmayın bari para için dandik bir demir parçasına binmek için atmadığınız takla yok hadi ordan hadi

1|2
    0|0
    • haklısın :)

• Boşverin gereksiz insanların ilgisini çekip napıcaksınız zaten

• @Alkyoneee tebrik ediyorum! Olgun açıklamalar... :)

• Fakir biriyle 3 sene iliski yasamis ama evlenmemis.. Kimle Evlense de zaten 3 yıl sonra bosanacakti. Sacmalamis. Bunu gelir duzeyi ile alakasi yok. Hatun uzun iliski insani degil... Ayrilik sebebi buyuk ihtimalle fakirlik deegildir. Kadinin park freni yok. Sabit kalamiyor..

1|0
    0|0
  • Şu kadının sıfata bak şu tipe bak sanki dünyanın en güzel kadını bu nasil bir egodur Allah akıl fikir versin baska bir sey demiyorum

1|0
    0|0
  • en büyük zenginlik bir kıvılcım ile sona erer
    en büyük güzelllik bir sivilce ile sona erer
    o yüzden kalbi güzel olsun gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • Evlenirim tabiki bazılarına göre aşk karın doyurmaz derler ama ben tam tersini düşünüyorum aşk herşeyden önemlidir gerekirse daha fazla çalışır bakarım ben eşimi

0|0
    0|0
  • ben maddiyata hic bir zaman önem vermedim vermem verenide hic sevmem cunki dunya mali dunyada kalir bana ahiretlik lazim...

0|0
    0|1
  • Parayla kendini satan insan tekrar parayla bir köşeye atılır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    328

Kızlar Ne Diyor 220

• benim maaşım ikimize yettikten sonra sevdiysem hiç çalışmasa da olur

4|4
    0|1
  • inşallah böyle konuşanlar fakirliğin içinde yüzdükleri bir güne uyanırlar.

2|7
    0|1
    • inşallah. :)

• Fakirlik kader degilse tercihmi şansmı?

• @obsesifmilitan kader insana göre şekillenir

• Evlenirlerde sonra o gucleriyle arkasindan neler konusurlar bilmezsiniz zengin avcisi gb zengin durumu iyi kizlari tavlayip ceplefindrki son kurusu harcarlar ardindan baska kadin kizlara ben karizmayim diye jugolalik yaparlar onlar bir cok kadini mutlu edip parasini yerler evlenirler o evdede hanimi yokken kari atarlar bizzz coklari gorduk boyle para yedirirlerse erkekler yedirdiklerini icirdiklerini konusur aldigimda actin derlerrrr aldigimda altinda... yoktuuuu derlerrr oe bir zaman olurkiii katlanirsin susarsin ama birgun evlendigineeee bin pisman olursun bunu billlll her zaman davul dengiyle derler buyuklerimiz dogru dogru soyliyeni kimse sevmez ama gercekx

0|4
    0|0
  • Uyuz oluyorum ya madem ilişki yaşıyorsun o zaman ilişkide yaşama. Adam olduktan sonra para da kazanır evlenirim tabi.👍

2|3
    0|0
  • Ne kadar çirkin tavırlarınız var insanları maddi durumuna göre yargılamak nasıl bir kalitesizliktir kitabı kapağına göre yargılamak gibi bişey çirkin tavırlarınıza kirlilik yaratıyorsunuz

0|5
    0|0
  • Ben kötü kalpli insanlarla evlenmemeyi tercih ederim. Zenginlik bir gün gider ama insanlık daimi :)

1|4
    0|0
  • Fakirler gururlu olur napsınlar bu kadını :P

0|3
    0|0
  • fakir diye onu hor gorup kucumsemem seviyorsam niye olmasin

0|3
    0|0
  • Maddi durumuna göre degerlendirmem bir erkeği. evlendiginde bir ev gecindirecek kadar durumunun ya da işinin maaşının olması kâfi

0|6
    0|0
  • Maddi durumu yoktur benimki iyidir sıkıntı olmaz. Ama ancak çok sevmem lazım evlilik için. Birde benim durumumun iyi olmasını fırsat bilip kullanmaya çalışır ise sıkıntı yaşatırım.

1|0
    0|0
  • Önceki ilişkimde durum öyleydi. Para meseleleri asla bir konu dahi olmadı benim için. ve onunla evliik düşünüyordum.

0|2
    0|0
  • Fakir dediginiz insanlar varya ASIL onlar Zengin olanlardir!
    Gönülleri daha zengin merhametli insanlar!
    Fakir dememiz bir hatta onlarin sadece maddi durumlari agir.
    Asil fakir olan insanlar Zengin görünümlü yaratiklar.

0|3
    0|0
  • Maddi durumu önemli değil kesinlikle sadece en kötü veya en iyi durumda bile ekmeğini taştan çıkarsın yani pes eden ya da tembel bir yapısı olmasın gerisi hallolur.

0|1
    0|0
  • Aciz değilim;başkasının parasını sayacak kadar.
    *Gecen bol olsun.*

1|1
    0|0
  • Zengin de zaten seninle evlenmez kullanır bırakır... Evlenen zengin de ya enayidir, ya da seni yanın da süs eşyası gibi tasıyordur...

0|2
    0|0
  • Davul bile dengi dengine ikimiz çalışıp idare ederiz. Ama nereye kadar? Zor günler de olur tabi bir şey olmadığı zaman peynir ekmek de yendiği olur ama nereye kadar? Hayat pahalı. Nefes almak bedava neredeyse.

0|0
    0|0
  • Olayı değişik yansıtıyorsunuz. Bu kadın ben zengin koca istiyorum dememiş maddi durumu benden aşağıda biriyle evlenmem demiş. Yani ben evde oturucam koca parasıyla geçinicem çok zengin olsun dememiş. Normal olarak benim dengim olsun demiş. Dediğinde kötü bişey yok. Ben benden az kazanan biriyle evlenirim o sorun etmeyecekse.

0|0
    0|0
  • Karşimdakinin maddi durumuna gore başlamam bir ilişkiye.. Benim icin hayatta daha önemli şeyler var..

0|3
    0|0
  • Para avcısı olmadım hiç bir zaman..

0|3
    0|0
  • sürtüklüğünden ödün vermeyen zengin bebesi olum bun gibilerinden hâyır gelmez bırakın bu işleri kalp sevdikten sonra ne para ne de herhangi bir bkun önemi yok seven insan herşeyi yapar sevdiği için ne demisler sevmek için 'yürek' sürdürmek için 'emek' gerek. bu lafı duydukça hayatın anlamını daha iyi anliyorum hadi eyvallah..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    200
Yükleniyor... ;