Kadınları videolarında aşağılayan Danla Biliç kendi makyaj markasını çıkarıyor! Sizce başarılı olacak mı?

Youtube camiasında genellikle hemcinslerini eleştirel yönde videolar çeken Danla Biliç kendi makyaj markasını çıkaracağının sinyallerini verdi! Bir çok hayranı bu habere sevinirken bir çok kişi tarafından ise
''Videolarında aşağıladığın kadınlara mı satacaksın bu ürünleri?''
Tarzında yorumlarda bulundu.

sugar, sugary, sugared Geliyoruz 🤘🏽A post shared by DANLA (@danlabilicco) on Aug 16, 2017 at 5:04am PDT
Peki ya sizce bu sektörde başarılı olabilecek mi? 🌺
Çıkaracağı ürünleri deneyecek misiniz? 🌺
#Nazorella 🌺

Güncellemeler:
Merak edenlere buyrun efendim Youtube adresi : www.youtube.com/.../videos 🌺

2|0
9743

En İyi Erkek Görüşü

• Danla'yı siz meşhur ettiniz. Çok gereksiz ve laf sokmaktan başka bir şey bilmiyor.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyi çok ciddiye almamak lazım. Ben izliyorum kendisini bazen güldürüyor.
    Kisa sürede çok fazla insana ulaştı öyle veya böyle bu bir başarıdır. Biyerde başarı varsa onun antisi olmaması imkansızdır zaten.
    Ürünleri başarılı olursa tercih ederim, neden etmeyeyim?

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• gavurların bir sözü var ''stop making stupid people fameus'' ( yani diyorki aptal insanları meşhur yapmayı bırakın.

3|0
    0|0
  • Sonuçta ben almıycam bu ürünleri yine sizler alacaksınız
    Kısaca tutar bu

6|0
    0|0
  • danla nın hayranlarının iq ortalaması belli zaten

7|0
    1|0
  • olur tabi ülkemizde salaktan bol ne var

7|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en aptal en çirkin kadın. Ve bu çirkinlikle bu kadar popüler. Bu ülke bitmiş.

4|0
    0|0
  • Türkiyede o*o*pular değer görüyor. Tutar markası

6|0
    3|0
  • danla gerizekalının teki o kadar aleyna gibi boş ve gereksiz insanlar yarın birgun unutulacaklar sehitlerimiz baki kalacak

2|0
    0|0
  • Tutmayacaktır orası kesin.
    O kadar ünlü birisi değil.

2|0
    0|0
  • çok biliyor danla

1|0
    0|0
  • Ne anlatıyor bu?

1|0
    0|0
  • Bilerek etti zaten dikkat çekmek için takipçi topladı çıkarır tabi

1|0
    0|0
  • çok gıcık kapıyorum şı kızdan

2|0
    0|0
  • iyi reklam yaptı, belki tutulur

1|0
    0|0
  • Abes olcak belki ama kim bu danlabilic

1|0
    0|0
  • Bence olur.

2|0
    0|0
  • hiç sevmem o kızı 😐

2|0
    0|0
  • Dünyanın en cirkin kadininin makyaj malzemelerini almazlar heralde :D

1|1
    0|0
  • önüne gelen kendi makyaj ürünlerini çıkarıyor

1|0
    0|0
  • O kadar gerizekaLının teki insanlar üzerinden prim yapmaktan başka bir şey bildiği yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 96

• nefret ediyorum kusucam *** danla bikici

5|0
    0|0
  • Danla'yı gerçekten çok severdim ama şu sinan olayları ve videolarındaki aşağılamalardan sonra çok çok soğudum. Ve merak ediyorum yerden yere vurduğu kızlara mı satıcak ürünlerini? Yazık ya

2|0
    0|0
  • Bu tarz, bir vasfı olmayan insanlar bu ülkede değer görüyor maalesef. Milyonlarca takipçisi var, çoğuda özentilik çağındaki ergenler. Başarılı olursa onlar sayesinde başarılı olur. Önüne gelen ruj çıkartıyor ayrıca :D

1|0
    0|0
  • Ahlaksız ve iki yüzlü biri. Bir dediği diğerini tutmuyor. Sevmiyorum. Almamda.

2|0
    0|0
  • ahh daniellaaa 😂😂 bu kız işini biliyo youtube da nasıl bir anda milyonlarca takipçi yapabildiyse bu makyaj markasında da gayet başarılı olur bence

1|0
    0|0
  • kim takar o danayı.

2|0
    0|0
  • Almam zaten kullanmıyorum pek alırsam başka alırım yani bu kızı tanıyorum ama videolarını izlemiyorum

2|0
    0|0
  • Bence tutar basarili olur ama bir Kylie olamaz

2|0
    0|0
  • ayı gibi lan.. ayrica unutmayalimki baskalarini asalayarak kimsenin kendisine bisi dememesini sagliycagini dusunuyor.

1|0
    0|0
  • Olur. Nerede böyle insan var yandaşı bol bulunur. Gör bak ne satışlar yapar.

1|0
    0|0
  • Kuzu çoğu ünvli gençler hemde erkekler bile izliyor o kızı , ben bilmediğim markayı almam balım :-)

1|0
    0|0
  • Bu ne ya Damla Piliç

1|0
    0|0
  • Fiyatına bağlı

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum bu kızı herkesi aşağlıyor kendisi sanarsın mükemmel

1|0
    0|0
  • Bence başarılı olur ama ben kullanmam

1|0
    0|0
  • olur.

1|0
    0|0
  • danlayı meşhur ettiler şimdide kiz onları eziyor helal olsun ne diyim emin ol başarılı olacak Merve özbey bile aldıysa

1|0
    0|0
  • Videoları izlemeyen bilmez ama orada milleti gömdüğü kadar kendini de gömüyor. Kadın düşmanı falan değil. Muhattapları kimler olduysa onları gömüyor ama erkek makyajı yapamayacağına göre kadınlar üzerinden konu seçip makyajını yapıyor haliyle.
    Makyöz olarak uzman olmadığını ve kötü makyaj yaptığını zaten kendi de söyledi. Yine de onun aldığı ürünlere talep çok olduğu için o da bunu fırsata çevirmiş işte mantıklısını yapmış.

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum kendisini

1|0
    0|0
  • Ben o kıza gıcık oluyorum birden bir gülüyor kulağımın zarı gidiyor. https://youtu.be/-8MDbDMO8X8 ama bu videoda güldüm ne yalan söyliyim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    76
Yükleniyor... ;