Tarkan, i̇ş adamın partisinde çıkmak i̇çin teklif edilen 1 milyon doları reddetti! Siz olsaydınız bu teklifi geri çevirir miydiniz?

Pop yıldızına tüm masrafları da dahil olmak üzere 1 milyon dolar teklif edildi. Tarkan "Özel etkinliklerde sahneye çıkmıyorum" diyerek teklifi geri çevirdi.

0|0
2239

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz haberler bunlar. Sanatçı kişiliği he he.

Parası olmasa bal gibi kabul ederdi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tarkan'ın paraya ihtiyacı yok ki abi ama adamın ayrıl dişiyle mumu üflediği saçma sapan hat reklamını da biliriz bende de aynı hesap param varsa belirli bir konumdaysam kimsenin davetinde partisinde şarkı söylemem ama param yoksa böyle bir organizasyonda şarkı söylerdim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Egosuna yediremez. Tarkan konfetilerin ve binlerce alkışın yankılandığı sahneye çıkar. Özel parti, ''kiralanmış eleman'' izlenimi veriyor. Ki Tarkan Tevetoğlu Beyaz Show programına bile çıkmıyor. Hangi televizyon programında gördünüz adamı? O daha çok sahnede, yalnızca kendisine tezahürat edilen; alkışlanan ve isminin sayıklandığı yerde olmak ister.

0|1
    0|0
  • çıkmak istemiyormuş işte
    prensip sahibi bir sanatçı

0|0
    0|0
  • Yakışır

0|0
    0|0
  • 1 milyon dolar tarkan için çok mu? Şimdiye kadar sade net ve sosyal paylaşım üzerinden 42milyon kazandı

0|0
    0|0
  • Meşhur olmadan gelseydi teklif aynı cevabı verebilir miydi acaba

0|0
    0|0
  • etmezdim ben :D

0|0
    0|0
  • ederdim

0|0
    0|0
  • Tarkan yıldız olduğu kadar kaliteli bir kişiliğe sahip. Ağırlığını her zaman koruyor helal olsun.
    Bir iş adamına hava attırmadı. 'Ben tarkanı yaş günüme getirtip dans ettirdim 'hesabı...

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki. Adam sıçsa para çıkıyor makatından. Hem iyi reklam yapmış oldu reddederek.

0|0
    0|0
  • Milyonlar kazanıyor olsam reddedebilirdim. Örneğin Tarkan'ın aylık 50 milyon tl kazandığını düşünürsek ortalama 2 günlük kazancı demek oluyor ki reddetmesi normal. Ortalama 3 bin tl maaşla geçinen birisinin 200 tl teklifi reddetmesi kadar normal bence. 😅

0|0
    0|0
  • adamın çizgisi belli megastar herif ne yapacaktı taksim hela açılışına mı katılacaktı :D.

0|0
    0|0
    • Bu da bakıs açısı tebrik ederim ^^

• para bazı insanlar için köpektir elinin tersiyle itersin sebep kuralların vardır prensiplerin vardır çiğnemez çiğnettirmezsin olay bundan ibaret.

• kasasında milyon dolarları olan reddeder doğaldır

0|0
    0|0
  • Marka

0|0
    0|0
  • demekki 1 milyon doları elinin tersiyle itebilecek kadar çok parası var ya da yaptıgı işi o kadar çok seviyor ve kendi çizgisini koruyor helal olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf da ki pozu kadınsı. ...1 milyonj dollar mı? Bana ne. Sevmem kendilerini.

0|0
    0|0
  • Adam bu yüzden Tarkan zaten. Para ikinci planda vizyon önemli

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam otoritesinvar 😄

0|0
    0|0
  • Vay be adamsın

0|0
    0|0
  • o kadar param olsa tabi çevirirdim

0|0
    0|0
  • Prensipleri olan insanlara her zaman saygım vardır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 21

• parası var zaten

0|0
    0|0
  • Adam için 1 milyon ne ki ya o kaç katı kazanıyordur :D Ama prensipli adammış tebrik ettim :D

0|0
    0|0
  • kabul ederdim :Dd
    adam çizgisini bozmuyor

0|0
    0|0
  • Helal olsun vallahi 😄 Ben reddetmezdim giderdim ama sjsjsj

0|0
    0|0
  • Param varsa evet

0|0
    0|0
  • Adamın ihtiyacı yok ki.

0|0
    0|0
  • ihtiyacı yok ki adam haklı

0|0
    0|0
  • Adam megastar parayla isi mi var😂karizmasi daha onemli ne oyle paraya muhtacmis gibi is adaminin kiytirik partisine cikacak😂hakli tabi😂

0|0
    0|0
  • bende olsam bende reddedrim partilerde çıkacak adammiyim yaw ben derim.

0|0
    0|0
  • Bu adam kalite abi...

0|0
    0|0
  • Prensip meselesi :)

0|0
    0|0
  • o Tarkan çevirir tabi

0|0
    0|0
  • Vaay

0|0
    0|0
  • İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Ama o Tarkan o para onu etkilemez , ben de işsiz biriyim beni kurtarır

0|0
    0|0
  • Prensip meselesi demek ki...

0|0
    0|0
  • Adamın karakteri sağlam

0|0
    0|0
  • Helal olsun bence demekki tarkanin tek kriteri para değilmiş sonuçta az para değil bahsedilen meblağ

0|0
    0|0
  • Prensipli biriymiş. Hem zaten ihtiyacı ypktur o paraya

0|0
    0|0
  • Beni çağırsaydılar giderdim:)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;