İrem Derici takipçisine patladı! Ünlü olsaydınız yapılan yorumlara karşılık verir miydiniz?

Sıkı bir diyet programı uygulayıp 1 yılda 30 kilo vererek 50 kilonun altına düşen İrem Derici, "Ay bu ne zayıflık" diyen takipçisini hedef aldı. Hakkında sağlık problemleri yaşadığı yönünde haberler çıkan İrem Derici'nin, İnstagram hesabında paylaştığı fotoğraf bir takipçisinin tepkisini çekti. Ünlü şarkıcı, "Ay bu ne zayıflık ya, çok kötü görünüyor gerçekten" yorumunu yazan kullanıcıya "Bakma" karşılığını verdi. Bu yanıt üzerine takipçisi, "Senin için diyorum. bence farkında değilsin. Kötü derken estetik açısından değil, sağlık açısından dedim. Umarım gerçekten sağlıklısındır" sözleriyle kendini ifade etmeye çalıştı. İrem Derici ise "1- Siz diye hitap etmek daha saygılıdır, karşınızdakine değil size değer kazandırır. 2- Benim için iyi olanı emin olun ki ben düşünür ve bilirim. 3- Şimdi lütfen o telefonu sakince sehpanıza bırakıp evrene karışın! Kitap okumak, film izlemek falan. Sosyallesşin, boşverin k. çı kırık ünlüler ne paylaşmış ne etmiş" paylaşımını yaptı.

0|0
2819

En İyi Erkek Görüşü

• Bu karıyı siz ve sizin düğünleriniz ünlü yaptı şimdi çekin ceremesini 5 bin tane kulağım olsa bir tanesiyle onun şarkılarını dinlemem.
    Görüntüsünü de sesini de beğenmiyorum.

7|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ayıp etmis... takipçisi kötü birsey dememis...

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Daha 1. maddeye ters düşmüş irem. Kendisi "bakma" derken 2. tekil şahıs kullanıyor ama kadına "siz" diye hitap etme dersi veriyor. Özürlü karı

7|1
    0|0
  • Saygıdan bahsedip "kıçı kırık" gibi lafları cümle içinde kullanarak cevap yazmak ne yaman çelişkidir. Ayrıca ikisinin de yanlışları var. Sağlığını düşündüğün birine "Ay bu ne zayıflık çok kötü görünüyor" demezsin. Ayrıca kadına "sen deme" diyorsun kendin "Bakma" diye cevap veriyorsun. İrem Derici'nin acayip derecede üslup sorunları var. Ama bir yandan haklı. Mesela ben de Nejat İşler'i seviyorum ama adam akrabam değil bişeyim değil ona twitter'dan "bırak sigarayı berbat görünüyorsun" diyemem ki, çok saygısızca bir hareket. Bu abla da o yönden haksız

3|0
    0|0
  • değişik bir kafa yaşıyor bu kadın..

5|0
    0|0
  • ben olsam cidden okumazdım. tutardım birini. abicim benim dusturumu biliyorsun. ona göre bazı kişileri engelle. bazı fotolaru yoruma kapat. belki tüm fotoları kapattırırdım. ama sanal alemde herkes rahatca sallayabiliyor. işine gücüne bakmalı irem. şarkıları güzel. şarkı yazarlıgı var mı bilmiyorum. varsa yazsın devam etsin yoksa cokda birşey değil. yazanlardan alır. nasıl daha iyi dans ederim. nasıl yeni figurler ogrenirim. dünyadaki akımları nasıl türkiyede ilk ben uygularım. nasıl uluslararası mtv muzık odulleri gibi sarkı soylerim. bunlara kafa yorması gerek. ben de takdir ettim bu arada ben kilo veremiyom hatun ne yaptıysa anlamıyom basardı incecik oldu gördüm konserde. hani oynat lise dizisinde öyle cıtır fiziği var

0|0
    1|0
    • Zayıflığını ilk begenen kişi sensin galiba xD bu arada mtv filan demişsin, bence gavurları kopyalamak yerine kendi hayal gücünü sanatcı ruhunu kullansa daha iyi olur, yabancıların yediği her bir şeyi biZde yemek zorunda değilsin. Böyke yapa yapa ne kültür bıraktınız ne adet. Kendi benliğimizi özgünlüğümüz kaybetmemeliyiz. Mesela Nil karaimbrahimgil tam bir sanatçı, kendi hayal gücüyke neler yapıyor, kimseyi kopyalamıyor bir örneği yok bu kadının. Öyle de olmalı. Yabancıların peşinden gidenler uzun sürmez çünkü orjinal değiller, başkasının kötü bir korsanı olurlar ancak.

• @Bebekkedi anlıyorum düşüncene saygı duyuyorum. her kesin bakışı farklı olucak tabi.

• Önemsemezdim ayrıca bu kadını hiç sevmiyorum

3|0
    0|0
  • Kendisi sizli bizlimi konusmus bakma! ne demek

3|0
    0|0
  • Sizli bizli konusmak saygiyi hak edenlere soylenir. demekki bu kadin saygiyi hak etmiyo ki. Boyle konusmus. takipcisi ve agir olmayan kisiler hak etmiyor

0|0
    0|0
  • coşkunluk bu karı

1|0
    0|0
  • Kadın cidden iğrenç olmuş bizde yazak bizede cevap versin

0|0
    0|0
  • Asla hiçbir yoruma cevap vermem polemiğe girmem

0|0
    0|0
  • verirdim

0|0
    0|0
  • irem derici kim la

0|0
    0|0
  • verirdim

0|0
    0|0
  • vermezdım

0|0
    0|0
  • Bu kadını seviyorum

0|0
    0|0
  • Çok acıtmış. kıçı da kırıkmış;) öğrendik

2|0
    0|0
  • Ünlü olmakda zor bu ülkede

1|0
    0|0
  • cevap vermezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• 1. Siz demek daha saygilidir evet ama kendisi de "bakma" demis, "bakmayin" dememis. Bu da senli-benli konusmaya girer.
    2. Tek bir yorum icin karsisindakine sosyalles, kitap oku gibi tavsiyeler vermek ona dusmez. Tek yorumdan nasil asosyal oldugunu anlamis bilemedim.
    3. Madem kendisi gibi "kici kirik" unlulerin takip edilmesini istemiyor, yorumlari gormekten hoslanmiyor, ya fotograf paylasmasin ya da yorumlari kapatsin. Cok zor degil.

3|1
    0|0
  • Deli lan bu kadın harbi ya kız saygılı olmaya çalışmış hayır kıçı kırık diyince kendisi mi saygılı oluyor? Deli ya hiç sevmiyorum bu kadını kendisini beğenmiş.

0|0
    0|0
  • İlk defa kadın doğru bir söz paylaşmış kendinin ne olduğunu kilosu kadar iyi biliyor kıçı kırık bir ünlüden başkası değil evet bu çok doğru.

0|0
    0|0
  • haklı irem

0|0
    0|0
  • Bir tarafları kalkmış

0|0
    0|0
  • Dogru demis

0|0
    0|0
  • kitap okumak ve film izlemek sosyallesmekmi mk jsnsjs

2|0
    0|0
  • Daha kotulerini soyleyenler var o kisiye patlamasi kotu ve sacma olmus

1|0
    0|0
  • Kendi konusmasini bilmez, aptal saptal programlarda, gevezelik eden bir ünlü.
    Önce kendi konusmayi öğrensin bence. Yorum yapan kişinin doğru yaptigini söylemiyorum ama irem derici ilgi manyağı, egolu bir kadin 😏

0|0
    0|0
  • Sanatci dedigin durusu ile gundeme gelir varoslugu ile degil. Simdikiler şarkıcı sadece sanatci degil. Denet akalinla nu kadin varoslugun dibini vurmuslar. Halktan olduklarini zannediyorlar boyle yaparak. Kerimcan bile bunlardan daha nazik

0|1
    0|0
  • Kadın haklı ama bu ne böyle ceset gibi

0|0
    0|0
  • Neden alınır ki kim ne derse desin be amaaan. Kim be belli takma be İrem hanımefendi.😁

0|0
    0|0
  • Kendisi "bakma" derken kaçıncı şahsa hitaben yazmış acaba? Zekânın parıltısı sönmüş.

0|0
    0|0
  • Onemsiyorsan koyma foto bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Eleştiriye açık değilsen eğer ki, insanların göz önünde olan bir iş yapmamalısın.

0|0
    0|0
  • Hahhaha ergence

0|0
    0|0
  • İlk defa haklı buldum valla helal olsun 😊

0|0
    0|0
  • bu kadın çingenimsi biraz. hemen karşılık vermiş. her eleştiriye karşılık vereceksen ünlü olma yani.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir sataşma. Kotü birşey dememiş ki kiz.

1|0
    0|0
  • cevap verirdim ama bunun gibi basit bir eleştiriye değil..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...