Tarkan dünya listelerini de alt üst etti! Bu Tarkan için büyük bir başarı mıdır?

Tarkan geçen hafta '10' adlı albüm çıkarmıştı. Albüm çıkar çıkmaz indirme ve satış rekorları kıran Tarkan, albümüyle dünya listesine girmeyi başardı.Tarkan dünya listelerini de alt üst etti! Bu Tarkan için büyük bir başarı mıdır?Tarkan dünya listelerini de alt üst etti! Bu Tarkan için büyük bir başarı mıdır?Tarkan dünya listelerini de alt üst etti! Bu Tarkan için büyük bir başarı mıdır?Tarkan dünya listelerini de alt üst etti! Bu Tarkan için büyük bir başarı mıdır?Tarkan'ın 15 Haziran'da yayınladığı 10'uncu albümü "10", çıkar çıkmaz hem Türkiye hem de dünya müzik listelerinde zirveye oturdu.

1 NUMARADAN GİRİŞ YAPTI

Albüm, iTunes'un "en çok indirilen albümler" listesinde birçok ülkede üst sıralarda yer aldı.

Türkiye, Azerbaycan, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Özbekistan'da 1 numara olan çalışma, dünya sıralamasında da kendine yer bulmayı başardı.

Tarkan; Ed Sheeran, Katy Perry, Coldplay, Justin Bieber gibi yıldızların bulunduğu listeye 37'nci sıradan girdi.

Tarkan'ı dinler misiniz?

#DelininBiri

2|4
114150

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

113149
  • Albüm satışları 300.000'i geçti.
    Diğer sanatçılar Youtube'deki tıklanma sayısıyla övüne dursun Tarkan aldı başını gitti :D Hem kazanıyor hem de anlaşma yaptığı firmalara kazandırıyor. Albüm harika. Kötü şarkısı yok. Favori parçama karar veremiyorum. Her gün bir parçası daha güzel geliyor.

1|1
    0|1
  • Evet bu bir başarıdır. 205bin fiziki albüm. iTunes durumu ortada. Hesaba katılmayan Fizy var. 100bin indirme şu an ne oldu bilmiyorum. Albümü, dinleme servislerine henüz açılmamışken bu rakamlar başarının bir ürünüdür. 👍

1|0
    0|0
  • Mükemmel adam ya valla şu yaşımdayım çocukluktan beri dinliyorum yakışıklılığı hiç bozulmayan hep genç kalan enerjisiyle beni büyüleyen hayran olduğum adam helal olsun.. Gerçekten iyi işler başardı bu ara görünmüyordu sonunda yine bomba gibi geldi dünya listesine girmesine de çok sevindim bir Türk olarak. Seviyoruz seni Tarkoş

0|0
    0|0
  • Tarkan dinlemem ama bir Türk olarak bizi gururlandırdığını asla inkar edemem başarılarının devamını diliyorum umarım Türkiye'yi unutmaz da sık sık gelir yurtdışına giden buraları unutuyor umarım oda Türk olduğunu unutmaz şöhret sevdasına kapılıp 👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
  • Tarkan dinlenilmez mi ya? Adam bu güne kadar özel hayatıyla gündeme gelmedi.. Magazinciler baktılar malzeme çıkmıyor adamı gay yaptılar yine de umursamadı.. Tarkan adam gibi adam sanatçı gibi sanatçıdır..

1|1
    0|0
  • Hak ediyor bence, oldu bitti Tarkanı sevmişimdir. özcan deniz, serdar ortaç, nihat doğan vs. gibi zibidiler bunun konumunda olsa kendini tanrı ilan ederlerdi. Yürü ulan Tarkan adamsın.

3|0
    0|0
  • yıllardır şarkı söylediği ve bı camiada olduğu halde bir içten röportaj ya da konuşmasını veya ülkeye yaptığı bir iyiliğini duymadık görmedik o zaman listeleri altüst etmesinin bir değeri yok bu kendine yarar sağlar

1|0
    1|1
  • Linç yemekten korkuyorum fakatta Ceylan harici ( albümdemi bilmiyorum bile) Dinlediğim hiç bir şarkısını beğenmedim.

Benim icin Tarkan Kuzu Kuzu falan varken zirvedeydi şimdi daha çok zevk için değilde tamamiyle para için şarkı yapıyormuş gibi geliyor. 🌺

0|1
    0|0
  • Rusya'da çalışırken, yanına bile yaklaşamadığım o melek gibi kızların, daha zerre Türkçe'den haberi yokken ( ki sonrasında ben kendilerine bizzat öğrettim ) oynama sikidim sikidim, deyişleri kulağımdan getmeyore... Tarkan star abi kim ne derse desin.

1|0
    0|0
  • Hak ediyor. Demet Akalın'ın da dediği gibi 'Bizim havamız Tarkan albüm çıkarana kadar.' Bu yaz hiçbir şarkıcı albüm çıkarmasa da olur biz 10'la hüzünlenir 10'la neşeleniriz. Gururumuz megastar! 😍

1|1
    0|0
  • kim ne derse desin abi metalci olmama rağmen dinlerim bu adamı neden mi? çünkü adam yapıyor ve kaliteli yapıyor. elektro gitarı zamballatmama rağmen bu adamın parçalarını söyleyemiyorum çok zor aöq.
    ha bide bizim toplumumuz has sanatçıları sevmez illa bişi bulur yok tipine uyuz okuyom yok t. o. p yok eroin falan geç kardeşim bunları geç ne zaman bir sanatçıyı sanatıyla değerlendireceksiniz merak ediyom.

0|0
    0|0
  • dünya lsıtesı demek ıcın fazla ıddalı o ülkeler turklerın yoğun oldgu bölegeler dünyada yabancı oalrak tarkanı en cok sevenler ruslardır diğer yerlerden cok ılgı görmez

0|0
    0|0
  • Tarkan adam ya kişiliği boulmamış çok az sayıda sanatçıdan biri
    https://www.youtube.com/watch?v=LxU4AVDGmb8

1|0
    0|0
  • Daha cok yapmis olabilmek adina yapilmis acele albumlerden hissi verdi bana parcalari.
    İsminin hatrina ve insanlarin ondan kalite beklentisi adinada bugun buralarda.
    Tarkandan koftiden album cikarmaktansa bir 10 yil daha sessiz kalmasini beklerdim.

0|0
    0|0
  • ilkokul çağı'ndan beri severek ve beğenerek dinliyorum. Başarısı çok çok normal.
    Ülke olarak böyle bir yıldızımızın olduğu için şanslıyız, tadını çıkartalım.

0|0
    0|0
  • Tarkan için küçük dünya için büyük bir başarı. Tarkan bu. Ne söylenebilir ki başka.

1|0
    0|0
  • Bizce gurur verici bir durum olmalı ❤ Fakat bizim halkımız kendi sanatçılarıyla dalga geçip yabancıları dinlemeyi havalı bir şey sanıyor. Evet ben de yabancı müzik dinlerim ama en sevdiklerim Türkçe şarkılardan çıkar 😍 Tarkan bir harika 😘

0|0
    0|0
  • tarkan bir hiç
    zamanında bu adamı gereksiz övdüler. basın şişirdi.
    zaten bizim medyamız böyle
    tarkan dünya starı ise emre aydın nedir merak ediyorum.
    emre çok daha kaliteli sanatçı ve çok daha adam.

0|0
    2|0
  • Kim koydu la bunu?😀😀

1|0
    0|0
  • Tarkanin ilk 5'e girmemesi türk olmasidir. tam bir sahne adamı. ama paralari amerikada yemesi de ayri rezalet.

0|0
    0|0
  • hiç dinlemem aslında hiçbir şey dinlemiyorum arşivdekileri dinliyorum yeni şarkıya kapalıyım biraz sanki

0|0
    0|0
  • yeni nesil bilmez. Ama Tarkan tüm zamanların megastarıdır. kişilik olarakda hep sevmişimdir.

0|0
    0|0
    • Yeni nesil sensin bence 😄

• Sanmıyorum, yaşım küçük olabilir lakin her zaman yeniliğe açıkğım. buyüzden küçük yaşta görmeye başladım herşeyi sana şöyle söyliyim gijoe çizgi filmini bile izliyordum yeni nesil çizgisi benim için hep bu çizgi film olmuştur :)

• Çocukluğumdan beri Tarkan'ı dinlerim, en sevdiğim sanatçıdır yeni albümü süper başarılı olmuş gerçekten 😍👏🏻

0|0
    0|0
  • İlk indirdiğim şarkısı bu ol du #Osevişmeler
    Çok hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • Dinlemedim daha ama meraklandim şmdi bir ara bakarim artık gerci ne yaparsa yapsın adam cok iyi adam her zaman 1 numara zaten o bir Megastar boştan yerine olmadı

0|0
    0|0
  • Tartışmasız bu ülkenin en iyisi boşuna megastar olmadı

1|1
    0|0
  • Herkes öyle bir çıkış bekliyor Du. En azından turkiyede kendine sanatçı diyen tipler bu adamın şarkısından ders alır helal olsun göğüs kabartıyor

0|0
    0|0
  • Oynama kıçıdım kıçıdım..
    Türkiye için büyük dünya genelinde küçük bir başarı.

1|0
    0|0
  • bence büyük basari herzamn yaptığı şey tarkan her zaman basarili

1|0
    0|0
  • dinlemiyorum ama müziği kaliteli. Ahde Vefa albümü çok iyi söylemiş.

1|0
    0|0
  • eski şarkıları daha iyiydi şimdiki albümünü dinledim ve bana eski şarkılarını arattı

0|0
    0|0
  • Sırf kuzu kuzuyla dünyada tanındığı için bu kadar dinleniyor, yolsa abartılacak kadar iyi şarkıcı değil

0|0
    0|0
  • Ülkemizi temsil ediyor sonuçta. Yolu açık olsun 👏🏻

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum ve çok yılışık bir adam olduğunu düşünüyorum, sevmiyorum.

0|0
    1|0
  • Dinlemedim ancak başarılı bir sanatçı. Tebrik etmek gerekir. Zaten ne de olsa bir gay o...

0|0
    0|0
  • çok ara verdi gerçek bir star. Bıkmıştık m ceceli, i derici çoluk çocuk şarkılardan. Kurtardı bizi.

0|0
    0|0
  • Tarkan dinlemiyorum ama başarmış etmiş devamını dileriz

0|0
    0|0
  • Saçma sapan sözleri bir araya getirip albüm yapmış işte 😂

1|0
    0|0
  • Valla Tarkan da olmasa ülke olarak napardik bilmem.

0|0
    0|1
  • Ne bileyim eski sarkilari güzel ama artik dinlemiyorum. Unutmamali sevgiyle anmali😄

0|0
    0|0
  • Bu Tarkan için Sabriye'nin Survivor'ı kazanması gibi bir şey. O zamanki Tarkan için büyük başarı.

0|0
    0|0
  • bahaha hep türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde 4-5 olmuş.. yoksa gireceği yokmuş listelere. zaten beğenmedim. saçma sapan şarkılar

0|0
    1|0
  • kimsenin dilinde şarkısı yok nasıl patlatma bu? reklam bunlar patlamayan albümü patlacaklar

0|0
    2|0
  • severim..
    adam sanatıyla şarkılarıyla gündemde..
    helal olsun..

2|0
    0|0
  • Bu ulkelerde turk fazla neden bir abd ingiltere avustralyada kanada latin amerikada yok? He tabi adamin kalitesi elbette var

0|0
    0|0
  • ya şaka mı bu Tarkan olmasaydı ya da Galatasaray zamanında Türkiye yi tanımazlar di ne sandiniz Tarkan i murat boz gevsegi mi

0|0
    0|0
  • Çok çok eskiden dinlerdim... şimdi bana hitap etmiyor

0|0
    0|0
  • Dinlemem, isterse dünyanın en önde gelen sanatçısı olsun.

0|0
    0|0
  • O listeyi düzenleyenlere sormak lazım bence beş para etmez

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim. nerde o eski kuzu kuzu dudu dudu Tarkan. dd

0|0
    0|0
Daha Fazla
212

Benzer Benceler

Yükleniyor...