Eser-Cansel kavgası damga vurdu! Siz kıskandığınız için sevgilinizle barda herkesin gözü önünde kavga eder misiniz?

Hande Yener'in doğum gününe Eser - Cansel kavgası damga vurdu!
Ünlü şarkıcı Hande Yener'in doğum gününe davetli olan Eser West ve Cansel Çördük çifti, gecenin ilerleyen saatlerinde tekme tokat kavga etti. Sevgilisiyle kavga eden Cansel'in yaka paça mekandan ayrılması kameralara yansıdı...Söylenenlere göre Kısmetse Olur programıyla ünlenen çift, tekme tokat bir kavgaya tutuştu. Mekandaki davetliler yaşananlara çok şaşırırken, tartışmanın Eser West'in Cansel'i mekandaki diğer erkeklerden kıskanması üzerine çıktığı ve Eser'in Cansel'le tartışmadan önce davetlilerle kavga ettiği söyleniyor.Eser'le tartışırken bir yandan yaka paça mekandan ayrılmaya çalışan Cansel maalesef magazin muhabirlerinin kameralarına yakalandı...

Siz kıskançlık yüzünden sevgilinizle herkesin gözü önünde kavga eder misiniz, küfür eder misiniz?
Eser haklı mı?

5|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Anneannemin meşhur bir lafı vardı, rahmetli El Haya Vel Iman derdi hep, aynı o hesap, gidin evinizde mi ediyorsunuz nerde ediyorsanız edin kavganızı ama milletin içinde olmaz ayıptır. hem kadınının onuru hem erkeğin gurur rencide olur, hoş değil yani

1|0
    0|0
    • Anneannen doğru söylemiş.
      Ne kendini nede yanındaki sevdiğini rezil etmeyeceksin. Sinirlerine hakim olamıyorsan öyle yerlere gitmeyeceksin!

• Eig için teşekkürler tatlım

• Ne demek canım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım bu yaptıkları showdur gündemden düştükleri için tekrar gündeme gelme yoludur ki eser survivora falan gidecekti en son canselde gündemde kalabilmek için pay çıkarmış

2|0
    1|0
  • hayır..
    herşeyin bir yeri / zamanı var..

1|0
    0|0
  • Bunlarıda ünlü yaptılar ben daha ne diyim

1|0
    0|0
    • Herkes ünlü oluyor artık bizler yapıyoruz onları ünlü seyretmesek olmazlar onlarda

• Sende gençsin 😉

• @Zelihayasin01 Ben gencim ama genç gibi değilim 😀

• Soyadi cördük olan biri nasil sevgili olunur ya ben soylerken gulerim 😄😄

0|0
    0|0
  • reklamlar kim bunlar

0|0
    0|0
  • a*mınagorum kafasına bile sıkarım

0|0
    0|0
  • magazinden tiksiniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Eser haklı değil. Bu bir doğum günü, Doğum günü ortasında asla bir kadına böyle davranılmaz. Kıskançlık doğal fakat bu kadarı hiç doğru değil. Özellikle ulu orta yerde yapılması hiç... gerçekten nezaket kuralları yönünde yaşamalı bir insan. Eve gidince patlasın daha iyi ortada böyle birşey yaşanması feci...

0|0
    0|0
  • Başbaşa konuşulmalı bu konular

0|0
    0|0
  • Onların iliskisi hep saygisizdi zaten. Saşırmadım. Küfür edilmesinden de toplum icinde ses yukseltilmesinden de nefret ederim. Hem kendimi hem yanimdakini küçük düşürmek istemem

0|0
    0|0
  • Evlilik programlarının içinde tek gerçek ilişkisi olan çift Eser ve Canseldi oysa ki... Bilemiyorum ya çok saçma zaten bunlar haber değeri taşıyan insanlar değil niye gündeme geliyorlar?

0|0
    0|0
  • Eser mi kıskanmış enteresan

0|0
    0|0
  • Oha olaya bak. Hahaha 😂

0|0
    0|0
  • sevgilim olsa onunla herkesin önünde kavga etmem yalnız yalnız kalınca burnundan getiririm küfür etmem etmesinede müsade etmem... saygı da en az sevgi kadar önemli... eserde canselde haksız fikrimce

0|0
    0|0
  • Hayır çıkınca tartışırız

0|0
    0|0
  • Rezil ettiler kendilerini işte ne kadar aptallar.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kıskanılacak bir durum varsa kıyamet kopar😏

0|0
    0|0
  • Cok ayıp etmisler, rezillik.

0|0
    0|0
  • O değilde kız altına bir şey giymeyi unutmuş..😱😱😂😂

0|0
    0|0
  • Bir bakışım yeter kavgaya lüzum yok

0|0
    0|0
  • Tokat ve ağır söz saygıyı bitirir😊

0|0
    0|0
  • Yuh diyorum buna rol calmak deniyor ama :/ Ayrica cok ayip

0|0
    0|0
  • o kıyafeti kadın giyince kiskanmiyorda mekandami kiskaniyor insanlarda garip

0|0
    0|0
  • eser reis haklıdır

0|0
    0|0
  • Gerçek mi bu :D

0|0
    0|0
  • Böyle saçma sapan tiplerin haber yapılması ayrı bir zırva.

1|0
    0|0
  • Bence rezillik bu kadarda olmamali

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;