Ünlü bir oyuncu olsaydınız hayranlarınıza tepki gösterir miydiniz?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 2 haftadır yeni bölüm yapmaması dizinin hayranlarını kızdırdı... Dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır'ın bu sürede tatilde olmasını dizinin yeni bölümünün yayınlamamasına bağlayan takipçiler Deniz Çakır'a yüklendi.

Deniz Çakır benimde beğendiğim bir oyuncudur, takipçilerine tepkisini gösterdi. "Bu bir tatil değil, kanallar ve yapımcılar arası bir durum. Ben 17 yaşından beri 5 ay tatil yapamadım. Velev ki öyle… Biz mesela gün 24-26 saat çalışıyoruz size o 160 dakikayı layığıyla sunmak için. Bir sezon boyunca uykusuz çalışıyoruz ekibimizle. Adil olmayan dizi sürelerini kaliteli sizlere sunmak için… Size saygımızdan… Bence siz beni sevmeyin! Çünkü ben pek sevmedim! Çünkü ayıp. Sevgiler yine de…"

Ünlü bir oyuncu olsaydınız hayranlarınıza tepki gösterir miydiniz?
Şahsen bu kadar ağır koşullarda çalışsaydım ben bunun gibi bir tepki gösterebilirdim... (birde ülkede neler oluyor da bunu soru olarak soruyorsun diyenler, o zaman bu sitede işiniz olmamalı!)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çalışmasın o zaman. Madem ki koşullar ağır. Dünyanın parasını kazanıp bir de böyle triplere giriyorlar

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla
    Türkiyedeki dizi sektörünün en büyük sorunu dizi süreleri
    görüyoruz avrupa amerika dizilerini
    süreleri kısa kaliteli işler oluyor
    bizde dizi uzun oldukca saçmalıyorlar
    ki velevki oyuncu tatilde
    koca dizide olan hiçbir oyuncu buna itiraz etmiyorsa
    halkta bir rahat dursun yahu

0|1
    0|0
    • yapımcıyla ilgili velev ki öyle olsa onlarda tatilde arkadaki ekipte tatilde dinlenmek hakları. zaman çok olaylar yavaş işliyor yarım saatini müzikli sahnelerle harcıyorlar can dayanmaz

Kızlar Ne Diyor 6

• Izlemiyorum ilgilenmiyorum...

0|1
    0|0
  • Bence haklı

0|1
    0|0
  • Çok hakli ve samimi. Samimi insanlari severim

0|1
    0|0
  • Tepki gösterirdim tabiki

0|1
    0|0
  • Millet de abartmış yani, kanal yayınlamıyorsa oyuncu ne yapsın?
    Haklı kadın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;