Televizyondaki evlendirme programları?

Arkadaşlar son dönemde popüler olan ancak amacından cıkıp sahte tiyatrolarla bizi icten ice ele geciren, yokluktan hic izlemem diyenleri bile az çok göz ucuyla izleten evlendirme programları hakkında ne dusuyorsunuz sizce ne yapılmalı?

• Kapatılsın!!!
    47%(8)52%(14)Oy Ver60%(6)
  • Yok böyle iyi kalsın isteyen izler istemeyen izlemez!
    35%(6)26%(7)Oy Ver10%(1)
  • Düzenlemeler sınırlamalar gelsin devam etsin...
    12%(2)15%(4)Oy Ver20%(2)
  • Tv izlemiyorum çokta tınnn :)
    6%(1)7%(2)Oy Ver10%(1)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• sıkıldım artık şu kendilerini gülünç duruma düşüren beyinsizlerden. Hepsi de bir kaç sene sonra: ay kocam beni aldattı, ay kocam beni dövdü, ay kocam terk etti diye diye televizyonlara yıpranmış halleriyle çıkıyorlar

1|1
    0|0
    • aynen öyle bunlarin yuzunden toplumda ahlak diye bisey kalmadı...

• Aynen öyle ondan sonrada Müge Anlı ya gelip ağlıyorlar ay çocuğuma bunu yaptı şunu yaptı diye

• koyun onlar koyun ne isteniliosa onu yapiyorlar cok genis bir kitle var onun icin anca bole ufak ufak tepkimizi koycaz toplum icin

En İyi Erkek Görüşü

• bir diziden farkı yok ki. izleyen dizi gibi takip ediyor. akıllı insanda oraya evlencem diye gitmesin zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kapatilsin ya bilinmior evlilik proqramimi yosa dans asrki proqramimi ustelikde biri geliyor elektrik almadim felan gibi seyler 1 tanesine olumsuz hadi neyse her gelene olumsuz olumsuz kendilerini bir sey saniyorlar bak size bir sey soyleyeyim bura gelenler bazilari unlu olmak icin gelmis ola bilir ama inanin bana bu proqramlar kapatilsa en uzagi 1yildan sonra kimse onlari tanimyacak bikdim bu proqramlardan ya genellikde izlemem basladigi zaman kliplere ceviririm ama teyzem felan bakiyor nefret ediyorum ben

0|1
    0|0
  • İnsanlar resmen kendilerini pazarlıyorlar.
    Onun yerine belgesel koysunlar, film koysunlar en azından bir katkısı var.

1|1
    0|0
  • Tv izlemiyorum çok da tın😂

0|1
    0|0
  • zirvedeyim duyamıyorum

0|1
    0|1
  • aaaa ben cok severek izliyorum ama Esra erolu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Genelede 50sine dayanmis amcalar sever bu programi, solmaz dans ettimi agizlari acik kaliyor

0|1
    0|0
  • Seda sayanın programı tam bir tiyatro

0|1
    0|0
  • Ne saçma bişey ya kurbanlık hayvan gibi oraya dizilmiş birinin beğenmesini bekliolar

0|1
    0|0
    • Orospuluktan ve Pazarcılıktan bir farkları yok zaten

• Bak buraya yazdım eğer hepsi böyle maximum beş sene sonra ayrılmasalar ve ya dayak yemeseler ve aldatılmasalar ben Kanada'ya taşınıyorum

• O kadar dürüst olsalar orda göründükleri gibi olsalar şimdiye kadar bekar olurlarmıydı. İnsanlar bunu anlamıyor işte

• Düzenlemeler sınırlamalar gelsin devam etsin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...