Sevgilinizin ailesi size onay vermediğinden, sevgiliniz sizden ayrılsa tepkiniz ne olur?

Esra Balamiri yılbaşı gecesi sevgilisi terk etmiş.
Sevgilinizin ailesi size onay vermediğinden, sevgiliniz sizden ayrılsa tepkiniz ne olur?Nedeni ise haberler de şu şekilde açıklanıyor; “Yılbaşı gecesi terk edildim. Karşı tarafın ailesinden bana onay çıkmadı. Ancak en büyük şoku gece kulübünün saldırısını duyduğum an yaşadım. İçimiz kan ağladı.

Ailem Avustralya’da yaşıyor, beni çağırsalar da gitmiyorum. Ülkemde yaşamayı tercih ediyorum.”

Sevgilinizin ailesi size onay vermediğinden, sevgiliniz sizden ayrılsa tepkiniz ne olur?

0|0
1417

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ailesiyle bu konuyu konuştuysa çabaladıysa zorladıysa elbette bir sıkıntı olmaz ailesi gerçekten istemiyorsa bunda yapacak birşey yok. Sağlık olsun demek lazım bu onunla ailesi arasında ailesinin görüşleri arasında bir olay. Ama aile istemiyor ben ayrılıyorum demek bahanedir şerefsizlik ve bir o kadar adiliktir saygılar..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ailesi onaylamiyorsa iliski ciddi boyuttadir ve o iliskide hep pürüzler olacak demektir. o yuzden evlilik dusundugum birinin bu konuda beni terketmesini saygiyla karsilardim. sonucta isin sonunda istenmeyen gelin olma durumlari var. hic gerek yok...

0|0
    0|0
    • Ailenin istememelerinde haklı bir nedenleri yoksa bu konuda ben dinlemem şahsen sevdiğimden de vazgeçmem, kendi ailem için de geçerli karşı taraf için de. mücadele etmek iyidir aslında ki bağlar daha sağlam olur :)

• evet karsi taraftan ayni ozveriyi gorunce cabalamak daha anlamli olur ama burda birakan sevgili soz konusu ondan dolayi durum cok farkli.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Sıkıntı yok yolu açık olsun 😉 🙃 😂 😂

0|0
    0|0
  • Ailesini bulur kurşuna dizerdim

0|0
    0|0
  • Eyvallah derim..
    Hayırlısı buymuş derim takılmam..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • oyle sevgiliden hayir gelmez zaten. ailesi dedi diye biri birinden ayriliyorsa sevmiyordur gercekten.

0|0
    0|0
  • Hak veririm, Ailesini dinlese iyi

0|0
    0|0
  • Peki derim @minnnak 😕🙁

0|0
    0|0
  • Hadi yolun açık olsun. Sana yeni hayatında başarılar dilerim..

0|0
    0|0
  • o kadar güçsüz bir kadınla bir ömür geçmeyeceğini geçde olsa anlamış olurum..

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun derim

0|0
    0|0
  • ağlarım

0|0
    0|0
  • Anlayisla karsilarim cunku bnde ole yaparim

0|0
    0|0
  • Darmaduman ederim

0|0
    0|0
  • Tepkş vermem üzülürüm sma anlarım da

0|0
    0|0
  • Aileler değil ben evleneceğim görüşü yoksa kızda zaten olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Kapıyı gosteririm

0|0
    0|0
  • öyle bişey olamaz yıkarım her yeri sevgilimde bunu bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• K*yarım g*tüne gider. :D

0|1
    0|0
  • direkt ayrılırsa sevmediğini düşünürüm, ikna etmeye çalışması lazım

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • canim sevse birakmzzdi bizim. ailerde karşı karşı olduklari için 6 senedr manitayiz

0|0
    0|0
  • Bitmiştir! O aile sonradan da karışıs o da buna hep izin verir sevgisinin arkasında duramıyosa ailesinin arkasında dursun der ve giderim:D

0|0
    0|0
  • Uzulurdum neden onaylamadilar diye

0|0
    0|0
  • Saygıyla karşılarım. Ailenin ne düsündüğü cok önemlidir.

0|0
    0|0
  • Beni iatemezse hiçbir zaman istemeyecek O yüzden zorlamanın anlamı yok😊

0|0
    0|0
  • Bir şey diyemem. Sevmemiş demek ki.

0|0
    0|0
  • "Kaybol Lan gözümün önünden süt çocuğu" derdim...😄😃

0|0
    0|0
  • Olmadığı bir şey değil ki 😏