Mustafa Topaloğlu imam nikahlı eşini döverek hastanelik etmiş. Siz de eşinize şiddet uygular mısınız?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. ne imam nikahi? Hayirdir? Resmi esi varda bu kadin sözüm ona imam nikahli karisi adi altinda metresi mi nedir? anlamadim? 2. kadina el kadirip, erkegim diye gezebiliyor mu bu canli? Sifatina domuzlar pislesin

1|2
    0|0
    • Ali ağaoğlununda eşleri hep imam nikahli. İlk ve resmi nikahlı eşiyle halen evli

• Evet haklisin

• @Zümrüdü__anka, sozlerinize katiliyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa Topaloğlu ya da başka biri, imam nikahlı eş ya da başka biri farketmez. Fiziksel şiddet Türk Ceza Kanununa göre suçtur. Bu konuda kişisel fikir olmaz. Karı koca arasındaki şiddet de aynı kanunlara tabiidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• bir kadını el kaldırınca kendilerini büyük bir Ada'm sanıyorlar dünyada böyle karaktersizler oldukça iyi insanlar hep ezilecek bizde bize şiddet uygulayan olursa hemen polise şikayet Edelim ki birdaha yapamasınlar acımayalım onlar bize acımıyor çünkü bence

0|2
    0|0
  • Evet televizyonda gördüm daha demin. 15 yıldır şiddet görüyormuş zaten fakat son zamanlarda daha da artmış. Şu an ailesinin yanındaymış kadın ve dava açacakmış.

0|2
    0|0
  • Zaten bu adam normal değil bu adamla evlenen de normal değildir boş beleş biri işte yazık olmuş kadına 😂

0|1
    0|1
  • Hasta ruhlu insanlardan uzak tutsun Rabbim..

1|1
    0|0
  • Uygulamam mumkunse benim esimde bana uygulamasın. Mutlu mutlu geçinmek varken kavga şiddet neyi çozer.

0|1
    0|0
  • Allah boyle yaparak adamlik tasladigini dusunenlerin belasini vrsin 😠

1|1
    0|0
  • Elleri kirilsin kopsun inşallah şu kadina el kaldiranlarin !

0|1
    0|0
  • mal olduğunu biliyordum zaten şaşırmadım

0|1
    0|1
  • çokk😈😈😈

0|0
    0|1
  • Rezil herif

0|1
    0|0
  • Ülkemize örnek değil ördek olan sanatçılardan biri daha...

0|1
    0|0
  • Bu *beyinsizi sınır dışı etsinler yeter artık.

0|1
    0|1
  • orspu çocğu bende adam sanmıstm o uzaylıyı

0|1
    0|1
  • Pislik herif

0|1
    0|0
  • Ben, mustafa topaloglu'nu ilk bu esiyle beraber olmak icin diger esini bosadiginda, yani cocuklarinin annesini bu kadinla aldatmaya basladiginda, sevmemeye ve ne *ok oldugunu anlamaya basladim. Hic yanilmamisim.:(( bu bu bayan o zamanlar yani 15 sene once cok gençti ve kapaliydi. Hatta M. Toplaoglu büyük bir aileden geliyor. Ve ailesi karsi cikmis istememisti bu bayani. Dayak yemesine üzüldüm. Ama etme bulma dünyası diyorum. Zamaninda kendisi evli bir adamla görüşmekte kiristirmakta sakinca gormemisti... Ilk eşinin ahi boyle cikti demek ki, 15 yil sonra.

0|2
    0|0
  • Hic sevmezdim zaten bu adami

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kadınlar erkeklere emanettir ve emanete ihanet olmamalı. ALLAH kadınları erkeklerden biraz gücsüz yaratmışlardır. gücümüz onları mutlu etmek için harcamalıyız kırmak için değil. şahsen böyle haberlere bile üzülüyorum. ALLAH bizlere böyle sahneleri yaşatmasın. amin.

2|1
    0|0
  • Tabiki uygulamam. Yakışmamış Karadeniz insanına ama uzaylılardan mesaj gelmiştir :)

0|0
    0|1
  • Ya hadi deliler gibi sinirlendin Gerçekten çok üstüne geldi bir tokat ya da iki tokat at
    Hastanelik etmek ne?
    Gevsek Uzaylı

1|1
    1|0
  • Konuyu bilmiyorum ama belki diliyle adamı verem etmiştir o da kendini kontrol edememiştir. Ya da zorla istediğini yaptırmaya çalışmıştır kadın karşı çıkınca yine kendini kontrol edememiştir. Tabi sebep her ne olursa olsun şiddeti haklı göstermiyor... Eşime çocuklarıma şiddet uygulamam. Aslında şiddeti kimseye uygulamamak gerek.

0|1
    1|1
  • Asla. Mustafa topaloğlu denilen puşt orp çocuğunun önde gidenidir. Adi şerefsiz.

1|1
    0|0
  • Uzaylıdır o.

0|1
    0|0
  • hayır..
    Allah korusun..

0|1
    0|0
  • Bu adamın nefes alıyor oluşu bile kabahat.

0|1
    0|0
  • Adam mı oldu dövünce simdi ne gecti eline haysiyetini.. neyse, hayır.

0|1
    0|0
  • Uygulamam

0|2
    0|0
  • Erkek degil ki

1|1
    0|0
  • asla

0|1
    0|0
  • uyku sersemliğiyle karısını Uzaylı sanmış olabilir.
    çokta şaapmamak lazım

1|0
    2|2
  • Çok ayıp etmiş. şaşırdm

0|1
    0|0
  • Adam sorvivor da yaristi kimse cikmasin ezer gecer valla

0|1
    4|1
  • hasta bu ve bunun gibiler

0|0
    0|0