Evlilik programları sizce de kurmaca mı?

Evlilik programları sizce de kurmaca mı?

0|2
4170

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bildiğin düzmece hepsi ordaki taliplerde programda sigorta yol yemek şeklinde çalışıyor bence yoksa hiç işi gücü yok mu bunların hergün orada ne işleri var gelmiş erkek manken gibi bayan gelmiş maşallah manken gibi dışarı ciksalar ellerini sallasalar ellisi yani o derece sonra gelmiş evde kaldım talip arıyorum diye bunların amacı bizim milletimize sindirme herşeyi normalmis gibi gösterme bildiğin din üzerinden parçalamaya çalışmak tabi bizde kuzu kuzu izliyoruz göz yumuyoruz malesef 😕

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. Ben izlemediğim halde evlilik programlarından isimler ve olaylar duyuyorum. Konuşuluyorlar, istedikleri de bu. İnsanların dikkatini çekmek için senaryolar falan. Mesela oradan birine "Şuna git, şunu de, bunu yap" falan diyorlardır, o da uyguluyordur. Bildiğin çoğu oyuncu sayılır.

İşi olmayan nasıl evlenmeyi planlar? Bunlar evlenmeyi düşünüyor ama işi gücü yok ki her gün orada duruyorlar. Nasıl iş bu?
    İşi, oynayıp milletle alay etmek ve programdan da parasını almam.
    Yani gerçekten insanları s*lak yerine koyuyorlar.
    Değil ama gerçek olsa ne olur? Gene saçmalık.

İnsanımız böylelerine reyting kazandırıyor, para kazandırıyor ya kızmamak elde değil.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Kesinlikle... Zaten aldıkları paralar ortada. En düşüğü kanaldan 7 bin TL civarı maaş alıyor. İkincisi velev ki amaçları evlilik olsun; evlenecek insan birbirini tanımaya çalışır, kafası uyuyorsa alır evlenir, uymuyorsa bırakır başka talip arar. Bunların halleri ortada. Birbirlerine laf sokmalar, kavgalar, gürültüler, şaklabanlıklar vs. gırla. Tamamen reyting için amatör tiyatroculardan oluşan bir topluluk gözüyle bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Reyting kaygısı güten hiçbir şeyin gerçekliğine inanmam..

Müge Anlı hariç ;)

#Vesselam

2|0
    0|0
  • tabikide kurmaca
    görüyoruz adaylar bir programdan digerine gidiyor
    dahası son zamanlarda eskiden ünlü olan kişilerin yeniden tanınması için geldigi yerler oldu

0|0
    0|0
  • tabii ki kurmaca. oradakiler ajanslardan gelen oyuncular. aylık 3500 tl alıyorlar. reyting amaçlı herşey.

0|0
    0|0
  • hepsi yalan hepsi ajans oyuncusu hiç aklınıza gelmedi mi ilk defa programa katılan birisi nasıl olur hiç utanmaz mı ne bileyim hepsi rahat rahat konuşuyo falan

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kurmaca. Hepimiz aklı selim insanlarız. Hangimiz gider orayada öyle saçma sapan insanlara tahammül edebilir ki. Giden varsa bile amaç evlenmek değil meşhur olmak. Bedava yemek içmek. Ortam yapmak kızlarla tanışmak otelde keyif çatmak v. s v. s Asla inanmıyorum. Sizce?

0|0
    0|0
  • bir kadın 4 yıldır evlenemiyorsa tabi kurmaca : D

0|0
    0|0
  • bu soruya en güzel cevabı doğukan özkan verdi..
    doğukan özkan da kim? diye soracak olursan cevab veriyim 3 yıl avlilik programlarında gezen bir genç :)
    https://www.youtube.com/watch?v=RNmxyZh-Log

0|0
    0|0
  • kesinlikle kurmaca bir kız erkek için aglıyor normalde gercekleşirmi böyle bişi hayatta gerceklesmez kurmaca ama cok eglenceli oyle tipler varki sanki karakalem cizilmiş karakterler gibi

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • kurmaca, maaş bile alıyorlar hatta.

0|0
    0|0
  • Tamamen güzellik algısı üzerine kurulmuş reklam propagandasından başka bir şey değiil.

1|0
    0|0
  • Evet hepsi

1|0
    0|0
  • Kesin kurmaca... Anlamayan ise aptallığına doymasın... Tüm amaç... Raiting toplayıp reklam almak... Para kazanmak... Gerisi tiyatro...

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Olabilir

0|0
    0|0
  • Evet kurmaca

0|0
    0|0
  • Aynen. Peki sen fake misin

0|0
    0|0
  • toplum ahlakını bozmaya çalışıyorlar ve bunu korkarım başarıyorlar. toplumsal ahlaki değerlerine sahip çıkan önem veren herkese burdan söylemek istiyorum izlemeyin izlettirmeyin!

0|0
    0|0
  • evet hanımefendi bencede

0|0
    0|0
  • kurmaca hepsi yayından kaldırılsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 40

• Kesinlikle kurgu cast ajanslarından gelme mantıksız hal hareketler ve güya hepsinin mesleği var ne kadar ilginç her gün programdalar bilinçli yapılıyor her şey tv karşısında yapılanlar günlük hayatta yapılsa kabul edilemez adamı öldürürler katil ederler valla Özellikle zuhal topal da ki hanife yok mu al taşı vur kafasına ez. Bir insan bu kadar mı yapmacık karaktersiz haysiyetsiz olur ya birde ailem izliyor diyor yahu senin ailen para almasa bu kadar geniş olmasa seni oraya göndermez hadi gönderdi diyelim 2. gün programdan alır be edepsizlikte sınır tanımayan insanlar topluluğu başka bir şey değil, evet göz yumarak izliyoruz başka ama biliyoruz ki bir oyun diğer izdivaç kanalları nasıl bilmiyorum bir kere seda sayanı tv açıkken arkadaşımda 5 dk izledim oradakiler daha rezil hepsini pavyondan toplamışlar gibi çok tuhaflardı.

0|0
    0|0
  • kurmaca zaten hepsi ajanstan.

0|0
    0|0
  • Bir çoğu evet kurmaca 😂

0|0
    0|0
  • Evet kurmaca para Bile alıyorlar

0|0
    0|0
  • Valla sencesi bencesi yok kurmaca tabiki

0|0
    0|0
  • Kurmaca mı bilmem ama. Can skıntımızı gideriyoruzz :D

0|0
    0|0
  • Evet komsumuz evli bir adam bir kadına talip olarak rol yapti ve bundan para aldi 😄

1|2
    0|0
  • Kurmaca oldugundan hala haberi olmayanlar var demeyin bana

0|1
    0|0
  • Evet zaten çok açık

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Evet kurmaca arkadasım zuhal topal da cıkıyor ve hepsi oyun diyor

1|0
    0|0
  • Bence kurgu dikkat ettiyseniz cogunlugu yakisikli ve guzel kadinlar bu insanlarin disarda evlenememelerine imkan var mi?

0|0
    0|0
  • kurmaca olabilir ama basarili

0|0
    2|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • Tiyatro bildiğin

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya

0|0
    0|0
  • Kurmaca

0|0
    0|0
  • Kurmacabın daniskası hepsi iğrenç ya insanlar neden o kadar küçüktür ki kendini 😞

0|0
    0|0
  • Kurmaca tabi senaryoya gore oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Tabii ki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20
Yükleniyor... ;