2017'de izdivaç programları kalkıyormuş. Alınan kararı nasıl buldunuz?

Merhaba, bir çoğumuzun sevip bir çoğumuzun sevmediği izdivaç programları 2017'de kalkıyormuş. Yorumlarınız neler?

#Schulz 🌺🌺

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah onun yanında şu milleti evlere tıkıp maymun ettikleri ve benzerleri tüm programlar kalkar. Kimseye zerre faydası olmayan programlar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eyi olur valla sıkıldık artık :D sabah, öğlen, ikindi, akşam bitmek bilmiyor ya yakında tv de çıkacak İzdivaç a yeter bu kadar ızdırap diye :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Programlar kalkmıyor. Sadece ocak'ın ilk haftası reklam gelirleri az olduğundan o hafta yayınlanmayacakmış..

1|0
    0|0
  • 2017 ilk haftası sponsor ve reklam bulamadıklarından yayınlanmayacak
    Şeklinde bir haber yapıldı ama tamamen kalkacağını duymadım açıkcası bana çok inandırıcı gelmedi spekülasyon ya da söylenti olabilir çünkü bunların milletimizde çok büyük tiryaki ve fanları var
    İnşallah ben haksızımdır da bir daha yayınlanmaz

0|0
    0|0
  • Kalkıp kalkmaması beni ilgilendirmez. ama orada kendini rezil eden insan musvetteleri açısından iyi olur kalkması.

1|0
    0|0
  • Umrumda deeeeel

1|0
    0|0
  • Allahim sukurler olsun

0|0
    0|0
  • kim demiş

1|0
    0|0
  • Umarım.

1|0
    0|0
  • Herkes evde kalır o zaman

1|0
    0|0
  • Kim diyo bunu😂😂😂

1|0
    0|0
  • Çok iyi oldu çünkü ordaki ilişkilerin kurgu olduğu her halinden belli oluyordu. bir de süreleri çok uzundu. Halk pek ilgi gostermeyince gittikçe saçmaliyorlardi. Umarım bu, televizyonlardaki diğer saçma programların yasaklanması için bir dönüm noktası olur. Ben bu ve bunun gibi programlar yüzünden hayatimin sonuna kadar haber ve spor kanalı izlemek zorunda miyim?

0|0
    0|0
  • o kalksa başka saçmalık çıkar

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey sadece 2 hafta ara veriliyor. Zuhal Topalda çalışan bir arkadaşım var

1|0
    0|0
  • Kim kime dum dumaydı zaten kalksın

1|0
    0|0
  • Şükür.

1|0
    0|0
  • Desene hanife işsiz kalacak 😄

1|0
    0|0
  • Sonunda

0|0
    0|0
  • İnşallah, inşallah

0|0
    0|0
  • Sonunda gereksiz herşey var tv de.

0|0
    0|0
  • Hadi inşallah
    Belgesel koysalar daha iyi

0|0
    0|0
  • Bütün hepsi mi :o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 44

• Hiç zannetmiyorum ama inşallah 😳😰

3|2
    0|0
  • Biraz geç oldu ama iyi oldu

1|0
    0|0
  • Ee biz kime gulcez simdi

2|0
    0|0
  • iyi olur ciddi misin

1|0
    0|0
  • Hadi bee

1|0
    0|0
  • Çok iyi olur 😂😂

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı bir karar.

0|0
    0|0
  • Kalkmasin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kalksin...

0|0
    0|1
  • :) wonderful

1|0
    0|0
  • Sonunda o güzel haber geldi 😃

1|0
    0|0
  • Bİ ara bende izliyordum zuhali hoşuma gidiyordu sonra baktım ardı arkası kesilmiyor... bide kurgu olduğuna inanmak istemiyosun ilk başta ama yok kurgu olduğunu gözüne sokuyorlar.. kimse kendine bakmadan karşısındakini beğenmiyor beğendiğiyle iki gün konuşup sonra olmuyor açıkçası çok yüzeysel ve yapmacık bir süre sonra bayıyor sen kendin izlemek istemiyorsun.. Kaldırılsın yerine daha realist programlar yayınlansın !

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur. Toplumumuzun ahlakını bozan bu programlar bir nesli zehirledi başka nesillerde zehirlenmesin.

0|0
    0|0
  • Yalan haber. Yilbasinda sanirim bir hafta mi ne yayinda olmayacak. Tam hatirlamiyorum ama öyle bir seydi

0|0
    0|0
  • Kim dedi

0|0
    0|0
  • Bu kadar güzel bir haberr 🤗. Geç bile kalındi. Bu saçma ve ahlaksız programlar bir an önce kalkmalıydı ÇOK İYİ olmuş💫💫👌👌

0|0
    0|0
  • Maalesef kalkmıyor sadece yılın ilk haftası yok😒

0|0
    0|0
  • Keşke aptalca moda programları da kalksa.

0|0
    0|1
  • Yine yalan haberdir

0|0
    0|0
  • Ciddi misin?

0|0
    0|0
    • Abla sana mesaj atamıyorum. Xper yetmiyor. Kusura bakma.. xper2 olayım döneceğim.

• Kızlar Devam
    24
Yükleniyor... ;