"İÇERDE" Dizisi kadar sacma bir dizi hayatimda gormedim peki siz?

Sanki senaryoyu cocuk yazmis gibi. Calisilsa Okadar salakca amatorce yapilamaz.

0|1
520

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• türk dizisi izlenmez =P ya yabancı ülkeleri uyarlıyorlar ya saçma sapan aşkla alakalı diziler veya 30 yaşında ki adamları lseli yapıyorlar =D =D ya da zengin bir aileyi anlatıyorlar ya da yerli romanları çekiyorlar sonuç cinsellik tavan kızlar ondan ona geziyor bol bol evlilik progrmalarında görebilceğin hareket koyuyorlar bende bunları sevmediğim için izlemiyorum 3-4 tane güzel dizi var onlarıdda izlemdim =D =D

1|0
    0|0
  • 2 saat dizi yapılırsa, kalitesi de süresine oranla düşük olur gayet tabii.. İzlemiyoruz, izleyenden de haz etmiyoruz..

1|0
    0|0
  • bütün şimşekleri üzerine ve yıldırımları üzerine çekecen şimdi hastası çok o dizinin bak ben izlemesemde bir şey demiyorum :)

1|0
    0|0
  • Türkiye' de simdiye kadar senaryosu kurgusu bakımından ızleyıcıye bıseyler katan 2-3 dızıden baska gormedım birisi ezeldi zaten onun da kıtabı bakımından ıyıydı ben baska ızlemedım behzat ç dıyenler var izlemedım

1|0
    0|0
  • dışardan almışlar senaryoyu sonra anlaşılınca oynuyorlar senaryoyla kavak yellerininde içine etmişlerdi

1|0
    0|0
  • Dizi uzadikca yazacak birsey bulamiyorlar ve sacmaliyorlar. Ama turkiye standarlarindan cogu dizi anlamsiz ve sacma oldugu icin sadece o diziyi yermek tw haksizlik olir

2|0
    0|0
  • Izlemediğimden değerlendiremem

1|0
    0|0
  • Yabanci filmden uyarlama

1|0
    0|0
  • ilk defa bir kadına hak vermek zorunda kaldım 😃😂😂

1|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    1|0
  • Bu bolum biraz oyle

1|0
    0|0
  • Ben de izlemiyorum. Gerçekten

1|0
    0|0
  • Aynen 😊 Kurtlar vadisi başlsın kapatırlar diziyi zaten 😉

1|0
    0|0
  • aynen bende.. izlemem..

1|0
    0|0
  • Neyi saçma buldun aydınlatayım seni😀

1|0
    0|0
  • Abartma ya. Türk dizilerinden çok çok üst düzeyde yani kıyaslanamaz bile.

0|0
    1|0
  • he mk kezbanı. şili'den bile diziyi satın aldılar sen burada oturmuş koca popunu kaldırmadan bu yorumu yapıyorsun :D senin gibi embesiller gitsin saçma saçma aşk dizileri izlesin mk malları.

0|0
    0|0
  • Abartma istersen 😂

0|0
    1|0
  • Saçma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;