Barış Arduç: "İyi bir baba olmak en büyük hedefim" dedi. Bir erkekten de beklenen bu değil mi?

Barış Arduç: ‘Kiralık Aşk’ dizisinde canlandırdığı Ömer karakteriyle ünlenen Barış Arduç, kendisini ‘Yılın Konuşulan Adamı’ seçen GQ’ya konuştu.

Komedyen Gupse Özay’la birlikte olan Arduç, “Aile bağları güçlü biri olarak, gelecekte ben de kendi ailemi kurmak istiyorum. İşinde başarılı olduğu kadar ailesiyle de kaliteli zaman geçirebilen iyi bir baba olmak en büyük hedefim” dedi.

Kızlar, Bir erkekten de zaten bu beklenir değil mi? Peki siz, evleceğiniz eşte bu gibi özellikleri arar mısınız?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Beklenen bu ama artık böyle erkekler zor bulunduğu için normal bir erkeğin röportajından duyunca şaşırıyorlar. Olması gereken bu ama olmuyor çoğu zaman

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir baba evin helal lokma getirip gözü sevdiği kadınından ve çocuklarından başka kimsede olmayan adamlara özgü bir unvandir yerin binlerce mil altında çalışan asgari ücrete saatlerce ter döken şu soğuk havada ekmek parası kazananlarin unvandir baba kelimesi herkes evlenir evlat sahibi olur ama herkes laiki ile baba lik unvanını alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 89

• Bir erkekten ya da bir kadından "en büyük hedefinin iyi bir baba/anne" olmasını bekleyemez kimse;sadece baba/anne olduğunda "iyi bir baba/anne" olmasını bekler, beklemeli ve en büyük hedefinin "iyi bir anne/baba" olmasını da ancak çocuk sahibi olduktan sonra bekleyebiliriz. Çocuk öncesi kimsenin en büyük hedefi bu olmak zorunda değil. Dediği şey tabii güzel ama kişisel bir şey. Yani olacak çocuğu, evleneceği kadın şanslı. Ama "Ben baba olmak istemiyorum."dese de kimsenin kötü gözle bakmaya hakkı yok. Ben evlenmeyi düşünmüyorum ama olur da evlenirsem, sadece bir kişiyle evlenirim, ondan da eğer bu şekilde olacaksa baba olmasını istemem ama eğer bir şeyler değişirse, o da isterse, bir bebek güzel olur tabii.

0|0
    0|0
    • Bu devirde kadın olup evlenmek kolay. Ama erkek için evlilik çok zor. Hatta imkansız.

Kadınlar bitik... Böyle bir ortamda hiçbirini annelik sıfatına layık görmüyorum.

• Yani ben kendime adıma konuşursam karşımdaki kadından hiçbir beklentim yok. Bir kadının yemekten tut ütüsüne kadar yaptığı her şeyi kendi başıma yapıyorum zaten. Bir kadına ihtiyacım yok en basiti.

E maddi ve manevi güçlüyüm de? Evlensem karımın bişey yapmasına zaten gerek yok. Karıma da çocuğuma da bakabilirim. Çalışmak isterse karışmam.

Yani beklentim sıfır. Düzgün olması gerekir ve kusura bakmayın ama geçmişine de bakılmalı.

Onla bunla nefes nefese kalmış birini de karım diye alıp çocuklarıma anne yapamam.

• Zaten günlük işler için erkek, kadına ihtiyaç duymamalı;kimse kimseye bunun için ihtiyaç duymamalı, bu acizlik olur. Kadın da erkeğin para getirmesine ihtiyaç duymamalı, bu da acizlik olur. Ama eşler anlaşır, parayı erkek getirir, o ayrı. Sizin, evleneceğiniz kişinin geçmişine bakmanızı anlayabilirim, bu bir tercih sonuçta ama başka birisinin geçmişi sizin istediğiniz gibi değil diye onu "kirli" olarak adlandırmanız yanlış olur.

• Aah ah nerde o günler.

0|0
    0|0
    • Herkes böyle bir erkeği bekliyor hayatında sanırım :)

• Kesinlikle ama ne yazık ki yok, daha çok herkes eğlence peşinde yuva kurmaktan çok. Kızlar da aynı böyle erkekler gibi. :)

• Erkeklerin sadece bu dedigi lafta kaliyor maalesef.

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmasak?
      Kaç erkek tanidin sorularına maruz kalabilirsin.

Ben de şahsen Barış Arduç gibi düşünüyorum ve ilerde ailesiyle kaliteli vakit geçiren bir baba olacağıma eminim.

• Bak belli ki sıkıntı yaşamışsın ilişkinde ya da ilişkilerinde. Bu yüzden böyle konusuyorsun. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali.

Umarım doğru insanla tanışır ve hayatını birleştirirsin.

• Bu karşılıklı yapılan şeylerin sonucu olarak erkeklerin bir kısmı kötü adam olmaya karar veriyor. İyisine de siz bakmıyorsunuz ondan yani

• evet ararım

0|0
    0|0
  • sadece bu özelliği olsun yiter :P

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Doğru demiş ilk kez hak verdim

0|0
    0|0
  • Evet önemli bir şey

0|0
    0|0
  • Bunu dedi ve Dizi aşkıyla evlendi 1 yıl sonra boşandı

0|0
    0|0
  • Ne güzel söylemiş 😂😂

0|0
    0|1
  • yani gözü dışarda olmamalı güven vermeli diyelim

0|1
    0|0
  • helal yaa hem tatlı hem yakışıklı hemde adam gibi adam :) tabikide bende bu hedefte olan bir erkek isterim :) benimde en çok istedigim şey iyi bir anne olmak :) çocuklarımın iyiki sen benim annemsin demesini isterim :)

0|0
    0|0
  • ... ahhh ahhhh

0|0
    0|0
  • Ararım tabi ben sevgilimle ilk tanıştığımda bırak baba olmayı evlilik fikrine bile uzaktı.8 ay içinde çocuğu yonttum resmen deli gibi seviyor bebekleri😂😂

0|0
    0|0
  • vay be cok etkilendim şuanda :D

0|0
    0|0
    • Barış'tan mı? :D

• Olması gerektiği için yapamayanlar da var ama. Zorla olmuyor bu. Kişinin içinde olacak.
      Bu olay isteğe bakıyor. Aile babası zorla olunmuyor.

• Ya sende haklısın hele bu devirde kimseye güven olmuyor ciddi düşünülecek kimse yok :)

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Dogru söylemiş

0|0
    0|0
  • İste ideal koca adayi

0|0
    0|0
  • Offf ölmüş😄😂😂

0|0
    0|0
  • önce insan olacak sonra iyi bir koca sonra ise iyi bir baba olur heralde

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    69

Erkekler Ne Diyor 38

• Erkeklerin hayattaki tek varlık sebebi baba olmak, ya da bir kadına koca olmak sanki.

Sığ bir bakış açısı. O salak dizideki oyunculuğunu da beğenmiyorum bu adamın. Ama gelenekçi anlayışa uzak olmadığını Cüneyt Arkın'ın elini öperek ödül aldığına belli etmişti. Bu anlayışta olduğuna inanacağım birisi.

Ama böyle şeylerle uğraşacağına nasıl daha iyi bir aktör olurum diye düşünmesi lazım.

0|0
    0|0
  • İyi baba olmaktan kasıt ne ki? Genelde bununla kast ettikleri daha çok karısına gece gündüz çalışıp da para yağdıracak, el üstünde tutacak ki karısı da çocuğa baksın ya da boşandıtkan sonra karısına ve çocuğuna para göndermeye devam etsin hala... eğer buysa yok, istemez.

Yok eğer çocuğuyla sıradan Türk babalarına nazaran daha ilgili, daha yakın bir baba olmaksa, o zaman tamam, bir şey demem.

Ama erkeklerin hayattaki tek varlık sebebi der bu değil yani. Amaaaan her neyse, bu abartılmış dizi oyuncusu öksürse bile kadınlar ölüp ölüp bitecek ''yha allam ne güzel öksürdü'' diyecekler, biz ne desek boş.

0|0
    0|0
  • Sacmalik.

Onun yerini her alanda iyi biri olmayi hedeflese zaten hem iyi bir baba, iyi bir es, iyi bir evlat ve bu insanliga faydali iyi bir ornek insan olur ama bu sadece kendini kisitlamak.
    Bazi insanlardan sogumam icin sadece hayal ve hedeflerini duymam yetiyor

0|0
    0|0
  • helal sana koca yürekli serefsiz olum bunlar hep çıtayı yükseltyo yüz vermeyin

0|0
    0|1
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • O kadınların ikinci ve/veya sonraki isteği..

Önce içindeki. içi ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • Herkesin. hedefi bu olmali zaten erkek olarak

0|0
    0|0
  • Ben babasız büyüdüm mesela
    Bende iyi bir baba olacam diye kendime hep söz veririm

0|0
    0|0
  • elinde köpekle poz vermek ünülerde moda heralde

0|0
    0|0
  • Yahu bak ben çok tipsiz bir erkeğim ben bu tipsiz halimle o gupse ozaya bakmam. Bu adam nasıl bakıyor anlamıyorum büyü mu yapmış. O rol arkadaşı kızı 'şimdi adini unuttum' ben onu ilk bölümde hamile birakirdim

0|0
    1|0
  • Herkesin ilişkisi bir yerde son buluyor ya ünlü olsun olmasın lafla iş yürümüyor

0|0
    0|0
  • kesinlikle en güzel hedef. örnek bir cocuk tebrik ettim. kendisini..

0|0
    0|0
  • yani napalım

0|0
    0|0
  • Bende o kadar para olsa çok iyi baba olurum valla. Para var huzur var anasını satayım

0|0
    0|0
  • bunu ben desem hasssttir lan derdi ama baruş arduç deyince hayatınızın bir imgesi oluyor hayat işte

0|0
    0|0
  • yaşamın amacı o zaten

0|0
    0|0
  • helal olsun..

0|0
    0|0
  • İyi baba olmak şart

0|0
    0|0
  • evlenen erkek zaten böyle olmak ister normal bişey söylemiş