Ünlüü blogger, psikolog-sosyolog (😂) @socialmomm / Çağla Düvenci Sönmez hakkında çıkan iddiaları duydunuz mu?

Ünlüü blogger, psikolog-sosyolog (😂) @socialmomm / Çağla Düvenci Sönmez hakkında çıkan iddiaları duydunuz mu?

https://onedio.com/haber/sahte-psikolog-iddiasi-ile-sosyal-medyada-gundem-olan-cagla-duvenci-sonmez-746356 👈🏻👈🏻👈🏻

İnsanlar yıllarca kazanmak için ter döksün, kazanıp bitirmek için çalışsın, yüksek lisansını cartını curtunu yapsın ama sen neyine güvenerek böyle bir yalan atıyorsun? Bu iddialar sonrasında profilindeki Psikolog-Sosyolog yazısını da kaldırmış.. Şimdi de insanlar 'bu kadar üstüne gitmeyin, hamile vs.' diyorlar. Kalp hastası çocuğu olan lohusa anneyle dalga geçerken vicdanlı davranmadı, insanlara 'şişko', 'varoş' derken bir şey olmadı, hadi hepsini geçtim oğlun ve daha doğmayan kızına haram lokma yedirirken de mi hiç düşünmedin? Neyse, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yanına kalmalı mı yoksa 'yazık, o hamile, bizleri dolandırabilir hiç sorun değil' mi diyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dolandirici malin biri 😂😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ooohhh içimin olmayan yağları eridi. Çeksin şimdi yaptiklarini. Her gun kac kisiyi aşağıladı o uydurduğu psikolog kimliği ile utanmadan. Rezil. Itici. Beter olsun. Hamile yaziktir diyen safozlar onu kendisi düşünecekti. Anneyim cocuklarima haram yedirmiyim diye kendisi akıllı olacaktı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazık o hamile, bizi dolandırabilir hiç sorun değil

0|0
    0|0
  • O kadar okuyupta bir b. ka yaramayan insan varken insanlara yararli olabiliyor ise ne mutlu ona

0|0
    1|0
  • Duymadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Komik! Hala onu savunanlar mevcut. "Seni kıskanıyolar Çağla ablamm.."😂

1|0
    0|0
  • biri özet geçsin

0|0
    0|0
  • Pislik kadın resmen kendini psikolog olarak tanıtım milleti dolandırmış sahte doktorluktan hapse atılması lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;