Oyuncu olsanız eşinizle aynı dizide rol almak ister miydiniz?

Oyuncu olsanız eşinizle aynı dizide rol almak ister miydiniz? Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz günlerde muhabirler tarafından sorulan "Sinem Kobal ile aynı projede yer almak ister misiniz?" sorusuna "Neden olmasın? Sinem ile aynı projede yer almak isterim" yanıtını vermişti. Peki siz olsanız ister miydiniz?
Oyuncu olsanız eşinizle aynı dizide rol almak ister miydiniz ?

4|2

En İyi Kız Görüşü

• Uyum olmayacaksa istenmemeli. Bence oyuncular bu kararı alırken iyi düşünsün.

Ya Vatanım Sensin dizisinde oynuyor Halit ile Bergüzar. Keşke Bergüzar olmasaymış, diziden soğutuyor insanı ya.
    Kesinlikle oyuncu seçimi çok önemli bunlar yakışır mı bilemem de mesela Halit'in oyunculuğu iyiyken karısının ki kötü ve hiç olmamış. Öyle istemekle olmamalı bu işler. Oyunculukları yakışmalı.

0|2
    0|0
    • Binbir Gece diye bir dizileri vardı onların zamanında. Hatta şimdi Doğu Avrupa'ya satılıyor.

Yalçın Küçük bir keresinde o dizi için 'Kadının teki sığır gibi bakıyor millet de bön bön seyrediyor' demişti, öldürmüştü gülmekten.

Sahi o adama ne oldu yeav? Solcu molcuydu ama enteresan adamdı. Hülya Avşar'a canlı yayında 'Milli orspu' demişliği falan vardı. Heralde içerde gene.

• Adam doğru demiş, Binbir Gece'yi izlemezdim ama zamanında çok tuttuğunu hatırlıyorum. Aklımda kalan ve o zamanlarda olay olan yakınlaşma sahneleriydi, Halit o zamanlar başkasıya evliydi de "Haa bu adam yakında boşanır" demişti herkes. Çekim esnasında olduklarını unutup kaptırmış gibilerdi de.
      Kadının Halit olmasa tutunabileceğini sanmam. Öyle pek güzelliği de yok, oyunculuğu olmadığı gibi itici de biri. Diyorum ya, diziden soğutuyor insanı. Zaten ne kadar dizide oynadı sanki. Ha bir Kenan ile vardı o da Kenan'ı sevenler vardı diye tutmuştu, onu da izlemezdim. Onun dışında da pek bir yeri yok. Yanlış hatırlamıyorsam, önceden Muhteşem Yüzyıl'a da girmişti bir ara. Bunlar da bir enteresan 3 projede de beraber. Ama yakışmıyorlar.

• Muhteşem Yüzyıl zamanında da bir ara Meryem Üzerli'yi kıskanıyor geyiği falan çıkmıştı, görmüştüm bir yerde.

Yeteneksizin teki zaten.

En İyi Erkek Görüşü

• Kimi gazeteciler de amma salak sorular soruyorlar. Bir Ozan Güven'e sorulan salak salak sorular kadar değil, ama hakkaten salak bir soruymuş. Adam ne diyecek 'Bu yeteneksizle aynı projede oynamam ben, kesin ilişkimiz biter' mi diyecek? Değil sevgilisi, herhangi bir meslektaşı hakkında öyle bir soru sorulsa vereceği cevap olumsuz olmaz zaten.

Gerçi ben Aaron Paul'a 'Breaking Bad'den sonra aktörlükle ilgili geleceğe dönük bir planınız var mı?' diye sorup, adamdan 'Niye olsun, dizi bitince kariyerimin bittiğini düşünüyordum ben, he mk' gibisinden bir ayar yiyen salak magazinci de gördüm.

Bu magazincileri gazetelerin en işe yaramaz adamlarından seçiyorlar heralde.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 72

• Hayır istemem

0|3
    0|0
  • İsterdim zaten kimseyle paylaşamam dizide bile benim olsun elin değil.
    Ben dizi izlerkem düşünüyorum yahu bunlar evli nasıl başka insanın dudağın dan öper boynunu öper koklar hiç mi kıskanmazlar eşlerini.
    Onu geçtim içleri gıdıklanmaz mı ne sahneler oluyor.😂😀

0|1
    0|0
  • olur fark etmez

0|1
    0|0
  • Evet evet evet 😄

0|1
    0|0
  • oyuncu olmak istemem ama oyuncu olsam aynı proje çekilmez olur.
    biz eşimle aynı işi yapıyoruz, zaman zaman güzel ama zaman zaman daimdat diyesim gelmiyor değil

0|1
    0|0
  • İstemem ben. Gece gündüz beraber mi olacağız 😂

0|1
    0|0
  • İsterim tabii.
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
  • isterdim :))

0|1
    0|0
  • tabiki

0|1
    0|0
  • Evet isterim.

0|1
    0|0
  • Yok ya

0|1
    0|0
  • Yani neden olmasin 🌺

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • İsterdım eglencelı olurdu rahat olurdu

0|1
    0|0
  • eşim olmasını istemezdim

0|1
    0|0
  • Ay oyuncu olsakta ondan sonra düşünsek
    İsterdim

0|1
    0|0
  • Kim istemez ki.

0|1
    0|0
  • istemezdim,, sadece oyuncu değil eşimle aynı işyerinde çalışmak da istemezdim

1|1
    0|0
  • Bir Kenan İmirzalıoğlu değiliz ama biz de ' Neden olmasın ' derdik

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52

Erkekler Ne Diyor 21

• Hergün evde ayni kadini goruyorum zaten ne gerek var sette de şeyapmaya assddf. Oha oyuncu olmam gerekiyormuş.

0|1
    0|0
  • ben hala bunların nasıl evlendiğini çözemedim orda takılı kaldım

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • isterim

0|1
    0|0
  • Niye olmasın ki? Hem fanlar dizi dışında ilişki yaşayan çiftleri daha çok destekliyorlar ve raiting oranı da artıyor.

0|1
    0|0
  • Kim istemezki düşünsene isinde bile karınla vakit geçiriyorsun güzel olur

0|2
    0|0
  • Evet neden olmasın

0|1
    0|0
  • İsterim

0|1
    0|0
  • Tabi isterim