'Damadın Ayakkabısına Kadar Biz Aldık!' diyen bir kayın valideye sahip olsaydınız, ne yapardınız?

'Damadın Ayakkabısına Kadar Biz Aldık!' diyen bir kayın valideye sahip olsaydınız, ne yapardınız?
Biliyorsunuz ki, Tuğba Özerk menajeri Altan Nuh ile evlenmişti. Tuğba Özerk'in dört ayda biten evliliği üzerine Özerk'in annesi Günay Kapani canlı yayına bağlandı ve şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Anne Günay Kapani, “Bu adamı hiç sevmedim. Geçen yaz tüm düğün hazırlıklarını ve nikahı benim Alaçatı’daki evimin bahçesinde yaptılar, daha o zamanlar Tuğba’ya ‘Bu adamın sinsi bakışlarını hiç sevmedim’ demiştim. Benim kızım aşk kadınıdır. Aşık oldu ve evlendi, herkes hata yapabilir, benim kızım da hata yaptı. Tuğba şimdi ise demek ki çok büyük bir hata gördü ki, bu evliliği 4 ay sonunda noktalıyor. Bu arada şiddet söylentileri yalan. Hiç kimse asla benim kızıma şiddet uygulayamaz, yazıldığı çizildiği gibi olmadı yani yanlış anlaşılmasın. Kızımın gelinliğini ben hediye etmiştim ayrıca damadımın ayakkabısına kadar biz aldık. Bu evlilik kızıma zarar verdi, maddi ve manevi anlamda kızım büyük kayıp yaşadı” dedi.

Erkekler, Böyle açıklamalar yapan bir kayın valideye sahip olsaydınız, siz ne derdiniz, ya da ne yapardınız? Gerçi boşanmışlar ama.

Kızlar, Siz Tuğba Özerk'in yerinde olsaydınız ne hissederdiniz? Sizin tutumunuz ne olurdu? Eski eşinize özür diler miydiniz annenizin bu açıklamasından dolayı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Görgüsüzlükten başka bir şey değil. Aldıysa aldı sonradan söylemesi yanlış

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle kaynana düşman başına yani..
    ama olan biten yaşanan şeyler böyle dile sakız olmaması gerek
    yani ben bu yorumu şık bulmadım

#LöseviçinXper

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• gurur kırıcı gerçekten... keşke düğünler bukadar abartılı yapılmasa, keşke artık altın takma zorunluluğu adeti kalksa, keşke gelinliği kızın ailesi damatlığı erkeğin ailesi alsa... çok ufak görünsede, parada hiç gözü olmayan insana bile bunlar okadar sorun oluşturuyorki, o kadar stres sebebi ve birbirinden soğutma aracı ki tüm bu adetler...
    gelinin gözü tok olsa sade istese herşeyi oğlanın ailesi kabul etmiyon anlı şanlı olacak ele güne karşı göğsümüz kabaracak diyor,
    damadın gözü tok olsa bişey istemese, gelinin ailesi biz kızımızı bedavaya mı veriyoruz herşeyin en iyisi olsun diyor,
    aaah ah... bu nedenlerle daha başlamadan biten ya da başlar başlamaz biten o kadar evlilik varki... olan iki insana oluyor yazık oluyor...

biliyorum konuyla çok alakalı olmadı ama içimi döktüm :)

2|0
    0|0
  • ben o programa katilmazdim hic. annem de oyle aciklamalar yapmazdi. iyi de olsa kotu de olsa insan ozel hayatini ulu orta herkese acip dokmemeli. belki de bosanmakta hali olan taraf tugbaydi ama simdi annesinin o cumleleri yuzunden tepki gorerek haksiz duruma dusecek

0|0
    0|0
  • sabah tuğba bir kanala çıkmıştı bence kadının psikolojisi bozuk veya bozuldu. konuşması haraketleri normal değildi.

0|0
    0|0
  • Sabah adam ağlıyordu şiddet sadece kadına olmaz ne çektiğimi ben biliyorum diye arkadada klipte Tuğba özerk oynuyordu kadınlar konuşuyordu yazık zor bir durum

0|0
    0|0
  • Tuba haklı bence. İğrenç herif kadında parayı gördü yamyam gibi atladı tabi 😂😂

0|0
    0|0
  • Adami rezil etmislerrrrr 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Öyle vasıfsız bir erkekle evlenmem ne demek üzerindeki herseyi kaynana alacak yahu a aa

0|1
    0|0
  • Itici

0|0
    0|0
  • Almasaydi

0|0
    0|0
  • Özür dileyecek bisey yok bosanılır

0|0
    0|0
  • sacmalik kim demis al diye ayakkabisina kadar
    zorlami aldirmis
    almissa yüzünede vurmasin
    ki
    bence yalan söylüyo zaaten

0|0
    0|0
  • Dilemem.. anam diyorsa haketmistir o

0|0
    0|0
  • Maddiyat işin içine girince herkes cirkinlesiyor...

0|0
    0|0
  • O programı izledim o kadının laflarından önce tugba özerkin dayak yedigini anlatması daha önemli bence kayınvalide az bile söylemiş.

0|0
    0|0
  • oyle kayınvalidenin taaaaa

0|0
    0|0
  • Kizi varken baskasina soz dusmez. Detaya inilmesi cirkin. Her sey bir yana bize ne ki bundan?

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun alınan söylemez ya.

#LöseviçinXper

0|0
    0|0
  • Soyletmekmicin baya üzerine gidilmiş demektir

0|0
    0|0
  • İgrenc bir karakter ama yok degıl cok yani öyleleri

0|0
    0|0
  • Bu tür erkekler var maalesef. Bu kadar aciz olmamalı.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 18

• böyle açıklamalar kimse yapamaz benim hakkımda , o adamda zavallının tekiymiş zaten kendisini soktuğu duruma bak. Öleyim daha iyi.

0|0
    0|0
  • İş işten geçmiş ne yapayım.

Belki ondan uzak yaşardım.

0|0
    0|0
  • Çulsuzun teki olmadığım için kayınvalidemin böyle bir açıklama yapması zaten mümkün değil..

0|0
    0|0
  • İyki ayrilmşim derdim. alinan ne olursa olsun söylenmez bunlar söylenmek için yapilmiyor ki.

0|0
    0|0
  • Boşardım kızını

0|0
    0|0
  • Çıldırırdım.

0|0
    0|0
  • İyi ki boşanmışlar. Böyle kaynana her yerde herşeyi dile getirir. Çamur atmadığı ne malum?

1|0
    0|0
  • ayakkabıyı göötüne sokardım😠😠😠😠

1|0
    0|0
  • Bunu derdirtecek hiçbir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • kadında hata var..
    ailesini konuşturmayacaktı..

0|0
    0|0
  • herif paragöz veya sinsi olabilir eyvallah ama böyle bir açıklama varoşluktan başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Erkek vasıfsızsa hak eder böyle elestirileri kimse alınmasın.

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor derdim zaten inkar edecektir

0|0
    0|0
  • Kaynanayla uğrasılır mı bro shjsd bısey demem konussun ak malı

0|0
    0|0
  • Vururdum. kayinvalideyi

0|0
    1|0
  • boşardım kızını

0|0
    0|0
  • Bu hatun çok tuhaf bir kişilik

0|0
    0|0
  • O kayın valideye sahip olmak istemezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...