Nihat Doğan, Suriyeli kardeşleri için canlı yayında ağlayarak kendinden geçti! Ne düşünüyorsunuz?

Hayatının en acı günü olduğunu iddia etti ve göz yaşlarına boğuldu. Esed askerlerinin Halep'e girmesi olayından sonra

Güncellemeler:
Düşüncesini paylaşan herkese tek tek teşekkürler

0|0
2024

En İyi Erkek Görüşü

• valla artık milletimiiz anlamaıyorum kımısı surıye için aglar kımısı sınavdan 95 aldım diye aglar kımısi sevgilisinden ayrılır die aglar bn daha bir sehidimiz için aglyanı gormedim gercektende ates düştüğü yeri yakıyor

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nihat bir sahtekardir tacizi bile normal buldu bu adam cok yapmacik

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu adam kadar bukalemun birisi görmedim. Her şey olur para için medya maymunu. Zamanında tecavüze uğrayan garip Özgecan için dediklreini falan kimse unuttuk sanmasn.

3|1
    0|0
  • Kalksın şehit için ağlasın.. yalaka yaratık. Tacizi normal bulan , şekilden şekle renkten renge giren bir "şey" . Kendisini görünce, adı geçince bile midem bulanıyor.

4|2
    0|1
    • Aynen öyle. "Benim olmazsan taciz ederim" diye şarkı sözü yazıp söyleyen leş bir şarkıcı müsveddesi bu yaratık!

• @heyymissbonn yolda görsem suratına postalı geçiririm

• Bu nihat doğan AKP yalakcisi hiçte samimi değil

4|2
    0|0
  • Bulunduğu kaba göre şekil alan birisi. Umursamıyorum.

4|2
    0|1
  • Bu adamı sevmiyorum

2|2
    0|1
  • pkk li midir nedir? her devlet ulkesindeki teroristleri yok eder arkadas. O zaman bizde doguyu pkk ya verelim niye gidip olduruyoruz ki adamlari. Yandas medya iste teroru savunuyor

2|1
    0|1
    • Ulkesindeki teroristleri yok etmesi dogal ama cocuklari oldurmek dogalmidir biz sehirleri bombalasak dunya ayaga kalkar kurt cocuklar oluyo diye

• @scorpion026 emin ol kimse bombasini rastgele harcamaz hedefler bellidir. Iyi bir haber halepten sivil halkin cikisi icin koridor acilacakmis. Eger iceride sivil halk kalirsa bu oradaki teroristlerin zoruyla kalmis olacak. Yani esad hakli cikacak oradakiler gercekten terorist ve halki zorla tutuyor olacak. Halep e girildikten sonraki sevinc gosterilerini internetten izleyebilirsin yandas medyanin yalanlarina inanmayin. Halk oradaki teroristlerden temizleniyor. Koridordan sivil halk ciktiktan sonra geriye kalan mahalleler yerle bir edilir zaten ayni bizim buradaki hendek acilan mahallelere uygulandigi gibi.

• Bombasini rasgele harcamazmi bilemem

• Özgecan için ağladı mı peki?

1|3
    0|0
  • Geveze herif yağ cekmeye baslamis gene

2|2
    0|1
  • Çok güzel oynuyor

1|0
    0|0
  • @scare engellemiş açıklamasına göre bu sonuç çıkıyor.. insanlığından utanmaması ayrı bir acizlik.. (orda çocuklar ölüyor)

onun yorumu: pkk li midir nedir? her devlet ulkesindeki teroristleri yok eder arkadas. O zaman bizde doguyu pkk ya verelim niye gidip olduruyoruz ki adamlari. Yandas medya iste teroru savunuyor

buda benim: bu teoriye göre gezi parkıda terörist bir girişimdi?

0|0
    0|0
  • :( offf

1|0
    0|0
  • kafa kırık bir insan ama doğruda konuştuğu çok oluyor bu aralar araştırıyorum bu şahsı farkettiğim nokta anlatmak istediğini anlatamıyor lafa dünya turu attırıyor sürekli hitap eder gibi ve kızgın konuşuyor insanları kendinden soğutuyor. ama doğru tarafları war

0|0
    0|0
  • allam yarappim ne kadar samimiyetsiz ya bu adamı özgecan açıklamasından sonra kimse tv de istemedi demek insanlar bu kadar düşebiliyormuş çok acıdım yazık.

0|0
    0|0
  • Kendisi pkk destekleyip sehitler varken niye aglamanis
    Yalandan vergi almiyolar

1|1
    0|0
  • Kalksın gitsin o zaman soytarı

1|2
    0|1
  • Çok yapmacık hareketler bunlar bence

0|0
    0|0
  • Survivor'a giderken ağlayan adamdan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Timsah gozyasi

1|2
    0|0
  • Heo degidik bir show

0|0
    0|0
  • özgecan için ağladı mı peki?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• Reklam kokan hareketler

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum bu şahsı

1|1
    0|0
  • suriyeliler de insan ağlamasın mı? gerçi pkk lılar da bombalı saldırıda o kadar şehit verdirdi ona nedne ağlamıyor diyede sormak gerek

1|1
    0|0
  • Bu adam kadar samimiyetsiz birini görmedim

1|0
    0|0
  • Showwww time!

1|0
    0|0
  • Sinir oluyorum şu herife

1|2
    0|0
  • Hepimiz insaniz insanların göz yaslarinida yargilamayin isterseniz pes yani

1|0
    1|0
  • Kadınlara hakaret eden , tecavüzlere , şiddete ses çıkarmayan ve şehitlerimiz için ağlamayan bir adam. Samimi bulmuyorum

1|1
    0|0
  • Samimiyetsiz geliyor bu adam bana

0|0
    0|0
  • Drama queen

1|2
    0|0
  • Nihat DOĞAN Türkiye de kendine has bir dünyası olan insan tipine en güzel örnek
    ( varlar ve aşırı derecede özgüven yüklüler ) BİZ NE DEDİĞİNİ ANLAMIYORUZ Nihat DOĞAN

0|0
    0|0
  • Yapmacık davranıyor. Sırf şov yapmak için. Bu adamı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Samimiyetsiz adam

1|1
    0|0
  • Bende cok ağlamıştım aynı düşünceleri aklıma gelince evet evet bence gerçekten agladı

0|0
    0|0
  • çok yapmacık haraketler bunlar Nihat DOĞAN

1|0
    0|0
  • kusabilirim

0|0
    0|0
  • Ay benide ağlatacak şimdi :'(

0|0
    2|2
  • En azından vicdani var

1|1
    2|0
  • Bende çok ağladım izlediğim şeylerden sonra..

2|1
    0|0
Yükleniyor...