Bu Milllet artık Nihat Doğan gibi Birine bile İnanıyosa İşin Bittiği Yerdeyiz Demektir?

sabah bie sinema izledim.. nihat doğan sineması.. bu adamın medya maymunu olduğunu biliyordum artık acılar üzerinden show yapan bir adam olduğunu da son yıllarda görüyorum... Bunun gibi adamlar her dönemin adamıdır.. güç neredeyse onun yanındn olur.. çok geriye gitmeye gerek yok.. gezi olaylarında attığı twetler bellidir.. bazı preogrramlarda fetö ağızı ile konuşmuştur.. barış süreci ayağına pkk lı leşlerin mintingine gidip aponun bayrakları ile show yapmıştır... erodğan güç kaybettiğini görünce fetöcü olmuş.. erodğan güç kazandığını anlayınca erdoğancı olmuş.. yeri gelince muhafazakar olmuş yeri gelince laik

... hiç bir vatansever elinde telefonla tanka çıkmaz.. o anda telefon melefon düşünmez.. adım kadar eminim ki bu gibi bir adam özgecan faciasını unuturmak için hazır fırsatını yakalamışken teslşim alınmış bir tanka gidip show yapmıştır.. ve amacına ulaşmış ve bugün halkın sesi olmuş.. halkın sesi olmak bu adama kalmış.. bu adamın imanı para.. para için bir şarkıcı oldu tutmadı.. bir survivor oldu.. bir tek diretktörü oldu.. bir futbol yorumcusu oldu.. bu jüri üyesi oldu.. bir survivor yorumcusu oldu.. şimdi de magazin yorumcusu.. adam gibi adamın bir mesleği olur...

hey şeyin yalan gülmesi ağlaması kızması bağırması.. her şeyi ! kendi bir yelere gelemediği için.. bacereksiz oludğu için.. zamanında kin güttüğü başta tarkan olmak üzere herkese fırstaını yakalayıp sallamakta.. işine geldiklerini korumakta işine gelmeyeni o programda ezmekte arkasına da akp yi alarak... acunun bir çalışan sanatçısı olunca hep koruyor murat boz hedise felan.. çünkü çıkarı var.. ama atatürkçü kesimen sanatçılarına tahmülü yok.. tarkan ve diğerlerini kime hizmet ettiğini bilmem ama bu adamın büyük sahtekar olduğuna ve pkk sempatizanı olduğuna eminim.. çünkü bir lafı vardı barış sürecinde.. muş ta kalsaydım pkk lı olurdum diye.. aama bu adam para için pkk yı da satar..

bizim güzel dinimiz bunun gibiler yüzünden nefret ettiriliyor... ve insanlar bu adama inanıyor.. yazık..

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;