Sizce Lady Gaga'mı yoksa Selena Gomez'mi daha kaliteli?

Bana göre Lady Gaga daha kaliteli ses sizce kim?

• Lady Gaga
    A seç
  • Selena Gomez
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Lady Gaga daha kaliteli.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lady gaganın neresi kaliteli ses? görüntü? ben anlayamıyorum o kadın garsondu nesini keşfettiler manyak karının

0|0
    0|0
    • Biraz terbiyeli olabilirsin dimi? Kadının sesi var ki şu an dünyaca ünlü ama sen boş oksijen fazlalığısın galiba

• @Ahmet632. Tm artk uğraşma şu beyinsizle kaliteden anlamıyr bide söylediklerini yalanlıyor bir insan bu kdrda chl olmasn kardeşim ya engelle gitsn

• Hklsn kelime fazlalığı yapmaya değmez bu adam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• selena gomez. hem daha ahlaklı hem de daha ağır başlı alex russo ile idolüm olmuştu küçükken

0|0
    0|0
    • Galiba sen fazla tanımıyorsun Gomez'i bir arştır öyle gel

• selena gomez daha kaliteli nokta. fanlarına en çok saygı duyan da o şarkıları en kulağa hitap eden de o. lady gaganın seks temalı kliplerinin daha fazla şzlenmesine şaşırılmamalı ayrıca lady gaga bir anda ünlü oldu bir yerlerden torpili var yani o torpilli ödüller kazanması da doğla. selena hayatını bu işllere adadı NOKTA

• Gaga bir okulda keşf edildi Nokta bir bok bilmediğin halde saçmalıyosun Nokta Gaga fanlarına en çok değer veren ünlü seçildi Nokta sen bir git Gaga'nın şarkılarının türkçesine bak nokta kendini dha fazla rezl etme nokta bir anda yükselmedi başarısız olduğu dönemlerde vardı nokta. Ve son olarak müzik dünyasında torpilli değil çünkü ödüllere yetkililer değil halk veriyor oda alıyor nokta ve uzatmadan git şurdan noktaa cahl

• Lady daha kaliteli ama selena daha güzel

0|0
    0|1
  • İkisini de sevmem ama selena gomez şarkı söyleyemiyor bile jdşfj

0|0
    0|0
  • bir selenator olarak Selena sevecen cana yakın ahlakli sevimli sonuna kadar Selena ❤

0|0
    0|0
    • Kalite diyorum dimi Gaga'nın coverleri bile Selenanın oynatılmş sesindn daha güçlü

Erkekler Ne Diyor 5

• Selena Gomez tabiki de

Lady Gaga kılıktan kılığa giren bir şaklaban

0|0
    0|0
  • selana

0|0
    0|1
  • Selana gomez

0|0
    0|2
  • gerçek KALİTEDEN anlayanlar GAGA der ama zevksizseniz orası mu ama