Kerimcan Durmaz?

sizce kerimcan durmaz nasıl biri siz onun hakkında neler düşünüyosunuz şahsen bana komik ve sempatik geliyor :D?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık bundan bir yıl önce kendisiyle kısa bir süre görüşme şansım olmuştu tabiki o zamanlar çok daha farklıydı daha iyiydi bence bu aralar biraz bozdu gibi...

0|0
    0|0
    • ben böyle seviyorum

• bakın tv biraz insanların görmek istediği gibi gösteriyor bu hoş değil eskiden eşcinsellerin hakları için koşan kişi şu an tam kendi havasında çok sakin gibi gözüksede yakın bir zamana kadar tek gecelik ilişkiler yaşıyordu göründüğü kadar iyi biri değil ama tabiki sempatik cana yakın hoş biri yinene birazda tatlış 😄

• aynen yanii :D

En İyi Kız Görüşü

• Aşağılayıcı ve hakaretlerle dolu cümleler söyleyenleri anlayamadım gitti. Dünya tatlısı bir insan bana göre. Deli dolu, hayat dolu ve daima gülümsüyor. Onun gibi olanlar karşısındaki insanları, arkadaş ve dostlarını koşulsuz da seviyor, benim gözlemim bu yönde. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaten size ne zaman düzgün adamlar sempatik gelir ki

0|0
    0|0
  • vah vah durum vahim..

0|0
    0|0
  • Samsunda hakkettiğini vermişler ona

0|0
    0|0
  • Gereksiz biri bence

0|0
    0|0
  • onun hakkında birşey düşünemem.

0|0
    0|0
  • bana pek hitap etmiyor

0|0
    0|0
  • her gördüğümde anasına babasına sövüyoru.

0|0
    0|0
  • tanımam

0|0
    0|0
  • onu görünce aklıma tapirler geliyor.

0|0
    0|0
  • Bana çok seksi geliyor ah onu bir düzsem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç hoşlanmıyorum şahsen, onun yerine sempati duyulacak çok daha fazla kişi var diyeceğim de Yok. O insanlardan az kaldı maalesef.

0|0
    0|0
    • olabilir ama bana öyle geliyor düşünceye saygı lütfen

• Saygısız bir ifade göremedim görüşümde. Şahsen dedim fark ettiyseniz?

• onun yerine sempati duyulacak kişiler de olabilir ama BN de benim fikrimi söylüyorum teşekkürler

• Eğlenceli biri

1|0
    0|0
  • kadın erkek eşcinsel farketmeksizin cinsiyetçilikle para kazanmak hoş değil bence.

0|0
    0|0
    • cinsiyetcilikle para kazanmıyor zaten dj ve make up artist o senin dediğini zevkine yapıyor

• teşekkür ederim onayladığın için

• tabikide doğruyu onaylarım yanlışı düzeltirim doğrusunu biliyorsam rica ederim

• gerçekten mi yani? konuşulmaya deger biri mi pes.

0|0
    0|0
  • ne dert oldu su adam millete kendi capinda takiliyor iste😄

1|0
    0|0
  • Itici ve erkeklerin yüz karasi :/

0|1
    0|0
  • gıcık ve anlamsız biri

0|0
    0|0
  • top derim ne diyeyim başka.

0|1
    0|0
  • Benden uzak Allah'a yakın olsun 😯

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum ama saygılıyım bu onun hayatı diyorum.

0|0
    0|0
  • itici biri

0|0
    0|0
  • Dövmüşler jsjs

0|0
    0|0
  • Yahu şu kötü\homofobik kelimeler içeren yorumları gördükçe o kadar sinirleniyorum ki. Hayır tamam sana hitap etmeyebilir, konuşma tarzını sevmeyebilirsin.. Ama bu sana "i. ne, her gördüğümde sövüyorum, erkeklerin yüz karası" deme hakkını VERMİYOR. Sevmiyorsan izlemeyeceksin abi. Boş yapmaya, gereksiz eleştirmeye gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...