Kerimcan Durmaz'a yapılan saldırı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saldıranların gerekçesi gençliği gayliğe özendiriyor olması.

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ülkede o kadar sapık , hırsız , terörist , sübyancı varken saf insanlara mı güçleri yeter bu insanların?
    Yaptığı şeyler hoşuma gitmiyor evet ama hormonsal sorunu var işte.
    Hayır erkeklik yapacaksanız dağa çıkın yiyorsa.

2|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dogru bulmuyorum ama Türkiyenin durumu bu malesef. Devlet bu saldırganların zihniyetini taşıyan insanlar tarafindan ele geçirilmiş durumda.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kimse kimseye vuramaz, hele de ona bir zararı yoksa.
    Herkes istediği gibi yaşar, kimseyi ilgilendirmez. Gençleri düşünmek bu mallara mı kalmış ya.

Bazılarının içinde zerre insanlık yok. Canavarlar.

1|2
    0|0
  • bir dusununce zaten bu tur insanlar hep vardi lut kavmi bu yuzden Allah tarafindan yokedildi kerimcana gelince medya cok fazla takipcisi ve seveni var diye on plana cikardi cok fazla goz onunde diye oldugunu dusunmuyorum bence zayif korunmasiz oldugu icin oldu niye kimse kalkip cemil ipekciye bulent ersoya veya ruzgar erkoclara birsey yapmiyor onlar da kotu ornek o zaman

2|0
    0|0
  • İçinde, hormonlarında olmayan insan neden özensin Allah aşkına ya?
    Böyle saldırganlıkları kınıyorum. Ülkenin neye özendiğinden önce keşke pedofililere, tecavüzcülere verilseydi bu dev tepkiler, onlar gerçekten dayağı hak ediyor çünkü.

2|0
    0|0
  • Özendirmek ne yahu? İnsanın içinde varsa zaten olması muhtemel bir durumdur.. Kimse böyle bir davranışı hak etmez..

1|2
    0|0
  • Dersini alsın

1|4
    6|8
    • neymiş alacağı ders elde tesbih milletin bacısına laf atmak mı kadın dövmek mi tecavüz etmek mi sizin gibilere öyle adamlar lazım zaten

• bilmiyorum ki. s

0|0
    1|0
  • ben kerimcanı seviyorum öyle insanlarada abes bakmıyorum ne alaka ibneliğe özendirmekle insanın içinde olan bişey bu demek ki ilgisi vardı bunu görünce suüstüne çıktı

1|1
    0|0
  • Malesef doğru etraf kıçını başını kıvıran minnoş ergenlerle doldu ama bu bir dönem sadece rol model anne baba yok ki çocuklarda

0|0
    5|1
  • Ayip tabiki saygi duyulmasi gerek insanlara

1|1
    1|2
  • İnsanlar birbirine saygılı olmayı ne zaman öğrenecek canım Türkiye'm..

1|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum kerimcandan pek ama 20 kişi ne abi ya yazıklar olsun

1|0
    0|0
  • Her halta ozenecek kadar beyinsizse o ne yapsın. Basmıyormuymuş kafası içinde varsa olur zaten.

1|0
    0|0
  • Yapanların elleri dert gormesin

1|0
    0|0
  • Gereksiz

0|1
    0|0
  • Yazık olmuş star ablamıza 😁😁😁😁😁

1|0
    0|0
  • Hayal ettiğim şeyi yapmışlar. Helal olsun

1|0
    3|1
  • çok çirkin bence

0|0
    0|0
  • yalan haber bu

0|0
    0|0
  • İyi olmuş buna sanatçı denmez

0|0
    1|0
  • bilmemmm

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 18

• şerefsiz krolar ne olucak zaten büyük ihtimalle bunu yapanlar hani şu her mahallede bulunan 10 kişi elde tesbihle sabahtan akşama kadar bir yerde durup millete sataşan zibidilerdir Cinsel kimliği umrumda değil ama 3 adamda izlediğim kadarıyla yüreği temiz bir insan yazık oldu insallah oda birçok ünlü gibi bu sığırlar yüzünden ülkeye düşman olmaz

2|0
    0|0
  • İslama göre tercihlerini kimseye dayatmadığı müddetçe hürdür hukuk karşısın da
    yapılan yanlış bence kimseye karışmamış dayatma da yok ise

1|1
    0|0
  • Ben olsam bende doverim. Top olmasini gectim. Bu işten tonla para kazanmasini gectim. Ama cikipta sayelerinde rahat olduğu askerlerimizle dalga geçip gülmesi şerefsizliktir. Dövenlerin eline koluna sağlık.

0|0
    0|1
  • Çok yanlış adamın hal ve hareketlerinden dolayı bu saldirinin yapıldığını biliyoruz. Şimdi yapıldı da ne geçti ellerine yeminlen anlamak zor ülkemin yurdum (!) Insanlarıni

1|0
    0|0
  • ellerine saglik

1|1
    1|0
  • yazık lan çocuğa

0|0
    0|0
  • ülkenin yaşanılabilirlik seviyesi gittikçe düşüyor. ortalık yobaz doluydu şimdi hem faşist hem yobaz oldular. Anca 20 kişi saldırırlar zaten. saygısız korkak herifler

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun, yapılmamalı..

1|0
    0|0
  • iyi yapmisin Allah razı olsun bunu yapanlardan. elleriniz dert görmesin

1|2
    2|5
  • iyi olmus

0|0
    1|0
  • Adamlar döverken vur banağğ diye bağırdı mı lan acaba 😂😂

0|0
    0|1
  • Gizli iyi çocuklar böyle saldırgan olurlar 😎✔️

0|0
    1|0
  • Islam devletiyiz boyle şeylere katlanmak zorunda burası hollanda degil!

0|0
    1|1
  • olse gulerim sadece :D

0|0
    0|1
  • Nasil serbest birakilir?

0|0
    0|1
  • iyi olmuş

0|0
    1|0
  • Yani toplumumuz güzel kardeşim mi olsun helal olsun dovenlere