Türkiye de kesin gişesi bol olur dediğiniz filmin konusu ne olur?

Hani mesela kısacık açıklar mısınız atıyorum görümce kavgası gişesi bol olur. Tabi çekilmemiş film. Şimdiden sağolun..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de Recep İvedik gişe rekorları kırarken Vavien izlenmiyor.

Sözün özü, saçma sapan ucuz bir senaryo yazıp kalitesiz biçimde reklamını yap, hemen gişe yapmaz ise biraz memleketin ergenlerinin falan internette espirilerini yaymasını ve saçmalığıyla alay edip filmi içselleştirmesini bekle, ondan sonra ikincisinden parayı kırarsın.

Ana faktör filmin belli bir kompleks yapısının olmaması ve zerre kadar düşünmeyi gerektirmeyen boş beleş bir yapım olması

1|0
    0|0
    • Bir arkadaşıma projesi konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum görüşünüz için teşekkürler haklısınız aslında filme bolca argo koyanın gişe yapacağından şüphem yok. Sizce aşk trajedi alanda ne etkiler?

• O film de berbattı mesela, bildiğin ergen filmiydi işte. Adam gibi bir film olsa inan bizim millet izlemez. Ne filmler çekiliyor da izlenmiyor bizde, son yıllarda çıkan Sivas mesela.

• Ya evet herkesin cabasi gise zaten. Sanat kimsenin umrunda degil. Ozgun senaryo kalmadi kalani da izlemiyorlar. Mecbur ask yazicaz ama nasil ask. Artik kalmadi ask senaryosu. Cok banellesti

En İyi Kız Görüşü

• Ask, ask ve ask veya bol kufurlu filmler!!! Hep ayni konular zaten, Turkiye'de adam gibi film yapan yok!

0|0
    0|0
    • Sizce adam gibi film nasıl olmalıdır? İzlediğinizde sonunda güzel film izledik diyebileceğiniz filmin konusu ne olur? Beyazperdede ne görmek istersiniz?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kötü çocuk diye bir film çıkacakmış izledim fragman grinin elli tonu çakmasi bir şey kitaptaki çocuk daha iyidi tolga diye biri oynuyormuş filmde ergenler " knka tolgacigimin fimine gidekmiii" diye söylenmeye başlamışlardır belki bu film sırf +18 sahneleri vini uehara için gideceği için gisesi olur ama Daggibi film dururken buna gitmek neyse zevkler ve renkler tatrisilmazmis

1|0
    0|0
    • Haklisiniz ama Dag 1milyon gise yapmis sadece ben sasirdim daha cok bekliyordum. Kotu cocugun cok tutacagini sanmiyorum 15 17 yas grubuna hutao ediyor bence

• Aynen 15 - 17 yaş ve belki azmis amcalar ( amcalara saygımız sonsuz)

• Dini film

0|0
    0|0
  • dag 2 gibi bir film olur dahasida olmaz

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ama hani o filmde zaten konu olarak etkilenmemek elde değil. Fakat bir aşk dram komedi filminde ne etkiler en çherkesi sizce?

• aşk dram komedi imkansiz olmasi türk milleti oyle filmlerden pek hâz almaz hic degilse erkek milleti :)

• İş makinalarını konu alan bir animasyon olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;