Konser sonrası hayranını yumruklayan bu gereksize ne yapılmalı (videolu)?

Justin Bieber konser sonrası kendisine elini uzatan bir hayranına yumruk atıp dudağını patlatıyo
Küçük yaşta toplum tarafından şımartılan ve şöhreti kaldıramayan bu çocuğu hala dinleyip prim veren o kadar çok insan görüyorum ki etrafımda bu durum beni çok rahatsız etti.
Bu Justin'i iyi bir dövmek lazım

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• yahu insan olan başka bir insana hayran olurmu hayatım boyunca ailemde dahil hiç bir insana hiç bir şeye hayranlık duymadım duymam yapıma dunya göruşume ters

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onun hayranı olmakla hak etmiş yumruğu

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• şu justine ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • Çocuk camdan içeri elini uzatarak belki insanca bi' eşlik istiyor olabilir ama bu durum videoda görüldüğü gibi "zorlama" bir neticede yapılıyorsa bu tacize girer kimse kusura bakmasın.

Çocuğun hakkının yumruk olup olmadığı bu apayrı bir tartışma ve etik konusudur fakat bu onun taciz etmediği anlamına da gelmez.

Haklı Justin anlayacağın. Ama yumruk konusunda değil. Taciz edilme konusunda.

0|0
    0|0
    • bu konser sonrası yaşanan bir olay ve hayranı olduğu çok belli her şeyinden justin de bunun farkında konser çıkışında başka kim olsun eğer rahatsız olduysa camı kapatabilirdi yavaşça çocuk da kolunu çekerdi zaten
      burda justin'in manyaklığını savunup haklı demek yanlış yani

• Sen kişisel alanları hak ve özgürlükleri bilmiyorsun. Yumruk gibi bir davranışı sırf yumruk attı diye ambalajlayıp kendince -naif insancıllığınla- eleştiriyorsun öncesine bakma tenezzülü göstermeden.

Her gittiğin yerde direkt tanınmanın ve en ufak bir adım dahi atamadan herkesin yanına yanaşıp yılıştığı bir hayatın ve onlarla nezaketen resim çektirme zorunluluğunun nasıl bir duygu olduğunu bilemezsin. Bu çocuğun neler çektiğini yaşamadan bilemezsin.

• tabi ki zor bir hayat ama yukarda da dedim ya zaten küçük yaşta şöhreti kaldıramadı diye ama kaldırabilirdi de kaldırabilen çok insan var ve belli ki psikolojisi bozulmuş ilk ünlü olduğu zamanlarda asla böyle bir şey yapamazdı çünkü baştan iyi bir imaj sergilesin ki onu da sevsinler hatta ilk çıktığı yıllarda videolarını görmüştüm şu anki halinden çok farklı ama şimdi gittikçe şımartıldı rahat takılıyo böyle psikolojisi bozuk hayranlarına bu şekilde davranan birine prim verildiği zaman gıcık oluyorum

• Ben olayı anladım baksaniza justinin yüzüne film dokunuyor belki gözüne filn girmişse parmagi oda sinirlenip vurmuştur. Justin hayranlarını sever.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Maallari adam etsinler sonra dayak yesinler ne güzel dünyaa

1|0
    0|0
  • Psikolojisi normal değil herhalde bu ne ya

1|0
    0|0
  • justin ne, bir top markası mı?

2|0
    0|0
  • çocuk o yaştan itibaren o kadar ülnlü olunca dengesi bozuldu tabi.

1|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden salak

2|0
    0|0
  • bu davranışı çok yanlış

1|0
    0|0
  • Bu cocugun ben aminakoyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...