Türkiyede gay dizi yapilirmi ilerki zamanda?

Bende oyunculuk yapmayi istyrm. Ama pasif gay kimligimle yapabilirim. e sonucta burasi usa degil bir bilim kurgu olsun. bir aşk olur muhtemelen. Ben minyon tipli 170 bieberliboy biri yim casta gitsem sakallı kemikgozluklu adama desem beni sonra cagirirmi yani bolebi dizi yaparmi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklima gelmedi degil :) kiz yakisikliya asik olur ama o erkeklerden hoslanir sonra... :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah hic bir anne babayi senin gibi evlatlarla sinamasin

3|2
    0|0
    • Allahin ismiyle kendini hakli cikarmaya calisan ezik biriyle sinamasin bence

• Senin gibi 5 taneyi cebimden cikaririm ben yasliymis 😂 rezaletini böyle ortmeye calisma. Hastasin sen

• İslam cemiyeti bir açıklamada bulundu bu eşcinseller için son görüşümüzdür diye eşcinsellik kesinlikle günah değildir dedi yüz yıllardır eşcinsellik tedavi edilememiş allahın verdiği bu hissi kimse engelliyememiştir dedi eşcinsellik sapıklık değildir ya da günah değildir abazalarla karıştırılmamalıdır dedi lut kavmi eşcinsel değildi onlar evliydi ama zevk için kadınlarını bırakıp erkeklere tecavüz ettiler bunlar normal eşcinsellerle bir değildir dedi hangi kulun vazifesidir allahın yarattığını dövmek sövmek öldürmek dalga geçmek dedi. Kalpten gelen bu hissin Allahtan gelmediğini ispat edebilecek varsa buyursun etsin dedi ayrıca Kuranın şifreleme tekniğiyle incelediğinizde İnsan Suresinde Merh yani 3. Bir cinsiyetin oluşundan bahseder Nihat Hatip Oğluda bu açıklamaya katılmıştır kendiside eşcinsellik günah demez zina günahtir der ki zina siz heteroseksüellerede günahdır ayrıca Endonezyada Dinler ve Barış konferansında Eşcinsel doğmak ve olmak islam için caizdir fetvası verildi

Kızlar Ne Diyor 4

• bieberliboy? :D
    boylieber :)

0|0
    0|0
  • Yapılsa da tutmaz...

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir