Justin Bieber bir hayranını daha yumruklayıp, hayranını kanlar içerinde bırakması konusunda düşünceleriniz neler?

Justin Bieber geçtiğimiz günlerde Barcelona'da düzenlenen konser alanına geçmek üzereyken kendisine dokunmak isteyen bir hayranına yumruk atması sonucunda genç hayranını kanlar içerisinde bırakarak bu defa pes dedirtti. Daha öncede bir hayranını kendisinden resim istemesi üzerine yumruklayan Kanadalı şarkıcı, oyuncu Orlondo Bloom ile de Miranda Kerr yüzünden tekme tokat birbirlerine girmişlerdi. Sizce de Justin Bieber'in yaptığı bu taşkınlıklar sevginin bile mutlak bir ölçütü olması gerektiğine delil değil mi?
Justin Bieber bir hayranını daha yumruklayıp, hayranını kanlar içerinde bırakması konusunda düşünceleriniz neler?

Haber için;
https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/justin-bieber-hayranini-yumrukladi,SEoNl_Nay0OwaPwBs_hd3g/df2m7X_5IUuoJ9U3JhEqZg

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• o çocuk hakkında hiçbir şey düşünmüyorum

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Gereksiz ve anlamsız şekilde ünlü yaparsan birini bu davranışlar kaçınılmaz olur.

1|0
    0|0
  • Dayaklık velet

1|0
    0|1
  • bunu yapan kendileri

1|1
    0|0
  • en sonunda birisi vurur leşini atar oraya cocuk işte bu yaşta bu kadar para geçerse eline böyle kudurur

1|0
    0|1
  • ulan o şımarık velet kendini ne bok zannediyorsa birde tanrının oğlu diye dövme yaptırmış

2|0
    0|1
  • komik

0|0
    0|0
  • İkisininde mk :/

0|0
    0|1
  • Iyi yapmis, biebere hayranlik duymak bastan büyük bir sacmalik

1|0
    1|1
  • banane

0|0
    0|0
  • bieber top hayranı ondan top

0|0
    0|1
  • Ne işi varmış birde erkek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şu salak çocuğu sevmiyorum ya kendini bir halt sanıyor sahiden. türkiyede olsaydı yapsaydı bunu görürdü yemin ediyorum gününü 😄😄😄

1|0
    0|1
  • Neresine dokundu acaba 😄

1|0
    0|1
  • Ergen ergen hareketler 😒😒
    Saçma sapan insanlar.

1|0
    0|1
  • Y vsak herif

1|0
    0|1