Sayıları gittikçe artan ve gittikçe ahlaksızlaşan İzdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sayıları gittikçe artan ve gittikçe ahlaksızlaşan İzdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
5065

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumun artık hepten bozulduğunun kanıtıdır o programlar. Hususi seçiyorlar o manyakları o programlara. 2 yıldır bıkmadan usanmadan her gün talibini arayan kadınlar erkekler var orada? Hayret ediyorum onlara! Yok evini benim üstüme yap. Bodrum Türkçükünde 200metrekare yazlığın var mı? Varsa onu da üstüme yap. İki böbreğinin ikisini de üstüme yap. Sen diyalizle idare et. Araban kaç model? Dışardan prim ödeyerek mi yoksa normal yolla mı emekli oldun? Falan filan...

Şovmen onların alayı! Varsa bir manyak canlı bomba gitsin o programlarda kendini patlatsın. Bizi de kurtarsın!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seda sayan ve ugur aslan programinda solmaz diye bir roman var acin izleyin yok boyle bir rezalet inanamadim !!! * romanlardan sogudum **** izlemenizi tavsiye ederim solmaz diye bir kadin kiz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 64

• Rtuk daha ne kadar beklicek bunlara son vermek icin herkes sikayet etmeli

1|0
    0|0
  • RTUK ölsün

0|0
    0|0
  • Toplumuzun ahlakını ve kültürünü yıpratarak bizleri asimile çalışmaları yapıyorlar ve malesef toplumumuzda bunları izliyor...

0|0
    0|0
  • İnsanları öğrenmek için para harcarım..

0|0
    0|0
  • umarım son bulurlar. insanlara bu tip ilişkileri meşrulaştırıyorlar. özellikle genç nesili çok etkileyen bir durum bu. umarım yayından kalkar veyahut belirli kriterler getirilir.

1|0
    0|0
  • en gercekcılerı esra erol gelıyo bana dıerlerı sallamasyon kanks

0|0
    0|0
  • hiç seyretmedim ama iğrençler sanırım. kemal sunal filmlerinde rakıyı sansürleyen rtük bunlara neden el atmaz anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • tv izlemiyorum artmış mı :/

0|0
    0|0
  • Demekki izliyorsun ki ahlaksızlaştıklarını biliyorsun?
    Ben hiç izlemedim,
    ne oluyor bitiyor bilmiyorum.
    İzlemeyin, izlettirmeyin.!.

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • 5 - 6 tane sunucu para kazanıyor ve bunları destekleyen bir ekip ve hayali senaryolar kavgalar booku çıkmış hep aynı kişiler yıllarca ekranda evlenemiyor ve sahte gözyaşı ---bunların yasaklanması gerekli diye düşünüyorum insanların aklıyla alay ediliyor

0|0
    0|0
  • En basindan beri sevmemistim zaten bunlari. Televizyonda ise artik Izdivac programi ve yarisma disinda bisey bulmak imkansizlasti.
    Zamaninda televizyon izlerken dizilerin filmlerin yerini almasindan rahatsiz olmustum ama simdi dizi zamanlarini bile arar olacam gibi gorunuyor.

0|0
    0|0
  • Başından beri gereksiz bir program olarak gördüm. İzdivaç olmaktan çıkıp tartışma deyim yerindeyse kavgaya kadar büyüyebilen konuşmalarla insanlara kötü örnek oluyor Kesin kldırılması gerekir

0|0
    0|0
  • toplumu yansıtmıyor adeta toplumu yozlaştırmaya yönelik medya tarafından ve dış lobi tarafından desteklenen paralı manyaklardir

0|0
    0|0
  • Rtük'ün bu pzvnkleri kaldırması lazım

0|0
    0|0
  • Esra Eroldaki Pamuk hanıma talibim.

0|0
    0|0
  • o proğramları izleyende bence kafa yok... buna annemle karddeşimde dahil olmak üzere sizene başkası evlenecek size bir aydası mı var onları izliyorlar sabah akşam ben anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • içinde bulunduğumuz topluma ayna tutuyor

0|0
    0|0
  • Kültürümüzü değiştirmeye ve uygun olmayan davranışları uygun gibi göstermeye çalışıyorlar gibi geliyor bana

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 49

• Yillarca halki boyle progamlar ile aptallastidilar. Ulke de yer yerinden oynadi ama bizim derdimiz o onu ne yapmis ne etmis oldu. Yazik

0|0
    0|0
  • Seda sayana cikan bekir bey kuzenimin isyerinde calisiyordu. Vede para karsiliginda yaptigini soylemis. Hepsi hikaye. Bir kurgu oyun yapip onu oynamalarini istiyorlar oyuncularin hepsinde bir kulaklik yonetiim emir veriyo canli yayinda, bunu soyle sunu soyle die. Kurmaca hepsi

0|0
    0|0
  • Bir avuç vasıfsızın oturduğu yerden birbirine sataşarak para kazanmasını kimler sağlıyorsa onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • Kapatılmalı 😬 özellikle kısmetse olur hepsi oyun biliyoruz parayla ajanstan gelmiş insanlar onlarn yerine çizgi film koysalar daha iyi eskiden olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Bu programlar acilen kaldırılmalı milletin ahlakını bozdular ne kadar salak samimiyetsiz ve sahte yapmacık insan var ise bu programlarda sinir bozuyorlar

0|0
    0|0
  • Tiksinç ya.18 yaşında gencecik kızlar programa katılıyor. O yaştaki kız evlenmek istese her türlü evlenir onların amacı başka ünlü olmak için tanınmak için herkesi reddedip otellerde lüks hayat yaşamak için hepsi

0|1
    0|0
  • Evlilik uzerine Tiyatro Gösterisi...

0|2
    0|0
  • Neye göre ahlaksızlaşıyor anlamadım?

0|0
    0|0
  • sadece kınıyorum.

0|0
    0|0
  • Hep reyting kasma çabalarındalar. D: Dizi yerine izliyorum denk geldikçe. :DD Ama sıkıyor bazı olaylar.

0|0
    0|0
  • insani intihara tesvik ediyorlar :D

0|0
    0|0
  • Ziyaret için köye geldim burdaki herkes bakıyor bende izliyorum ara ara tam komedi zeka parıltısı dahi yok katılanlara

0|0
    0|0
  • cok ahlaksiz izdivac birogramlari bos isleryapcaklari bilgili birseyler yapsalar bu kadar aptal kutusu olnazdi yani

0|0
    0|0
  • Onlara evlilik programı gözüyle bakan olduğunu düşünmüyorum ki. Mesela ben her öğlen Seda Sayan izlerim çünkü bir komedi şovu gibi gelir.

0|0
    0|0
  • Sırf eğlencesine izlenen ve kişilerin kendilerini rezil etmek için çıktıkları absürt programlar..

0|0
    0|0
  • Nefretlik ya boş beleş kurgudan ibaret hepsi

0|0
    0|0
  • Ben saçma ve gereksiz buluyorum bu programları

0|0
    0|0
  • Insanlarin kendi tercihleri ama sevmiyorum ve izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • reyting için her şeyi yaparlar. özellikle zuhal topalın çok kötü.

0|0
    0|0
  • İnsana kendini izlettiriyorlar can sıkıntısından bende izliyorum gülmek için

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor... ;