Ricky Martin erkek arkadaşı ile nişanlandı. Para, İnsanlara her şeyi yaptırabilir mi?

Bir dönem genç kızları dansları ve şarkıları ile kendisine hayran bırakan Ricky Martin geçtiğimiz çarşamba günü katıldığı The Ellen DeGeneres Show’da önemli bir açıklama yaptı.

1 yıldır birlikte olduğu Jwan Yosef ile nişanlandığını açıklayan Martin’in heyecanı her halinden belli oluyordu. İlişkisinden bahsederken “Ben bir koleksiyoncuyum o ise bir kavramsal bir sanatçı. Sanatı aramaya başladım ve Jwan’ın yaptıklarını gördüm. Eserlerini görünce çılgına döndüm çünkü yaptığı işi gerçekten çok sevmiştim.” ifadeleri kullanan Martin’e esprili cevap ise DeGeneres’den geldi. Sonunda onu koleksiyonun için topladın diye espri yapan DeGeneres’e Martin’in verdiği cevap büyük sürprizi patlattı.

Toplamadım, Nişanlandım

İkili arasında esprili geçen konuşmada Martin nasıl evlenme teklif ettiğini uzun uzun anlattı. Ünlü sanatçı “Çok heyecanlıydım ve evet dediğini anlamam için 30 dakika geçmesi gerekti.” sözleriyle ilişkisinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha ifade etmiş oldu.

Martin ve Jwan artık nişan yüzükleri ile boy gösteriyorlar. Martin’in daha önceki birlikteliğinde taşıyıcı anne aracılığı ile sahip olduğu 8 yaşındaki ikizlerinin Jwan ile çok iyi anlaştığını ve herkesin çok mutlu olduğunu belirtti.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 90 larda kendisine tüm kadınlar hastayken özellikle erkeklerin hepsi onun için gay dediğinde hadi canim siz adamın yakışıklılığıni kıskandığınız için öyle söylüyorsunuz diyordum. Gerçeği öğrenince ayyyyy ben şok 😊 ne diyelim Allah mesut etsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 16

• Kına da yaptılar mı acaba

1|1
    0|0
  • en.vogue.fr/.../...bbana_8970_north_400x_white.jpg

Dolce&Gabbana kurucularından Stefano Gabbana ve Domenico Dolce birlikteliklerini ticarete döküp İtalya'nın en zenginlerinden oldular. Bu milyarder çift ayrıldılar ama ''İşte neden ortak olmayalım ki?'' deyip ''ilişki farklı iş farklı'' anlayışı ile ilerlediler.

0|0
    0|0
  • çiftlere mutluluklar diliyorum

0|1
    0|0
  • Ömür boyu mutluluklar. Gelinliği kim giyecek merak ediyorum 😂😂😂 bir küçük altın benden

0|1
    0|0
  • adam o kadar kadınla birlikte oldu ki erkeklere döndü sonunda :)

0|1
    0|0
  • İğrençlik değil adam istedikten sonra kime ne

0|0
    0|0
  • iğreençlik bence

0|0
    0|0
  • mutlu olsunlar

0|0
    0|0
  • biz bu adama... dediğimizde kızlar kıskanıyorsun diyordu..

0|0
    0|0
  • Ben de aynı soruyu sormuşum kusura bakma :(

0|0
    0|0
  • Nonoş olduğunu bilmiyordum

0|0
    1|0
  • Allah ıslah etsin diycemde bunun ıslah olacağı kalmamış la bu ne midedir laaa

0|0
    1|0
  • bu adamı beverly hills de gördüm tam bir oğlan...

0|0
    0|0
  • Bizi neden cagirmadin Nisanina ricky reis 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmaya gerek yok ama yaptıramaz heralde

0|0
    0|0
  • gay olduğu 15 yıl önce söylenmiş ve kabul etmişti de bundan bizene

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;