Evlilik programında size ayda 5 bin teklif etseler ve karşılığında da her gelene talip olacaksınız. Kabul eder misiniz?

Evlilik programları böyle mi sizce? Para alıyorlar mıdır? Tanıdığı falan olan yok mu hiç?

Güncellemeler:
iyi geceler

0|0
1632

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Fakirim, çalışmıyorum, iş yok. Hep evdeyim, para en ihtiyacım olan şey. Aylık 1000-2000 lira da verseler yaparım yani. Amaç eğlence işte, işim bu olur. Zamanla parası da artar popülarite kazanınca. Değişik birisiyimdir, programda unutulmaz olurum zaten. :D

1|0
    0|0
  • seyirci olsak alabiliyor muyuz bu parayı :D

1|1
    0|0
  • Hayir. 100 bin verseler yine gitmem. Biz şerefi namusu sokakta bulmadik.

1|0
    0|1
  • =D D=D =D kesinlikle giderdim bu ara da o tribün diyim kısmında oturup alkış tutanlara oynıyanlara 50-100 tl yani seyirci olarrak gidenlere o tarz paralar veriyorlar eminim o talip olanlara felan da para veriyorlar dır he bana deseler ben hertürlü çirkeflik her türlü şeyi yapar üstüne de on numara göbeği atardım 1 saat çalışıyorsun haftanın 2-3 günü ondna sonra rahatsın 5 bin tl bir de ohh taş attım da elim mi yoruldu

0|0
    0|0
  • seda sayan gibi kac defa evlenip bosandigi iki elin parmak sayisi kadar olan birisinin sozde evlendirme programi hic inandirici degil. sadece o degil butun evlilik programi yapan kanallarin tek kaygisi reyting. oraya katilanlar ise muhtemelen bir ucret aliyordur. bunlar kendi haysiyet ve sereflerini para icin satan adi insanlardir. kendi ozellerinde sakli kalmasi gereken sirlarini umuma acmak en buyuk kepazeliktir. bu tur programlarin bir amaci daha var o da Turk Milletini dusunmekten alikoymaktir Saygilar...

1|0
    0|0
  • ederim tabi :D

1|0
    0|0
  • kısmetimi kapatamam o saçmalıklara alet olarak

1|0
    0|0
  • Her gelene talip olmam da her taliple çay içerim

1|0
    0|0
  • Etmem açık ve net

1|0
    0|0
  • Her ay 5 bin teklif etseler kameramana da talip olurum

1|0
    0|0
  • Caps cok iyiydi :D 5 bin az

1|0
    0|0
  • ederim hemde eglenirdim 😂😂

1|0
    0|0
  • İş bulamıyorum en azından gidip yazılayım diyorum kalacak yer yemek hepsi kanaldan ayda 2 3 binde verseler yeter

2|0
    0|0
  • En fazla köşede sessizce oturan seyirci olurum

1|0
    0|0
  • %85i cast oyuncuları bunların. Hepsi maaşlı. Dizi gibi düşünün sahte hayatları oynuyorlar hepsi işte. Tepki vermeye fazla gerek yok zaten fake hepsi.

0|0
    0|0
  • Eksik kalsın.

0|0
    0|0
  • Eveet

1|0
    0|0
  • Hayatımda en nefret ettiğim programa bunlar, rezil gibi çıkıp oyun oynayıp, değersiz ömürlerini gözler önüne seren beş para etmez insanlar grubu orda ki tipler, bayhan Hanife şimdide bunlar çıkmış, sözde evlilik arayan değersiz tipler

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • almaz olurlarmu hep yalan dolan reitin evlilikle alakalı değil maksat milleti kandırıp alay etmek seda sayan zaten 9 kere evlenmiş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• ek iş olarak yapmamı kabul ederlerse yaparım valla paracıklar paracıklar katlansın paracıklar :D napiyim kredi borcum var :(

0|0
    0|0
  • Aliyorlardir

0|0
    0|0
  • İstemem hiç sevmem zaten bu programları.

0|0
    0|0
  • o kadar haysiyetsiz değilim
    çalıştıgım kazandıgım bana yetiyor
    şaklaban olmama gerek yok

0|0
    0|0
  • 5000 büyük bir rakam değil ki

0|0
    0|0
  • Hepside yazilmis sahneleri oynayan insanlar para karsilginda ve oraya cikan cogu bayandan supheliyim

0|0
    0|0
  • Aman kalsın

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Böyle saçma evlilik programlara katılamam isterse dünya kadar para versin yinede istemem. Bu programlar sahte belli zaten hepsi oyuncu bunların.

0|0
    0|0
  • Evet kabul ederım 💃💃

0|0
    0|0
  • Her geleni para karşılığında kabul etseydim genelevde çalışandan ne farkım kalır

0|0
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • nayııırrrrr para içun kendimi rezil edemem kuzumm 😂

1|0
    0|0
  • Para için kendimi küçük düşürüp gurursuzluğu oynamak mı? Yok ben almamayayım karşim

1|1
    0|0
  • kabul ederim

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;