Kerimcan Durmaz muhafazakar ablasına dükkan mı açmış?

Mağazada kardeşinin vur bana vur şarkısını çalar heralde 😀😁

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• O kerimcana ait degil ayrica ne istiyosunuz kerimcandan ya surekli bir dalga gecme hali filan. Ona gelene kadar kurtulmamiz gereken bir suru tip var farkinda misiniz?

0|0
    0|0
  • O şarkı onun değil

0|0
    0|0
    • hersey normal sence şarkimi sorun

• Size instagramda nükleer atomda fizyon anllatan insanlar mı ilgi çekici gelir şebeklik yapanlar mı aynı katagoride değiller bile :D ama doğru bir noktaya değindin :D

• sistem ne isterse o oluyor uzgnm

• Olabilir bir elin her parmağı aynı değil biri sağ olur biri sol normal birsey...

0|1
    0|0
  • Surmaz değil durmaz

0|0
    0|0
    • hizli yazdigimi ve iki harfin yanyana anlamayacak kadar zekice bir uyarı tesekkurler..

• Ne mutlu ona... neden dalga geciyosunuz oda allahin bir kulu kendini oyle hissediyosa kim ne yaoabilir ki. Kinadigin basina grlmedikce ollezsin bunu unutla

0|0
    0|0
  • Her kapalı da muhafazakar oluyordu ztn gündemde kalmak için esarbi kullanıyor kerim can da dindarım diyerek dini kullanıyor inançlı biri böyle bişi yapmaz

0|0
    0|0
  • Olabilir ya garip değil bence

0|0
    0|0
  • bize ne kerimcandan bize ne ablasından

0|0
    0|0
  • aysss kerimcanimm🤗🤗😂

0|0
    0|0
  • Ne kadar tipsizler

0|0
    0|0
  • ilginc 2 ablasi mi var

0|0
    0|0
  • Cok bossun

0|0
    0|0
  • ikizler resmen

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Vur bana kerimcanın değil tolga diye bir çocuğun şarkısı.

0|0
    0|0
  • vur bana zirvasini kerimcan durmazin soyledigini mi saniyosun

0|0
    0|0
  • Muhafazakâr görmesek eyvallah bu kadın mı muhafazakâr şimdi 😂 Bu bildiğin süslüman işte bremın 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• benım anlamadıgım şey bır erkek kendıne nasıl yakıştırır bu lafları nedır yaa vur bana ınan ben o şarkıda cıdden kendım utandım aynen dedıgın gıbı ablası calar sarkıyı

0|0
    0|0
  • kıskançlığın da bu kadarı. hemen adamı eleştirin vallahi on numara insan o. ben delikanlıyım dıyıp tespıh sallayan serefsizlerden daha adam o begenmedıgınız kişi

1|0
    0|0
  • her türlü pisliği yapıyorlar ondan sonra dini kullanıp onun arkasına sığınıyorlar, Caner diye bir tip var hastanede yatıyor ölüyor dediler bir bardak ve hastane yatağı var fotografta, sonra bir anda video ile ortaya çıkıyor, bizim cahil ergen insanlarımız da AA düzeldi diye seviniyor, bunları tercihi umrumda değil ama hayatları rol yapmak

0|0
    0|0
  • Bırakın bu işleri yaw

0|0
    0|0
  • Nasılda benziyorlar :D

0|0
    0|0
  • Lan onun getirdiği paradan ne olur erkek adam erkek gibi çalışıp kazanmalı erkek kılığına bürünmüş totoş bunlar

0|0
    0|0
  • oha artık bu ne dünya kardeşim. Yarın Kerimcan gizli cemaatçide çıkarsa şaşırmayacağım.

0|0
    0|0
  • Vatana millete hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumlu kardesi öyle diye ablasıda öyle olacak diye bir kural yok.

0|0
    0|0
  • adamın dış görünüşüne yaşantısına bakıp ailesini yargilamayin

0|0
    0|0
  • Bu bunun ablası mı harbi 😂

0|0
    1|0
  • ablası neyi muhafaza ediyormuş :)

0|0
    0|0
  • banane

0|0
    0|0
  • Yoooh a q

0|0
    0|0
  • Ablası ve kardeşi neden bir insan tutuluyor. Ablası çok daha farklı Kerimcan çok daha farklı biri olamaz mı? Kerimcanın durumunu tabiki onaylamıyorum ama çoğu adamım diye ortalarda gezenlerden daha adamdır bu Kerimcan. En azından nerden geldiğini biliyor. Onun kendi durumu Allah'la onun arasında şu adamı Alay konusu yapmayın artık. Ayrıca Vur Bana şarkısını kaç kişi söyledi şarkı Kerimcanın filanda değil.

0|0
    0|0
  • Ablası lezbiyen diyorlar değişik bir aile

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;