Rüzgar Erkoçlar kamera karşısına geçiyor, sizce oyunculuğu mu konuşulur yoksa geçmişte yaptığı seçimleri mi?

Erkoçlar, üniversiteler arası düzenlenen 1. Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film projesinde Umut Şahin’in yöneteceği kısa film ile kamera karşısına geçecek, sizce oyunculuğu mu konuşulur yoksa geçmişte yaptığı seçimleri mi?
Siz oyunculuğunu neye göre değerlendirirdiniz?

Rüzgar Erkoçlar kamera karşısına geçiyor, sizce oyunculuğu mu konuşulur yoksa geçmişte yaptığı seçimleri mi?

0|0
1315

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar güzel bir nasıl cinsiyet değiştirdi ben anlamadım ama işte karmaşık bir durum.. Oyunculuğu değil tabii ki Bülent Ersoy'un sesi tartışılmazdı ama sesinden çok yaptığı tercihle akıllarda kalacak...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyunculuğu konuşulması bu toplumda biraz zor. Çünkü biz bir oyuncuyu bile gerçek adıyla değil oynadığı roller ile hatırlayan bir toplumuz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben bu kızdan hoşlanıyordum eskiden. Şimdi ben gaymı oldum

1|0
    0|0
  • Oyunculuğu

1|0
    0|0
  • oyunculuğu konuşulur bence

1|0
    0|0
  • Oyunculuğu. Zengin olmasaydı çok kınarlardı.

0|0
    0|0
  • Ameliyatı yapan kişi iyi bir iş çıkarmış 😀 bütün erkeklerin önüne geçmiş sakal makal ellerin yapısı falan yani ama her ne kadar erkek olsa, gibi görünüyor olsa bile kadın beyni taşıyor ve vücutta dahil çünkü doku alınarak ameliyat yapılıyor.. 😉 ama bazı yerlerde ön tarafı hala aynı diyorlar demek evlenemeyecek 😀

0|0
    0|0
  • Kişisel tercihleri beni ilgilendirmez.. ben oyunculuğunu konuşurum..

1|0
    0|0
  • Umrumdisi hicbiseyy dusundurmez.

0|0
    0|0
  • Ya ben çok şaşırıyorum nasıl yaptılar böyle bu adamı kısa sürede? Yani ilginç 😆

0|0
    0|0
  • Ben oyunciluğuna bakarım tipi de zaten gayet iyi daha nr 😄

0|0
    0|0
  • Her zaman cinsiyeti

0|0
    0|0
  • on numara delikanli olmuş. helal olsun..

0|0
    0|0
  • Şimdi bu kadınlıktan erkekliğe dikey geçiş yaptı bu orjin degil çançinçon kaldır at marka bş a yaşiyo gördügünüz gibi bu arkadaşin her yönüyle bir sürü konuşulacak şeyi var

0|0
    1|0
  • Merak ettigim bsy var acaba yine çaktırıyormudur 😁

0|0
    0|0
  • Fıstık gibi kızı maffetti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yani elestirmek icin olmasa dahi meraktan fiziken cok ilgi cekecegini dusunuyorum. Ben de izlersem durusuna bakisina hareketlerine bakarim buyuk ihtimal.

1|0
    0|0
  • Oyunculuğunun konuşulması gerek seçimleri hiç kimseyi alakadar etmez

1|0
    0|0
  • oyunculugu kesinlikle

1|0
    0|0
  • Bir kadının erkek olması son derece doğal

1|0
    0|0
  • oyunculuğuna göre

1|0
    0|0
  • tabi ki seçimler oyunculuqa ya da sanatina bakanlar mi war? Tabi bir bölumde yakisikliliqndan bahseder

0|0
    0|0
  • Daş gıbı oglan olmus tabıkı secımler konusulur

0|0
    0|0
  • cinsiyet degstrmis bir insann gecmisi konuslur

0|0
    0|0
  • İyiyim yapar

0|0
    0|0
  • Geçmişi.

0|0
    0|0
  • bu haliyle sevgilisi var laf yok

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi görünüyor dürüst bir karaktere sahip olduğu belli. Türkiye gibi bir ülkede cesurda aynı zamanda. Oyunculuk performansı zaten normaldi. Ama burdakilerin çenesi bitmeyecek. Sanki kendileri dört dörtlükmüş gibi onu eleştirirler.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;