Kendal Jenner'a hayranı doğum gününde 3.4 milyon TL'lik hediye almış. Sizde bu kadar pahalı hediye istermiydiniz?

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner'ın gizli bir hayranı, 21 yaşına giren ünlü top modele Rolls Royce hediye etti!
Dünyanın en şık İngiliz yapımı otomobillerinden biri olan Rolls Royce'ların Phantom modelinin fiyatı 1.1 milyon euro. (yaklaşık 3.4 milyon TL)

Kendal Jenner'a hayranı doğum gününde 3.4 milyon TL'lik hediye almış. Sizde bu kadar pahalı hediye istermiydiniz?

Size bu kadar pahalı bir hediye alınmasını ister miydiniz ya da alındımı 😂 ?

Güncellemeler:
**

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendal Rolls Royse'a laik bir model :p Arabanın estetiğini bozmaz, içine yakışır. Bir güzel reklamını da yapar :D Satışlarda patlama falan olur :D Hayranı çok iyi düşünmüş. Kendisini buradan tebrik ederim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Yani olursa neden olmasın😄

0|1
    0|0
  • Memesiz kadina asla hediye almazdim ben

0|3
    1|0
    • Mandıra ineği ile ''kadın''ı karıştırıyor birileri... Bilin bakalım kiiim.

• @Delphie :))

• Kadini gosteren memedir dimi soyle yuvarlak ve buyuk olacak ki kadin diyesin helal olsun sana +1 ini al gile gule kullan

• 3.4 milyonluk hediye alacağına 5 liraya 3 metrelik kumaş alsaymis daha iyimis😄

0|1
    0|0
  • Zaten bir ünlüye neden hayran olurlar hiç anlamış değilim. Sen adam için ölüyorsun tuvaletine kadar arastiriyosun. Adamin senin varlığından haberi dahi yok.

0|1
    0|0
  • Alinmadi. Öyle bir beklentim yok.

0|1
    0|0
  • isterdim tabi.

0|1
    0|0
  • Tipsiz balon.

0|1
    0|0
  • Bu kızda amma abartildi neresi güzel anlamadım