O Ses Türkiye 2016-2017 maaşları açıklandı sizce de haksızlık olmamış mı?

Hello!
O Ses Türkiye'nin sayı değer jüri üyelerinin maaşları açıklandı. Sibel Can haftalık 100 bin lira alırken demirbaş diye adlandıracağımız Hadise'nin aldığı maaş ise sadece 85 bin liracık. Sizcede biraz haksızlık olmamış mı?

Diğer jüri üyelerinin maaşını görmek için tıklaman yeterli.
O Ses Türkiye 2016-2017 Maaşları Açıklandı Sizce de Haksızlık Olmamış Mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bir yanlış anlaşılmaya yol açtım. Karşılaştırma yaptığım kişiler jüri üyeleri yoksa tabi ki 85 bin liracık dediğim para gerçekten büyük bir mevla ama tekrar üstüne basarak söylüyorum Hadise hanımın maaşını Sibel hanımın maaşıyla karşılaştırma yaptım.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Disarida hem okuyup hem de garsonluk yapan ogrenciler gunluk 50 tl aliyor ustune hayvan gibi calistiriliyor.. Bunlar 3-4 saatlik yayin akisiyla gunde 12-13 bin tl aliyolar. Nasil bir adalettir bu ya anlam veremiyorum.. O da insan sende insansin oturduklari yerden şaklabanlik yapiyolar para ceplerinde..

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Asıl haksızlık bilim öğreten insanların, öğrenci yetiştiren öğretmenlerin, can koruyan askerlerin, saatlerce çalışan işçilerin olduğu ve 1300 lira ile 5000 lira alan kesim varken, bu gereksiz insanların 100 bin lira maaş alması. Bilime verilen değer ile orasını burasını açıp reyting yapan ahmaklara verilen değer arasında maalesef uçurum var.

2|1
    0|0
  • Hadisenin kalan 15 binini. ben tamamlayacağım. Ayıp o kadar az maaş verilir mi? Ben olsam sibel cana 1 milyon 500 bir hadiseye 1 milyon, murat boza 750 bin, atheanın her bir üyesine 500 bn veririm. İzleyenler çok nede olsa. Para musluklarıda su gibi

1|0
    0|0
  • Zenginin parası fakirin çenesini yorar demişler. hayatımızda 85 milyarı görmedik neymiş hadise 85 alıyor diye üzülüyor şu soruyu soran çok üzüldüm ya 85 ne ki

1|0
    0|0
  • Kapitalizm işte biz burda asgari ücrete gtümüzü yırtarım cidden büyük haksızlık ama yapacak bişey yok maalesef

1|0
    0|0
  • ula o kadar maaş versinler 10 a 15 emı bakcam :D

1|0
    0|0
  • Biz burada 3 kuruş kazancaz diye Afedersiniz yemediğimiz azarlar duymadığımız küfürler yiyoruz Adamlar haftalık 100 bin alıyolar vay anasını be :/

1|0
    0|0
  • Aman da aman ne kadar uzucu ya haftalik 85 bin tl valla aclik sinirinda kalmis kadin, hadi hepimiz yas tutalim. Gel gelelim ilk sezondan beri oldugu halde hic sampiyonluk gorememis birinin de en yuksek parayi almasi beklenemezdi. 2 sene once 4 finalistin 4'unu de Gokhan cikarmisti ama en az onlar aliyor.

0|0
    0|0
  • bizim bir ömürde aldığımızı 1 ayda alıyorlar. Bu dünyada yüün gülsün de öbür dünyada gülmez inş

1|0
    0|0
  • azmış

1|0
    0|0
  • Fazla fZla aliyolar işte

1|0
    0|0
  • Çok halsizlik vallahi eğer öyleyse. Hadise nin 10 da 1 ini bile dolduramiyor sibel can. Hadise yillarini vermiş valla haksizlik.

0|0
    0|0
  • Mallar işte Sibel Can kim ya yerine getir ne bilim yılmaz morgulu o daha çok hakeder

1|0
    0|0
  • ayda 400 bin tl adamlar bok gibi para kaldırıyor

0|0
    0|0
  • Sibel Can ile
    Hadisenin kariyeri bir mi yahu
    Hadise daha kaç günlük sanatçı

0|0
    0|0
  • vay anasını ya orada oturuyorlar çok güzel sesin var bana gelmesin diyorlar ve 100 bin lira alıyorlar ha. boşuna çalışıyoruz ya biz

0|0
    0|0
  • Yazık Hadise'ye ya 85 bin lirayla nasıl geçinecek bu kadın hiç düşünmemişler mi cık cık... Millet aç aç

0|0
    0|0
  • Normal canim Hadise dunku cocuk

1|0
    0|0
  • Hadise o kadarı da hak etmiyor aslında

0|0
    0|0
  • Hehehehe garip vatandaşlarımız da 1300 tlye çalışıp ekmek içi ekmek yesin.

0|0
    0|0
  • haksızlık olmuş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

• Oranin eglencesi hadise murat ikilisi. Adil degil

1|0
    0|0
  • Gökhana yazık asıl ayrıca az dediğin para hayatımız boyunca çoğu kişinin zor görücegi ama onların bir haftada aldığı para

0|0
    0|0
  • En büyük haksızlık bize karşı bence

1|0
    0|0
  • Olmuş

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor sonuçta parayı ben değil onlar kazanıyor onların sorunu.

0|0
    0|0
  • 85 binliracık... Sen ayda 200 bin falan alıyorsun galiba. Dile kolay.

0|0
    0|0
  • Hadise cok fazla renk katiyor o programa ya. Sibel Can'i seyretmek keyifli degil. :/

1|0
    0|0
  • Hayalimdeki meslek jurilik. Zaten aksama kadar milleti elestiriyorum benimki bedava onlarin ki haftada 100 bin

0|0
    0|0
  • millet açlıktan ölüyo sen neyin derdindesin. Bize ne milletin parasından pulundan. sanki 85 kuruş alıyo tövbe tövbe.

0|0
    0|0
  • Ama mesela konsere ciktiklarinda ayni miktarda almiyolar sibelcan daha cok aliyo bu nedenden ötürü gayet adaletli bence

0|0
    0|0
  • Bunlarin hakketmedigi parayi keske Polislerimiz Ve Askerlerimiz alabilse...

0|0
    0|0
  • Ha 100 bin ha 85 bin. Ikiside iyi

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun hak mı bu yani

0|0
    0|0
  • Çokmuş😊

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Vay be. Kadin haftalik 100 bin alıyor ben sade 100

0|0
    0|0
  • hak ediyorlar mı o kadar parayı acaba sorgulanması gerek bu olmalı..

0|0
    0|0
  • Bu paraları kim dağıtıyor ya biz yeri geliyor para bulamıyoruz?

0|0
    0|0
  • millet ne paralar kazaniyo ya 20 sene çalişsam kazanamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...