Aile içinde gittikçe yaygınlaşan Bollywood virüsünden nasıl kurtulurum?

Eskiden abilerim Bollywood filmleri izlerken katıla katıla tiplerine gülüyordum. Sonra işte annem Kanal7 kanalında başlayan hint dizilerini izlemeye başladı. Dün babamı 'Zira ve Gita' izlerken yakaladım. Şimdi ise oturmuş Madhubala izliyorum. Dizide o kadar hata var ki ama nedense görmezden gelmeye başladım artık. Dizide ki hayal gücü, mantık seviyesine daha ağır basıyor. Mesela, kapalı bir bölge de rüzgarın saçlarımızı dalgalandıracak güçte esmesi mantıklı mı? Değil. Onlarca insanın bir anlık gelen sevinç ile koreografisiz aynı dansı yapması? Peki bir adım arkanda olan birini farketmeyerek (!) onun duymaması gereken şeyleri hala (!) onu farketmeyerek anlatmak? Ama işte dizi de bir tatlılık var insanı çeken. Bir de herifler yakışıklı. Ve sanırsam annem RK'ye aşık. Şşşt, aramızda ๏_๏. Eskiden O Rishab Kundura'yı tutardı, bende Sultan'nı. Şimdi o yine RK'yi tutuyor, ben Abhay Kapoor'u. Yaşasın kötüler!!!

2|0
1810

En İyi Erkek Görüşü

• bütün saçma hint filmlerini geçtim baahubali isminde bir film çıktı geçen sene, yüzüklerin efendisine rakip dediler, filmde tek aksiyon sahnesi var orda da bir ırmakta çamaşır yıkıyorlar ve şarkı söylüyorlar, yahu ne içtiniz, nasıl bir hayal duygusu ve daha kötüsü bunu yüzüklerin efendisi serisiyle kıyaslamak nedir, birini liseliler yazıp çekmiş, diğeri dünya mirası

1|0
    0|0
    • Bilmem hiç duymadım o filmi, illa Bolly hayranı değilimde, böyle cıvıl cıvıl giyinmeleri, en acı anda kalkıp 100 kişi ile dans etmeleri falan neşelendiriyor beni 😅

• kolejde filmleri göstermişler galiba, fakat matrix mi yoksa komedi filmi mi anlamamış :) umarım ileride ki hayatını etkilemez bu trajedi :)

• Umarım 😄

En İyi Kız Görüşü

• Ne izlensin peki magazin mi izlesin annelerimiz babalarimiz yok kim hangi cafe de gorusntulenmis vs. Evet mantik hatasi cok fakat insani eglendiriyor civil civil diziler. Kiyafetleri icin bile izlenir. Isimleri hele cok guzel. Kanal 7 reytingleri goturuyor. 25 sira cok iyi bir siralama yabanci dizi icin😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Dün kazara bir tanesini 15 dakika izlemiş bulundum Kanal 7'de ve çok ufak bir beyine sahip hiçbir insan izlemez o dizileri. Böyle bir aileye sahip olduğun için sabır diliyorum sana

0|0
    3|0
  • Hahaha manyak 😃😂

1|0
    0|0
  • bizdede var ;:((

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeyler

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum madhu yu

1|0
    0|0
  • Sacma sapan diziler ya benimde annem seyrediyor hic sevmiyorum yani

0|0
    0|0
  • şu haytta 2 şeyi sevmem 1 hint filmlerini sevenleri 2 üç mal en sevdiği film olanları

0|0
    0|0
  • hint dizilerine nifret ediyorum

1|0
    0|0
  • Kurtulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hollywood batmadan Bollywood izlemem. Mantıksız geliyor dizi/filmlerde dans fazla ağırlıklı kahramanın ailesi ölüyor adam şarkı söylüyor hüznün baskın olduğu ortamda şarkı başlayınca gülesim geliyor bir yandan da vicdanım sızlıyor duygularımı karıştırmaktan başka etkisini görmedim.

1|0
    0|0
    • Haklısın, bazı abartılı hataları var, insanı gülmekten öldüren. `(*∩_∩*)′ Dansları da bana coşkuyu bir veriyor, bir veriyor, kendimi evde saçma sapan dans figürleri yaparken buluyorum ^o^ Bir de hüzünlü sahnelerde konuştuğu adama sırtını çevirip kameraya doğru bir adım atmalar, arka da kalan adamın gelip elini omuzuna koyup ağlamas falan :-D Ama işte seviyoruz be ♡

• Daha çok Kore dizilerini izliyorum :) Isınmasam daha iyi :D

• Sen bilirsin ¯\_(ツ)_/¯

• ahahha bayılırım profilimden de belli olduğu üzere izlemeye devam edin en azindan bizim Türk dizileri gibi öpüşme sevisme yok bence aşkı cok guzel anlatiyolar

2|0
    0|0
  • Adamla karısı öldü, ölmeden çocuk yaptılar yeniden dogdular falan. Değişik

1|0
    0|0
    • Değil mi? Acaba dizi hep böyle mi olacak? Madhubala Junior ve RK Junior yeni sezonda başka bir Madhubala Junior mu yapacaklar? Ve Madhubala Junior'un kızı Madhubala Jr. Jr. yine babaannesi ve annesi gibi gidip yakışıklı bir yıldız ile kavga edip, sevişip yeni bir Madhubala mı yapacaklar? Beynim yandı ayol.

• Ay ne artist, ne artist ^o^

• 😂😂😂😂

• Bollywood Türk sektöründen daha iyi bence. Ben seviyorum açıkçası.

2|0
    0|0
  • Hshahsadd ben bu dizeleri anlamıyorum öyle bakıyorum hahahah cok renkli caf cafli

1|0
    0|0
    • İşte insanın en hüzünlü sahnesinde bile katıla katıla güneşi geliyor. Renkli tipler ayol.

• 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bollywood Filmleri veya dizileri hepsi mükemmeldir. Sana Shahruhk Khanin filmlerini tavsiye edebilirim. inan filmden sonra farklı bir bakış açın olacak bollywood filmlere karşı.

1|0
    0|0
  • hahah tatliliga bak ya :D :-)

1|0
    0|0
  • Ben hiç sevmiyorum bu hint filmlerini ya 😂

0|0
    0|0
  • Izledigim butun filmleri guzeldi. Mesela pe ke ay. Ama dizisini gormedim.

1|0
    0|0
  • Abhay'dan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Annem bağımlısı

0|0
    0|0
  • Hic izlemeyiz

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum bollywood filmlerinden

0|0
    0|0
  • Ya felaket birşey bıktım ya Tv'de görmekten

0|0
    0|0
  • Hayatımın hint filmlerindeki gibi bir anda gelen yersiz bir neşeyle dans etme bölümüne geçmek istemişimdir hep

2|0
    0|0
  • Ben okuldadada cekiyorum boyle tipleri

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;