şu an anne dizisini izleyenler? Sonunda toplumun sorunlarına dokunan bir dizi yapıldı? Nasıl dizi sizce?

Şuan anne dizisini izleyenler ?? Sonunda toplumun sorunlarına dokunan  bir  dizi yapıldı??Nasıl dizi sizce??

1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• aslında kadın kötü davranıyor ama , içi de elvermiyor kötü davranmaya.. birkaç bakışında bunu farkettim.. yine de çocuğun yaşadığı dram feci.. açlıktan bayıldığı sahnede artık tutamadım kendimi ağladım.. babası küçük yaşta ölünce annesi kötü yollara sapmış.. eğer başından beri böyle bir anne olsaydı zaten o çocuğu doğurmazdı.. ben böyle düşünüyorum.. hayat şartları kadına acımasız davranmış ama o küçücük çocuğun yüzündeki gülümsemeyi alamamış.. ve gerçekten de çocuklar annelerini ne olursa olsun sevmeye devam eder..

2|1
    0|0
  • bu soruyu dün ben yazıcaktim unuttum 😄 çok güzel dizi saçma hepsi aynı olan aşk dizilerinden kat kat iyi toplumda yaşanan problemlere zihniyetlere değiniyo güzel yanı

0|1
    0|0
  • İzlemedim nasıl konusu

0|0
    0|0
    • Pavyonda çalışan bir anne üvey babasından dayak yiyen bir çocuk şerefsiz bir bana ve çocuğa sahip çıkan öğretmeni

• Annem pek övdü diziyi ama türk dizilerinden sıkılıyorum bir göz atıcam ama

0|0
    0|0
    • @burjuuva ama bu gerçekten klışeler den farklı tavsiye ederim kimse kimsenin yengesine gelinine göz dikmiyo mesela mise bulandırıcı şeyler yok

• bir göz atıcam arkadaşım ve annem önerdi

• Izlemedim henüz

0|0
    0|0
  • Diziyi izlemeye vaktim olmadı güncellemeye konusunu neden bahsettiğini yazar mısın?

0|0
    0|0
  • Güzel mi

0|0
    0|0
  • TR28 0006 4000 0016 0220 8059 86 ped alıcam para yok

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç bir diziye böyle ağlamamıştım 😕

0|0
    0|0
  • Dizide kötü karakteri canlandiran anne kim? Ben izleyemedim. Bilgi verirmisiniz?

0|0
    0|0
    • Öz annesi.. babası üvey şerefsizin teki izlemeni tavsiye ederim o kadar şerefsiz ki ufak kızın tek arkdaşı tavşanı sakızı öldürdü

• Hayır vahide perçin Cansu derenin annesi yani küçükken onu sahip çıkmayan evlatlık veren öz annesi.. Cansu derede Küçük kıza sahip çıkıyo

• Anladım teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlemedim

0|0
    0|0
  • adı ne dizinin?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;