Aleyna Tilki Vs Devlet el koyar diyen ünlüler?

Aleyna Tilki Vs Devlet el koyar diyen ünlüler ?
evet arkadaşlar , meşhur ergenimiz Aleyna Tilki , geçtiğimiz günler de İstanbuk Maslak ta bulunan bir gece kulübünde sahne almış , ve ardından bir çok ünlü ailesine tepki göstermiş , hatta Devletin kızı ellerinden alabileceğini söylemişlerdir ki bu konu da kanun gayet açık. üstelik annesi de Devletin yetiştirme yurdunda müdürlük yapıyormuş.

ben görünntüyü iğrenç buldum , hatta Türkiyenin insanlarının gittği iğrençlikte son nokta olarak karşıladım. peki sizin düşünceleriniz neler? henüz 16 yaşında güzel sesli bir kız , bir yandan kızı üzerinden tomarla para kazanan ailesi , bir yandan 16 yaşındaki kıza her türlü cinsel istismarda bulunan içmiş kendinden geçmiş insanlar silsilesi. yazık !

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşırı derecede abartılıyor kızdan tiksindim sesi gayet güzel fakat kendinden yaşça büyük bir erkekle isminin anılması pis pis gece kulüplerinde çıkması ve buna ailesinin izin vermesi o ortamlarda vakit geçirmesi ve en önemlisi de kendini çok bir halt sanması bilmiyorum ama bana çok itici geliyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mallar işte kızı cekemiyorlar

0|0
    0|2
    • haa demek bu kız senin bacın olsa sende gönderirsin yani buralara. bacılk flan umrumda olmaz ben getirdiği paraya bakarım diyorsun. hmmm gayet geniş bir durum. başarılar kardeş

• bizde genişliğe pez. diyorlar :D e sende kabul ettin bana pok yemek düşer ergen geniş kardeş :D hadi şimdi al o klawyeden voltanı. delikanlı yosması

• Siz buna genişlik diyorsanız yobazcilar aklınızdan şüphe ederim delikanlı yosmasi

• kötü örnek oluyor ırıspı çocugu

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;