Ünlülerin güzelliğinin anahtarı sizce "para" mı?

Fahriye Evcen'in önceki ve sonraki hali. Birçok ünlünün de eski ve yeni fotoğrafı arasındaki fark ortada. Sizce de güzelliğin anahtarı para mı?Ünlülerin güzelliğinin anahtarı sizce "para" mı?

0|2
15988

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 88

Kızlar Ne Diyor 159

• Fahriye Evcen'in yüzüne o kadar ufak ve o kadar çaktırmadan dokunuşlar yapmışlar ki daha yeni uyandık. Tabiki para ama biz de kendimizle barışık olmalıyız😬

0|0
    0|0
  • Bir tek ben mi göremiyorum estetik olduğunu? Hani neresi estetik?

3|0
    0|0
  • Aslında gerçekten güzel Fahriye Evcen ama şimdi sokaktan bir bayanı getirip bir ton makyaj, bakım yapsalar o bayanda güzel olur.
    Yani bilemiyorum😂

1|0
    0|0
  • parann yapamadgi hc bir guzellk yk okadar para harcayabilsydim bni ailem ble zor tanirdi glba ;) esttkler vs Insani gercktn ck degstryo

0|0
    0|0
  • Sadece ünlülerin değil bence
    Eğer maddi durumun iyiyse daha bakımlı olursun üzerindekiler daha iyi olur böylece daha güzel gözükürsün
    Genel olarak söylüyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Görece güzelliğin etkisi parayla sağlanıyor da, içleri güzel mi? Yarısı yozlaşmış, karakteri bozulmuş, para delisi olmuş.

0|0
    0|0
  • hayır , spor yap fit kal bakımını yap sağlıklı beslen bunun için paraya ihtiyaç yok bence , oturup bütün gün yemek yiyip kilo alıp dikkat etmezsen bakıma vs cabuk yaslanirsin doğal olarak

0|0
    0|0
  • yok canım biri genetikten güzel değilse parayla olmuyor ama zaten güzelse güzellik merkezinde ufak dokunuşlarla , güzelliğine güzellik katar

0|0
    0|0
  • Kadın o resimde 20 li yaşlardaydı şimdi 30 lu yaşlarda yüzü olgunlaştığı için tabikide değişicek yani.

1|0
    0|0
  • Altyapı saglammış bir de üstüne parayla cila cekince böyle oluyo işte. Annem bile ben onlara bin basarım o kadar bakım bana yapılsa diyo 😀😀

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle ama bazılarının temel iyi olunca güzel şeyler çıkıyor ortaya mesela Fahriye Evcen

1|0
    0|0
  • Guzelligin anahtari paradir. Ama kendinde de biseyler olmasi lazim. Guzel yanlarin olmali yani. Bu kadin da oyle

0|0
    2|0
  • tabiki de para param olsa koreye kaçar estetik ameliyatı olurdum

0|0
    0|0
  • Fahriye evcenin neresine ne yaptığıda pek anlaşılmıyor heryere azar azar dokundurmuş zeki kadın vessalam

0|0
    0|0
  • Ne değişmiş? Ben mi farkedemiyorum. Burun aynı dudak aynı kaslar saç toplandığı için kalkik durmuş ee neresi değişmiş

0|0
    1|0
  • fahriyeyi çok beğenir im şu doğal halini görünce bana makyaj yapsalar onun gibi ondan daha güzel olurum dedim

0|0
    0|0
  • Çok boş işler yapıyosunuz eskiden de güzeldi sadece olgunlaştı

0|0
    0|0
  • Arada ciddi fark var tabi para her kapının anahtari

0|0
    0|0
  • estetik yook diyorlar estetik haric adi estetik olmayan bir suru dokunuşlar var adi estteik degil

0|0
    0|0
  • Bu kadina neden bu kadar taktiniz guzel deyip gecin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    119
Yükleniyor...