Ünlülerin güzelliğinin anahtarı sizce "para" mı?

Fahriye Evcen'in önceki ve sonraki hali. Birçok ünlünün de eski ve yeni fotoğrafı arasındaki fark ortada. Sizce de güzelliğin anahtarı para mı?

0|2
15988

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 88

Kızlar Ne Diyor 158

• ahahah demekki para bunu böyle yaptıysa beni hiç düşünmeyin

0|0
    0|0
  • estetik=para

0|0
    0|0
  • ya Fahriye uzerinden gidicek olursak onun yuz guzelligi varmış zaten bikaç küçük degisiklikler yaptırmış yüzündeki ben adı altindaki lekeleri yok etmek gibi ama diger unlulerden itafen yola çıkarsak kadinlar makyajla ugrasmiyor direk işi kalıcılığa tasıyor guzellik merkezlerinde yüzü canlandirma yuzu puruzsuzlestirme goz alti morluklarini doldurma hafiften sıkılaştırma ve ten rengine gelince de biraz solaryum zaten doğal güzellik görünüsünü yakalıyorlar eee bunlarin hepside para yani

0|0
    0|0
  • kımı zaman para evet

0|0
    0|0
  • Arada ciddi fark var tabi para her kapının anahtari

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bu kadina neden bu kadar taktiniz guzel deyip gecin

0|0
    0|0
  • Bakım bence e oda paradan geliyor

1|0
    0|0
  • Tabiki para
    Bak sayıyım sana burnun çirkindir estetik ameliyata lazım para vücudunu şekillendirmek istersin spor salonuna lazım para ay ben uğraşamam dersin basarsın parayı liposactın yaptırırsın boyunu bile parayla uzatırsın bunların geneline bakılınca eski hallerinden niye daha güzeller para kazandılar da ondan...

0|0
    0|0
  • tabiki de para param olsa koreye kaçar estetik ameliyatı olurdum

0|0
    0|0
  • Ne değişmiş? Ben mi farkedemiyorum. Burun aynı dudak aynı kaslar saç toplandığı için kalkik durmuş ee neresi değişmiş

0|0
    1|0
  • ya zemin olmasa bu kiz bu kadar gusel olabilirmi.. Dogal guzel iste. Ve turkiyenin en gusel kadini bence Fahriye. Fark atar.. Ve yakindan gordm cidden dehset bir havasi incecik ses tonu , kibar bir durusu tam bir hanfendi edasinda kendisi...

0|0
    0|0
  • Cok degisti yaprak dokumu en cok ona yaradi

1|0
    0|0
  • İlk resme inanamadım. Gerçek dışı gibi

1|0
    0|0
  • Eski hali daha güzelmiş. Doğuştan gelen özellikleri bozunca bir daha geri gelmiyor. İdeal yüz saçmalığı vardı gazetede bir ara. Herkesin ideali kendi yüzü

0|0
    0|0
  • Para tabi , kendisi markette satilan sac boyasinin kapak yuzu olur ama o boyayi kessen kullanmaz kim alacak peki sen ben gibi insanlar iste sacmalikta burada

1|0
    0|0
  • Evet bu yaz burnumdan estetik yaptırdım tipi m değişti gerçekten de burnun bu kadar güzelliği etkilediğini bilmiyodum 7.5 milyara yaptırdım.3.5 milyardan dış teli taktırdı m dilerim inci gibi ve şimdi de Zayıflamak için sporsalonuna yazildim 950 tl bir Yıllığı gerçekten de güzellik parayla alakali

0|0
    0|0
  • Fahriye Evcen'in yüzüne o kadar ufak ve o kadar çaktırmadan dokunuşlar yapmışlar ki daha yeni uyandık. Tabiki para ama biz de kendimizle barışık olmalıyız😬

0|0
    0|0
  • fahriyeyi çok beğenir im şu doğal halini görünce bana makyaj yapsalar onun gibi ondan daha güzel olurum dedim

0|0
    0|0
  • Eh yani

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    118
Yükleniyor... ;