Neden tv dizileri bir kaç yıl öncesine göre daha az izleniyor?

Asmalı konak, yaprak dökümü, aşkı-ı memnu gibi dizeler yayınlandığı gün hayat dururdu neredeyse.. şu dönemde neden dizi izlenmiyor? Diziler mi kalitesiz? Oyuncular mı?

0|0
1213

En İyi Erkek Görüşü

• hep aynı konular 2-3 kıytırık oyuncu ve yabancı yapımların kaliteli dizileri artıyor birde internet yaygın artık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim etrafimda hala izleniyor aslinda ama kalitesizlik var tabi misal bu hayat bazen tatlidir dizisini izledim onun ardindan hayat bilgisi 1. Bolumu izledim oyunculuklar arasinda ucurum var kesinlikle. daha egitimli ve ustalari izlemis olmalarina ragmen gercekten vasatlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Artık özgün konu bulamıyorlar o yüzden.

0|0
    0|0
  • bir yerde insanlari kendine baglardi diziler simdi saçma karakterler desteksiz senaryolar insanların merakini ilgisini bitirdi

0|0
    0|0
  • dizilerin kalitesi çok düştü saçma aşk ilişkilerinden başka birşey yok

0|0
    0|0
  • Cok oldugu icin olabılır fazla reklam oldugu ıcın olabılır her kanal 10 dizi yapıyo bızde hangısını takıp edecegız sasırdık

0|0
    0|0
  • Ülkenin gündeminden çok uzak olmalısın. Ortadoğuda kan gövdeyi götürüyo, ülkeler parça parça ediliyor, türkiye parçalanmaya çalışılıyo. Sen dizi diyosun. Aklın nerde senin

0|0
    0|0
    • Tüm ülke çok duyarlı dimi? Benim mesleğimi bilsen bu söylediğinden utanırdın ama neyse.. sen rahat uyu diye bizler nöbetteyiz.. bu soruyu da öylesine dikkatimi çektiği için kafa dağıtmak için sordum.. orta doğunun ve ülkemizin doğusunun ne halde olduğunu çok iyi biliyorum kaygılanma sen

• demekki neymiş, halkımız dizi izlemek yerine hayatın gerçeklerini takip etmeyi tercih ediyormuş.

• bunu hangi arastirmaya gore soluyosun. srn izlemedigin icin mi soruyosun yoksa?

0|0
    0|0
  • Diziler eski kalitesinde değil artık. Hep aynı konular sıkıyor tabi insanları

0|0
    0|0
  • çünkü artık telefonlar dizilerden daha çok zevk veriyor insanlık ölüyor artık teknolojilik başlıyor

0|0
    0|0
  • Eskiden eğlence dizidir şimdi başka şeyler

0|0
    0|0
  • çünkü hep aynı senaryo yaratıcılık yok salak salak espriler

0|0
    0|0
  • amerikan dizileri dururken onlara mı bakacaz. arablar iranlılar endonezyalılar izlesin.

0|0
    0|0
  • Çünkü Leyla İle Mecnun dizisinden sonra adam akıllı bir dizi gelmedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Konular kalitesiz ilerisi gözükmeyen diziler yapıyorlar

0|0
    0|0
  • İzlenmesin zaten saçmalık olarak görüyorum. Aşktan başka bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Dizilerin konulari sacmalasti gercek olmayacak kadar basit insani cezbetmiyor acikcasi

0|0
    0|0
  • Salakça bide Kore hin fransız yunanlılardan çalma konular müzikler

1|0
    0|0
  • bence konularda sorun var, devamlı tek odak noktası aşk olan diziler artık ilgi çekmiyor

0|0
    0|0
  • İnsanlar aşk kusmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Telefon farki var ondan

0|0
    0|0
  • Senaristlerde iş yok

0|0
    0|0
  • Senaryo ayni aski memnu nun finalinda sokakta insan yoktu be

0|0
    0|0
  • Türkiye genelini bilmem ama ben ders çalışmaktan tv izlemeye vakit bulamıyorum ayrıca bir kere o yabancı dizileri izlemeye başlayan bir dava bizim dizilere bakar mı yav iğrenç dizilerimiz var beş para etmez anca konu tekrarı baydı artık bu yüzden netten yabancı dizi izlemek daha cazip geliyor

0|0
    0|0
  • az mı? sen arka sokakları bilmiyorsun sanırım

0|1
    0|0
    • Arka sokaklar mı 😂

• izlemiyorum hatta nefret ederim. adamların nasıl bir seyirci kitlesi varsa biten diziyi tekrar başlattılar :D

Yükleniyor...