Buse Terim doğum sonrası ilk pozunu paylaştı. Ne dersiniz? Dünyaya çok şanslı bir bebek daha gelmedi mi?

Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim, sağlıklı minnoş bir bebek dünyaya getirdi ve ilk pozu da paylaştı. Şanslı bir bebek daha dünyaya gelmiş oldu siz ne dersiniz?
Buse Terim doğum sonrası ilk pozunu paylaştı. Ne dersiniz? Dünyaya çok şanslı bir bebek daha gelmedi mi?
Doğumu Amerika'da yapan Buse'nin bebeği hayırlı olsun. :)

4|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu kadının vasfı ne ülkeye faydası ne? Ne yapıyoda haber oluyo anlamıyorum ki babasıda bir halta yaramıyo

10|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şanslı olduğunu sanmıyorum, belki ömrünün sonuna kadar parası olacak ama kolay kolay mutluluğu tadamayacak. Sadece para mutluluk getirmez.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Zengin ailelerin çocukları işte, doğuştan şans gülmüş. :D

1|0
    0|0
  • Onlar kendi Dünyalarında mutlular biz umurlarındamıyız sanki onlarda bizim umurumuzda değil...

4|0
    0|0
  • Fatih Terimin torunu olduğu için torpille önemli yerlere gelir yakında ;)

4|0
    0|0
  • Türkiye Milli Takımı ile nam salan GatalaSaray gibi Türkiye'nin gurur kaynağı bir takımda yükselen bir adamın kızınında Amerikada doğurduğunu izleyip alkışladık. Tüm okullar kapatılıp hesi İmamhatip lisesi yapılsın diyen vekilimin torununun Fransız okullarında öğrenim görmesi kadar ironik durumdur kendisi. Böyle samimiyeti öperler.

0|0
    0|0
  • Amerikan vatandaşı olunca daha değerli oluyor tabi... Zihniyeti bozuk sülükler...

5|0
    0|0
  • türkiyenin ekmeğini yiyip amerika vatandaşlığı olsun diye doğumu orada yapan it sürüleri ne olacak :D

5|0
    2|0
  • Hayatı bir ömür boyu muhteşem geçecek işte.

0|0
    0|0
  • ıııı şimdi şöyle oluyor aradan 1 dk geçiyor kızın babası hem türk hem türk milli takımın teknik direktörü ama amerika da doğum ben bunu bir türlü çözemiyorum türkiyede hastanemi kalmadı

3|0
    1|0
  • Doğumunu Amerika'da yapıyor daha sonra milliyetçilik twitleri atıyor.
    Babasına söz, laf söylenilincede aslan kesiliyor.
    Bende bir Adanalıyım fakat hiç bu kadar onursuz hemşehirlilerim olmadı.

0|2
    1|0
  • Zenginin piçi fakirin parmaklarını yorarmış

3|0
    1|0
  • Şanslı olduğunu neye dayanarak söylüyorsun?

3|0
    1|1
  • Artık dedisi aylık aldığı 900k ile bir tane araba alır şimdiden

3|0
    0|0
  • Bizene

2|0
    0|0
  • Beni hiç ilgilendirmez sizi niye ilgilendirdi onu anlamadim

3|0
    0|0
  • ne meraklı melahatsınız ya . sanane kardeşim kim doğurduysa :D

0|0
    0|0
  • sporu severim 10 yıl mahallede top oyndım ama şans işi bıraktım istemediğim bölümü okudum şimdi 23 olduk pişmanım, nedeni bir halt yapmadan 2 golle milyonları alan topçu olmaktı, gerçi spor eskiden güreşti son 40 yıldır futbol, aldıkları parayı eleştirmeyen insanlar dövüş güreş sporunun MMA, Amerikan güreşlerinin Popüler olduğu (yarı showda olsa) Enistein gibilerinin Atatürk gibi heykeli dikilen ABD lerde doğum yapıyor ne güzel hayat be, parayı al abd ye git

0|0
    0|0
  • kim la bunlar

0|0
    0|0
  • face de görmedim nedense ama çok tatlı bir aile oldular

0|0
    0|0
  • Haram para ile refah surup yasamanin neresi sansli...

0|1
    0|0
  • hayırlısı olsun kanks

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 61

• Fakir birinin çocuğu olsa kimse yüzüne bakmaz hiç ilgilenmiyorum o saatte doğan diğer bütün bebeklerden hiçbir farkı yok hepsini konuşmuyosak hiçbirini konuşmayalım

2|0
    0|0
  • göstermelik ve yapmacık fotoğraflarla mı belirliyoruz bebeğin şansını... benimkilerin böyle fotoğrafı yok ama çok şükür her daim yanımda olan bir ailem var.

1|0
    0|0
  • Şanslı da neye göre şanslı? Zenginlik eşittir şans mı? Sanmam.

3|0
    2|0
  • Sanki dersin Buse Terim çok farklı, büyük bir insan da bebeği çok şanslı doğmuş. Saçma bir bakış açısı.

1|0
    1|0
  • Şanslı mı şanssız mı buna biz karar veremeyiz bence.
    Allah analı babalı büyütsün. Doğru yoldan şaşırtmasın, saflığını hiç bozmasın İnşallah.

0|0
    0|0
  • rahat bir yaşamın içine doğmak büyük şans evet ama mutlu ailesi olsun güzel yetiştirilsin bunlar daha önemli.

0|0
    0|0
  • Mutlulukları daim olsun :) .

0|1
    0|0
  • Doğumu Amerika'da yapınca 4 kollu 4 bacaklı mı çıkıyor çocuk. Onu anlamıyorum.

3|1
    1|1
  • bak mustafa koç'ta zengindi demek ki paranın yetmediği şeyler de var hayat da. şans? para? sanmam

1|0
    0|0
  • Umrumda değil

1|1
    0|0
  • Aynen ya doğuştan zengin 😂😂

0|0
    0|0
  • Paylaşmasına çok şaşırdım doğrusu

0|0
    0|0
  • Oooo millet doğuruyor ya

0|0
    0|0
  • Umrumda. değiller

2|0
    2|0
  • b*k mu var bu amerikada, bunlar hep gidip orada doğuruyor.

3|0
    1|0
    • Çok fazla avantajı var. Hem abd hem türk vatandaşı oluyolar. Pek çok ülkeye vizesiz seyahat hakları var. Ayrıca abd de üniversiteye kadar bedava eğitim görebiliyor

• Sabahtan beri bunu merak ediyordum.

1|0
    1|0
  • Allah analı babalı büyütsün desem benden haberi bile yok umrumda değil yani ne diyeyim adjd

2|0
    1|0
  • ne acıdan sanslı, aile ici yasantılarını bilemeyz , bence amerika da dogmak ya da varlıklı olmak şanslı demek icin yeterli degil..

0|0
    0|0
  • herkesin bebeği kendine sanslı

0|0
    0|0
  • Evet ya çok iyi off :(

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...