Aleyna'nın suçu ne? "Sınır konulmasından hiç hoşlanmam" diyen Aleyna Tilki'nin konserine İstanbul Valiliği izin vermedi!

Sahne alacağı mekanlarda durumu yazılı açıklama ile duyurdu. İstanbul Valiliği'nden gerekli sahne izni istenilmiş, Valilik uygun görmeyerek izin vermemiş ve mekanlarda Aleyna Tilki'nin konserlerini iptal etmek zorunda kalmışlar. Bu kız baya milli mesele olmadı mı sizce de?

Güncellemeler:
Vasip Şahin Valimiz acaba Aleyna kızımızın "sınırlardan hiç hoşlanmam" açıklamasını mı duyup kızdı :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Demekki vali hayranı değilmiş

5|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• aslında sorun kızın kendisine gösterilen ilgiyi kaldıramaması oldu
    ve fazla öz güveni..
    genelde.. ayakları yere basmayan gençlerin yaşadıgı durum

1|1
    0|0
  • Aleynanın suçu o yaşta kaşar gibi yaşaması

2|0
    0|0
  • Ne kızmış mübarek artık dinlemiyorum ağzınla kuş tutarsan belki.. 😜

1|0
    0|0
  • Egoya insanlara tepeden bakmaya ve aşırı özgüvene atara atar gidere gidere cuk diye gelmiş bir cevap derim :D

2|1
    0|0
  • memlekette ne kadar pedofilici sapık olduğunu da görmüş olduk. bizim buraya da gelecekmiş. arkadaş gel gidelim diyo. ulan 16 yaşındaki çocuğun götünee mi bakacam gidip

0|0
    0|0
    • Sen herhangi yetişkin kadın şarkıcıları dinlemeye değil de popona bakmaya mı gidiyorsun.

• Sen şimdi çocuğa değilde kadına baktın diye çok mu namuslu oldun. Senin pedofilci yaratıklardan farkın var mı sanıyorsun

• @ada539 sizi bu memleketten bitiremicez dimi? aptal. sen bir kadına bakan zihniyetle, pedofiliyi, 3 yaşındaki çocuğa tecavüz edip öldüren zihniyeti aynı kefeye koyacak psikolojiy sahip bir insansın. defol git şurdan

• Sözde Parmakla gösterdikleri parmak sahiplerinin parmaklarının üstüne oturabilir şimdi.

2|0
    0|0
  • İzin verilmemeliydi zaten seks objesine döndü çocuk

0|0
    0|0
  • Büyüyünce yapar konserini. Şimdi derslerine baksin 😄

0|1
    0|0
  • sanatın yaşı olmaz olmamalı anlamıyorum neden bu kızı bu kadar büyüttüler. küçük ibolar küçük emrahlar sibel canlar bu ülkede yetişmedi mi?

0|0
    0|0
  • aleynanın suçunu falan bilmiyorum benim gözümde yürüyen ego siteye gelse ban yer 2000 li kız şu malı konuşup durmayın bir yerleri kalkıyor

0|1
    0|0
  • meşhur olmak

0|0
    0|0
  • Yasi küçük buyuyunce verirler izin

0|0
    0|0
  • koymuşlar..
    sınırı..
    istemezmiş..
    ya..

0|0
    0|0
  • sınırsız olması
    sneın bır sorunu merak ettım kaldırılmış onla ılgılı detaylı onuşmak ıstıyorum ozelden yazarsan sevınırım

0|0
    0|0
  • Gotu kalkmis egosu memesinden buyuk...

0|1
    0|0
  • Ay cidddimisin iiinanmiyoruuum

0|0
    0|0
  • Pedofilili barzolar eserinizle gurur duyun

1|0
    0|0
  • ne aleyna tilkiymiş arkadaş ya

0|0
    1|0
  • bence bosverin ya salak kisileri

0|0
    0|0
  • 16 yaşındaki cahilden ne beklersin ki bide canlı yayına çıkmış ego yapıyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• bu kıza niye yükleniyorlar bu kadar gerçekten anlamadım yaşı 18 i geçmiş olsa kimse sesini çıkarmazdı türkiyedeki tüm şarkıçılar gibi davranıyor neden garipseniyor başta kızı takmamıştım bu kadar gündem olucanı da düşünmemiştim hatta sinirde olmuştum biraz ama bu tepkileri görünce kıza acıdım psikolojisi bence iyi durumda değil... kızın hayali şarkıcı olmak ve yaşın gereği başkaları tarafından yönlendiriliyo ve o yüzden böyle bence bu kızı bu kadar suçlamak saçma o yüzden bir 5 sene sonra hala piyasada olursa geçmişte çok yanlış yapmışım diyecek ama şimdi daha çocuk lan ve de sizinde bir zamanar olduğunuz gibi ergen

2|0
    0|0
    • Çocuk olduğuna birşey demiyor milletimiz egosu tavan yapmış ona laf edildi milyonların önünde parmak göstererek işte aleyna geçiyor edaları ile hareket edersen millette o parmakla dalga geçer... neyse...

• @qiciq normal değil mi bu yaşta bu şöhret bu ilgiyle egoda kaaçınılmaz ne bekliyordunuz ki... millet bu kızın sahip olduğunun hiç birine sahip olmayıp egosu bu kızdan fazla kız ve erkekler var hemde bunlar aleyna gibi küçükte değil 20-30 yaşında onlara bir şey yokken bu yaştaki kıza yüklenilmesi yanlış

• İyi yapmış hem de çok iyi taktınız sizde şu kıza ya

0|1
    0|0
  • Yasını büyütsünler kısaca artık bay geldı

1|1
    0|0
  • Üff bir 18 olsa da bitse şu dava artık sıkıldım 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Bütün dertler bitti tüm derdimiz Aleyna mi oldu.

1|2
    0|0
  • Birileri gelir kıskanclık der ama alakası yok acayip abarttınız bu kızın götünün kalkmasının nedeni biziz. İyi olmus 😀

0|1
    0|0
  • Bencede fazla abartılıyor. O zaman 18 den küçük arkadaşlarımızı bar gibi ortamlara sokmayın. Gayette güzel fake id ile giriyorlar... Aleynanın üzerine düşüceğinize bence fake id lerin üzerine düşün.

0|0
    0|0
  • Vali gibi vali, bu kız çok oldu diye noktayı koymak istemiş

0|1
    0|0
  • Gündemde olmak onun fazlasıyla hoşuna gidiyordur.

1|1
    0|0
  • bencede iyi olmuş hani biraz daha yaşına göre hareket etmeli ! fiziği çok güzel hiç on altı gibi göstermiyor diğer gençleri kötü etkilememek lazım! gündeme gelecekse yaptığı işle gelsin !

0|0
    0|0
  • İyi bir karar

0|1
    0|0
  • kiz daha 16 yaşında yani çocuk. siz şu an onun olduğu konumda olsaydınız ben Allahım diye gezerdiniz ego konusunda boş laga luga yapmayın

0|0
    0|0
    • Valla biz de 16 yaşında olduk da bunun kadar ego sahibi olmadık daha çok 18 yaşına gelelim de kimliğimizi alalım dedik almaz olaydık :)

• Hep cok egoist biriydi, iyi olmus 😂

0|1
    0|0
  • bu foto ne kadar çirkin ya. s. s.

0|0
    0|0
  • oldu.

0|0
    0|0
  • Ulan yeter başlayacağım aleyneniza 😡😡

0|1
    1|0