Aleyna Tilki'nin legolarını kim ego yaptı?

Aleynanın 1. sınıftan beri fanları varmış peki ya senin varmıydı?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. sınıfta vardı sumuklu ersın dıye :D bende o cocuklugun saflıgıyla ersın mersın tokatımı yersın dıodum :D allahım cocukluk ıste

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çıldırıyorum ul*n çıldırıyorum :D :D :D böyleleri gördükçe fındık beyinlerini ezesim geliyor. Diri diri yakasım geliyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Kızda yetenek var ama kafa yok."16 yaşında olduğu konuşmalarından belli oluyor."diyeceğim ama ben 3 yaşındayken bile böyle konuşmuyordum yani akıl gerçekten yaşta değil başta. Yeteneğinin olduğu ama kafasının olmadığı yaptığı şarkıdan da anlaşılıyor zaten. Öyle bir sesi "Cevapsız Çınlama"gibi saçma bir şarkıyla heba edecek kadar az düşünüyor.

0|0
    0|0
    • ya da gündeme gelek icin böyle davraniyor

• Bu da düşünemediğini gösterir zaten ama bence gündeme gelmek istemesiyle ilgisi yok yani kız bilinçsizce böyle davranıyor bana kalırsa.

• Yoktu :)

0|1
    0|0
  • Kardeşimiz sesiyle ön plana çıksaydı keşke ama daha çok bedeniyle var gibi. Birde videoyu izlerken garip hissettim kendimi çok mu soğuk bana mı öyle geldi. ya da sanki bişi içirmişler

0|1
    0|0
  • hahahaha 😄valla tam ergen ya. iyi şımartmışlar kızı...

0|1
    0|0
  • Ben 21 yaşındayım şu kız hala benden buyuj duruyo haa

0|1
    0|0
  • Aleyna tilkiyi beğenenler bu sorunun altına yorum yapmamışlar :D Çok üzücü nerdeymiş hanimiş fanları :D

0|0
    0|0
  • Valla yok :)

0|1
    0|0
  • Kiskanmis ergen itemi. Kizin sesi de kendisi de güzel. Bizim milleti anlamiyorum amerika da justin selena gibiler el üstünde tutulur biz ise iyi yerlere gelebilecek olanların önüne de badireler ekliyoruz. Yazık valla.

1|0
    0|0
    • Hee bir program vardi adini unuttum kiza cok soru sorup psikolejik baski yapiyolardi16 yasindasin cümleleri v. s sürekli

• Aman dikkat hava soğudu üşütmesin kapatsın fanları mk ergeni😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bu kiz unutulup gider yakinda.

1|0
    0|0
  • Yemin ederim bütün aleynalar aynı... Bizim sınıfta da vardı bir aleyna aynı bu aynı.

0|1
    0|0
  • benim fanım olsa babam onları asardı burası Türkiye bir baba kızının hayranlarını normal karşılamaz burda eski köye yeni adet getirmeyin

1|0
    0|0
  • bu soğuk tavırlarla kimi taklit ediyor I wonder

0|0
    0|0
  • Benim de annemin karnındayken fanlarım varmış 😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kız bunları bir 3-4 sene sonra izlediğinde ben nasıl konuşmuşum ya deyip utanmazsa bende bişey bilmiyorum her programda aynı cümleler

1|0
    0|0
  • Bu kizi niye bu kadar abarttiniz anlamiyorum. iki tur dondu dötunu kivirdi ne var bunda yani.

2|0
    0|0
  • Bu kızın psikolojik sorunları var.
    Bence.

2|0
    0|0
  • Şımarık şey

0|1
    0|0
  • Mk tatlısı 2 gün sonra sende unutulcan bu neyin egosu

0|0
    0|0
  • Şu halimde güldürdün ya 😂

0|0
    0|0
    • Halinde ne varmis. d hem insan gülermi kiskan. d. d

• İyi daa senin sorularını mı takip ediyim işim gücüm kalmadı da 😂

• Fazla soru sormuorumki be gördükce yorum atardin 😑

• Kızlar Devam
    12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• ilgilenmıyom

1|1
    0|0
  • bu ülkede kimler unutulmadı bunun gibi denyo mu unutulmayacak

0|1
    0|0
  • Liseli ergen terk.

0|1
    0|0
  • yoktu.

0|1
    0|0
  • Yaşıtları

0|0
    0|0
  • Keşke egon kadar beynin olsaydı be

1|0
    0|0
  • Millet

0|0
    0|0
  • tanımıyorum ya

0|0
    0|0
  • Türkiye yaptı.

0|0
    0|0
  • Kız çok boş konuşuyor, öyle her eleştiriye cevap vermesi felan da ergenliğinin kanıtı.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;